• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Problém so stránkou modrý koník

(zamknutá)
20. júna 2008 
bob ani mne nefunguje posta , ked konecne nacita novu spravu a chcem odpovedat tak mi to vacsinou neposle hoci v odoslanej poste to mam len bez prijemcu
30. jan 2008 o 22:12  • Odpovedz
aj mne to tu nejak už druhý deň nefunguje. Nedajú sa mi otvoriť témy! Ak sa dá spravte s tým niečo. Vďaka
30. jan 2008 o 23:45  • Odpovedz
to s tym otvaranim tem - skuste si suhrn tem zatial otvarat nie cez forum, ale cez uvodnu stranku (domov)
31. jan 2008 o 08:06  • Odpovedz
ano emjee - už včera,ked som sem napísala, mi to došlo a som to skúsila, tak som chodila cez domov.normálne to fungovalo,tak som bola celá happy,až na to, že ked som chcela pozrieť bazár ,ukázalo mi len prázdnu stránku a všetky vecičky z bazáru a fotky sa niekam stratili :frowning2:
31. jan 2008 o 10:30  • Odpovedz
31. jan 2008 o 10:51  • Odpovedz
tak ja som prave zistila, ze mam odoslanej poste prazdno :grinning: :sweat_smile: , su tam len cisla stran a nist
1. feb 2008 o 08:48  • Odpovedz
ja tiez nemam v odoslanej poste nic a vacsinu sa do nej ani neviem dostat... ale to ma az tak netrapi, som HAPPY, ze si mozem otvorit normalne prijatu a odpisat... odoslana sa mi moze vyparit, nepotrebujem ju :grinning:
1. feb 2008 o 09:17  • Odpovedz
aj ja mám odoslanú poštu prázdnu, len čísla stránok. :unamused: občas mi ukazuje len nadpisy a nžiaden text ani témi :unamused:
1. feb 2008 o 09:21  • Odpovedz
mne vypise, ze nemam ziadnu odoslanu postu... ale cisla stranok, ako vam nie a ani nadpis nie...
1. feb 2008 o 09:22  • Odpovedz
ja chodim vždy cez domov a včera mi to regiony ani neotvorilo
1. feb 2008 o 09:23  • Odpovedz
mňa zas pravidelne odhlasuje, ked sa prihlásim, tak vraj neesistujem a potom stačí dať len "domov" a zas som prihlásená :sweat_smile: :confused:
1. feb 2008 o 09:23  • Odpovedz
mne ešte vypisuje že sa musím prihlásiť (už som prihlásená a išla som na inú tému) a či chcem používať môj nick ked si napíšem môj nick a moje heslo tak mi píše že uživateľka je prihlásená a nie je mmožné prihlásiť 2x :unamused:
1. feb 2008 o 09:27  • Odpovedz
hups... tak ja az taketo problemy nemam :zipper_mouth:
1. feb 2008 o 09:52  • Odpovedz
ahojte ja som tiež mala včera podobné problémy, zakaždým odomňa žiadalo prihlásenie keď som prešla na inú tému aj keď mám nastavené automatické prihlásenie.
Okrem toho mi zmizla odoslaná pošta aj keď tam mám vypísaných 7 strán no pošta nikde :confounded:
1. feb 2008 o 12:04  •  1 dieťa  • Odpovedz
odoslaná pošta u mňa ešte stále nie je, zmizla
1. feb 2008 o 14:00  •  1 dieťa  • Odpovedz
Ahojky!
Mám tiež nejaký problémik... neišlo mi párkrát prihlásiť sa, riadne som si vypísala nick aj so správnym heslom, bez preklepov a vypísalo mi, že nesprávne heslo alebo chyba... :confounded: Čiže raz to funguje, raz nie...
1. feb 2008 o 14:04  • Odpovedz
fabiana, ja mam zakliknute, ze vzdy prihlasit automaticky a nemam tento problem... skus tak, mozno pomoze...
1. feb 2008 o 14:14  • Odpovedz
problem s chybajucou odoslanou postou som zaregistrovala, upozornila som boba
1. feb 2008 o 14:38  • Odpovedz
dakujem emjee :wink: hádam na niečo bob príde
1. feb 2008 o 14:39  • Odpovedz
Mixka, to zrovna nechcem, lebo by mi mohol mužík okukať poštu... nie je tam síce nič tajné, ale určité súkromie by mal mať každý. :wink:
1. feb 2008 o 14:39  • Odpovedz
jasne fabiana, to chapem :slight_smile: len ma to tak napadlo...
1. feb 2008 o 14:45  • Odpovedz
mixha: ja mám nastavené automatické prihlasovania a napriek tomu som včera mala tento problém, dnes už je to zase v poriadku. Už mi chýba len odoslaná pošta :unamused: :wink:
1. feb 2008 o 15:00  •  1 dieťa  • Odpovedz
lauretta, som m i x k a :slight_smile:
1. feb 2008 o 15:10  • Odpovedz
baby nic v zlom ale ide to tu do krachu... :frowning2:
1. feb 2008 o 17:56  • Odpovedz
no ja neviem, ale podla mna sa admini snazia :slight_smile:
1. feb 2008 o 17:59  • Odpovedz
snazit sa mozu ale ak to takto bude blbnut aj nadalej stratia niektore uzivatelky :unamused:
1. feb 2008 o 20:21  • Odpovedz
ved ja nevravim ze sa nesnazia ale je to cim dalej tym horsie...treba to tu poriadne vsetko precistit...a vlastne preco to tak blbne? :wink:
1. feb 2008 o 21:33  • Odpovedz
no jo... tazko povedat... asi zalezi aj na tom, ako je to s tou vadnou suciastkou, co spominal bob... v kazdom pripade aj mna to stve a dufam, ze to opravia cim skor :slight_smile:
1. feb 2008 o 21:37  • Odpovedz
kedy bude opat k videniu odoslana posta? :confused:
4. feb 2008 o 16:05  • Odpovedz
aj ja uz by som ju chcela :confounded:
4. feb 2008 o 16:45  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.