• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Problém so stránkou modrý koník

(zamknutá)
20. júna 2008 
ja som nemyslela nikoho osobne zuz :wink: len mi to uz trha nervy a to si myslim, ze znesiem vela :sweat_smile: a co je s Bobom? kedy sa vrati odtial, kde je?
7. jan 2008 o 21:34  • Odpovedz
no ved aj ja mam nervy a preto poslednu dobu tiez viac absentujem a nezamykam tolko temy aj ked je tu vela kandidatov.. len tiez pri tej rychlosti to odkladam :zipper_mouth:
Bob je niekde tu a pracuje na odstranovani vsetkych problemov, len treba byt trpezlive :wink:
7. jan 2008 o 21:45  • Odpovedz
o.k. tak teda cakam :wink: :slight_smile:
7. jan 2008 o 22:05  • Odpovedz
najvacsi problem je s navalom uzivatelov cez den - v skorych rannych a neskorych vecernych hodinach to fici jedna radost :wink:
samozrejme s tym treba nieco urobit, ale je to naozaj zalezitost technicka - cize bobova - pracuje na tom, vdaka za trpezlivost
8. jan 2008 o 07:22  • Odpovedz
Ahojte tiez som chcela napisat ze je Modry konik velmi pomaly teda stranka. Citam tu ze sa to uz riesi , vdaka za to lebo je to na nervy.
Budeme trpezlivy , :frowning2:
8. jan 2008 o 19:45  • Odpovedz
...veeeeeeeeeeľmi pomalý...ale nejako to predýchame... :grinning:
8. jan 2008 o 19:51  • Odpovedz
mna teda aj sem tam uplne vyhadzuje :sweat_smile: , mozno znamenie :grinning: vypadnut
8. jan 2008 o 19:56  • Odpovedz
emjee ma pravdu :grinning: ráno ide ako besný :grinning: aj v noci som skúšala ale ráno ide rýchlejšie :grinning:
8. jan 2008 o 19:57  • Odpovedz
aj mna to vyhadzuje, kedy toho koňa nakopnete? Dúfam, že čoskoro, a ak nie, aspoň budem o niečo menej závislááá :grinning:
8. jan 2008 o 19:58  • Odpovedz
teraz ide paradne :grinning:
prosim aj cez den by mohol :grinning:
8. jan 2008 o 23:16  • Odpovedz
mam dotaz kedy sa doriesi ta pomalost ,lebo to uz dost dlho trva ze tato stranka ma 2 rychlosti pomalu a najpomalsiu :wink:budeme vsetci radi ak sa to da do poradku, dakujeme a technik sup sup do prace neulievat sa :grinning: :grinning: bez prace nie su kolace :wink:
9. jan 2008 o 18:35  • Odpovedz
ja som si tiež obľúbila túto stránku, je tu veľa vecí, ktoré ma zaujímajú, ale vzhľadom na tú pomalosť má táto stránka u mňa veľké mínus :angry:
9. jan 2008 o 20:22  • Odpovedz
Prosím vás, už robte niečo s tým konom. Dosť ma to odraduje, ked je taký pomalý. Je to na nervy čakať niekedy aj 2 min. kým niečo prehodí. Fakt si švihnite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. jan 2008 o 20:28  • Odpovedz
Baby, klídek, však sa na tom pracuje, tak dúfajme, že to bude čím skôr, nikoho to nebaví, ale robia, čo môžu...
9. jan 2008 o 20:59  • Odpovedz
najhorsie je, ze kon ide pomaly uz dost dlho. neviem, ale dost ma odradza 5 minutove prihlasovanie, stratim nit myslienok a potom sa na to aj vykaslem.. mne uz slovne spojenie "pracuje sa na tom" v suvislosti s modrym konikom pride iba ako fraza. :sweat_smile: prepacte mi :pensive:
10. jan 2008 o 14:12  • Odpovedz
tak prve mi trvalo 20 minut sa vobec dostat do tejto temy :rolling_eyes: ja viem ze robite co mozete ale ja mam pocit ze sa to skor zhorsuje ako zlepsuje :pensive: :zipper_mouth: :pensive:
10. jan 2008 o 21:12  • Odpovedz
tak toto uz nemyslite vazne, neviem co ste si to vsimli, ale problemy nastali spustenim strexy,
tak prosim uz sa konecne rozhybte a urobte s tym nieco
10. jan 2008 o 22:10  • Odpovedz
bubadlo, problemy boli uz aj pred spustenim strechy, ale teraz je to katastrofa. Pol hodinu sa nacitava stranka, ak sa vobec nacita. A to aj v takuto neskoru hodinu, kedy to bezne frcalo.
Ja viem, ze snaha o zlepsenie je, ale vlecie sa to :frowning2: Pls, pls urobte s tym nieco
11. jan 2008 o 00:15  • Odpovedz
no tak o tejto hodine ide kon super len skoda ze uz tu nik nie je a ja som unavena :angry: :angry: :angry: :angry:
booooooob prosim dajte to uz dokopy.... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
11. jan 2008 o 01:30  • Odpovedz
Caute ja nemam problem ani tak so strankou a jej rychlostou ale vobec mi nejdu rozkliknut inzeraty. Som tu prvykrat vedel by mi niekto poradit mozno robim nieco zle. Dakujem :frowning2:
11. jan 2008 o 18:04  • Odpovedz
konecne sa to aspon upravuje, ale mam nervy zo tri dni :angry: :angry: :angry: :angry:
11. jan 2008 o 23:20  • Odpovedz
Ahojte, viem ze to uz asi od zacaitku roka blbne. S modroustrechou to realne nic nema, pocet navstevnikov spolu vsetkych troch stranok, je stale nizsi teraz ako bol v lete ked bola "sezona svatieb", takze zatazou to nie je.

Je to sposobene chybou na jednom z nasich serverov, asi si spominate, raz bol kvoli tomu odstaveny cely server asi den. Tato chyba stale nie je odstranena. Uz mame kupeny novy server namiesto tohoto zleho ale este nie je nainstalovany. Nas server admin je velmi zaneprazdneny clovek, kedze riesi popri tom ovela vacsie projekty ako my a zial sa k tomu nedostal. Verim, ze buduci tyzden to uz bude :-/

a
12. jan 2008 o 11:06  • Odpovedz
Bob ďakujeme, od včera večera to celkom frčí, tak je dobre :wink: Ste z nás vypestovali závisláčky, teraz sa o nás treba starať :sweat_smile: Teší ma, že sa s tým niečo robí, toho server admina treba postrašiť, že ak sa nepriprie, tak naňho pustíte všetky závislé žienky z týchto stránok :grinning: A to teda nechcem vidieť :grinning:
12. jan 2008 o 11:45  • Odpovedz
tak sa zda, ze uz je stranka uplne ok!!! :slight_smile:
15. jan 2008 o 17:42  • Odpovedz
Stranka uz fici super :wink: :wink: :wink: , vdaka :dizzy_face:
15. jan 2008 o 22:50  • Odpovedz
fici,ale len chvilkovo. :confounded: stale to blbne, dlho nacitava,a pada. :rolling_eyes:
16. jan 2008 o 09:56  • Odpovedz
no som rada že to zase nabehlo..... :slight_smile:
16. jan 2008 o 12:47  •  1 dieťa  • Odpovedz
...len na ako dlho... :confounded:
16. jan 2008 o 12:49  • Odpovedz
Kedy to bude opravene????????????????????????
16. jan 2008 o 12:52  • Odpovedz
bude tento stav pretrvavat???? :rolling_eyes:
16. jan 2008 o 13:01  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.