• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Problém so stránkou modrý koník

(zamknutá)
20. júna 2008 
bude vyrieseny vobec tento problem s touto strankou ?? ved nie je normalne aby to stale takto blblo alebo neislo vobec :angry:
dakujem za odpoved
16. jan 2008 o 16:49  • Odpovedz
no ale uz je to na dobrej ceste, nie? :wink: aspon niekedy stranka fici, lepsie ako bolo, snad to bude skoo uplne ok, drzim palce :slight_smile:
16. jan 2008 o 21:34  • Odpovedz
verte, ze bob robi co moze, aby to ficalo spravne a rychlo
17. jan 2008 o 07:28  • Odpovedz
emjee, jasne, ze to vieme. A sme radi, ze tuto stranku mame, aj napriek technickym problemom. Aspon si my zavislacky obcas trochu oddychneme :grinning:
17. jan 2008 o 15:04  • Odpovedz
súhlas s betkou, no dodávam, že hlavne konečne upraceme :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2008 o 15:08  • Odpovedz
no je to uz par dni ocividne lepsie :wink: co sme radi my zavislaci :sweat_smile: dakujeme
18. jan 2008 o 09:21  • Odpovedz
dnes cca od 13,OO mi nejde otvorit ip posta... nemozem ani napisat ip adminom, lebo sa do nej neviem dostat !!! preco to kazdemu funguje a mne nie ??? skusala som to v roznych prehliadacoch, na roznych pc a net pripojeniach a nejde to... uz mam toho plne zuby !!! prosim o napravu !!! nemam ich ani vela, vzdy vsetky priebezne mazem, mam teraz jednu dorucenu a ziadne odoslane... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. jan 2008 o 21:22  • Odpovedz
ahojte, tak ja som sa v piatok tesila, ze uz to ide... ale dnes sa vobec neviem dostat na postu :angry: co s tym?
21. jan 2008 o 10:38  • Odpovedz
kaciatko, aj sa tam neviem dostat uz pekne dlho... naposledy som ju otvara 1,5 dna... :angry: a odozva od adminov ??? zatial ziadna !!! kam to mam inde napisat, ako tu ???
21. jan 2008 o 11:55  • Odpovedz
mixka, my s tym nic nezmozeme, preposlala som to bobovi nech sa na to pozrie :wink:
pripajam aj kaciatko :wink:
21. jan 2008 o 11:56  • Odpovedz
zuzi, dakujeme... no mne to otvara a otvara a otvara, az ma nakoniec uplne vyhodi zo stranky :pensive: skusala som aj cez svadbu, strechu a nic...
mixka, dufam, ze sa tam skoro dostaneme.
21. jan 2008 o 12:11  • Odpovedz
aj ja to skusam priebezne stale a tiez ma to vzdy vyhodi zo stranky... ale otvorit mi neotvori nic !!!
21. jan 2008 o 12:14  • Odpovedz
dakujem zuz :slight_smile:
21. jan 2008 o 12:26  • Odpovedz
mne sa to podariloooooooooooooo :grinning:
21. jan 2008 o 13:40  • Odpovedz
kedy sa mrknete prosim na ten problem s ip ???
23. jan 2008 o 17:44  • Odpovedz
mixka bob je momentalne chory a my so zuz s tym nic nenarobime (ani s ip ani s bobovou chorobou)
24. jan 2008 o 07:41  • Odpovedz
emjee, prosim, pozrite potom aj moje ip... mne sa to uz sice podarilo, ale asi som to zakrikla. uz dva dni nic :pensive:
25. jan 2008 o 08:46  • Odpovedz
ano ano - mam vas vsetky popisane - katrin, mixka, kaciatko
25. jan 2008 o 09:27  • Odpovedz
ahojte,
akurat som Vas problem preberala z Bobom a problem je ten ze Bob nema ten problem a tak nevidi tu chybu a nemoze ju odstranit :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: jedine co nas napadlo by bolo ak by ste mi dali vase heslo aby sme zistili ci je problem u nas alebo u Vas v PC :zipper_mouth:
takze ak sa tu niekedy stretneme napisem vam na chvilku email aby ste mi mali kam poslat heslo :wink: len tu musime byt naraz online aby som mail dala a hned mohla aj zmazat :wink:
dufam ze to coskoro poriesime :wink:
26. jan 2008 o 00:24  • Odpovedz
zuz, ja som sem uz pisala, ze som skusala tie ip otvorit na roznych pc, v roznych bytoch, na roznych net pripojenaich a roznych net prehliadacoch... cize u mna sa problem v pc vylucuje :zipper_mouth:
27. jan 2008 o 08:54  • Odpovedz
zuzi, u mna asi tiez nebude problem v pc... nieked sa dostanem ako nic a niekedy aj par dni nie...
28. jan 2008 o 10:38  • Odpovedz
prave mi pisal bob, ze uz vie kde bol problem a odstranil ho, takze uz by to malo byt v poriadku
28. jan 2008 o 11:52  • Odpovedz
ahojte mixka, katrin, kaciatko: tak sa mi konecne podarilo ten problem 'zopakovat' aj z mojho pocitaca a tym padom som ho mohol zacat riesit. uz by to malo ist.
28. jan 2008 o 12:20  • Odpovedz
veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelka vdaka bob :dizzy_face:
28. jan 2008 o 12:32  • Odpovedz
ip mi uz ide, ale zase mi nejdu vobec pridavat fotky do albumu... to je jedno na ukor druheho ??? nacita mi ich, napise, ze ich odoslalo, ale v albume sa nikdy nezobrazia... :angry:
29. jan 2008 o 11:32  • Odpovedz
autor
Ahojte,ja mam iny problem. Ak znamim posielam odkaz na moje albumy tak sa vacsinou dostanu tam ze im napise album neexistuje,alebo album je prazdny.Robi to aj ked prekopirujem dole uvedenu adresu albumu,aj ked vyhladam svoj album medzi vsetkymi .
29. jan 2008 o 11:44  • Odpovedz
bob, dakujeme :slight_smile: zda sa, ze to ide :dizzy_face:
30. jan 2008 o 09:04  • Odpovedz
kami :frowning2: skusala som kopirovat linky k tvojim albumom a otvarat ich nanovo, mne to funguje :pensive: pisem bobovi
mixka :sweat_smile: :pensive: pisem bobovi
30. jan 2008 o 10:22  • Odpovedz
vdaka emjee :slight_smile:
30. jan 2008 o 11:27  • Odpovedz
ahojte.tak ja mám tiež stále nejaké problémy s modrým koníkom.veľakrát mi ani nejde otvoriť aj 3 dni, načítava, načítava a nič.od včera to skúšam tiež, už ju načíta, ale nejde otvoriť ani jedna z hlavných tém.už som normálne myslela, že ma to akosi zablokovalo, či čo.teraz som išla cez vyhladávač v modrom koníkovi ,hodilo ma na google a potom cez paragrafy som sa konečne k niečomu dostala.bob prosím ťa, urob s tým niečo. ďakujem.dúfam, že chyba nie je niekde po ceste :slight_smile:
30. jan 2008 o 16:57  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.