• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Problém so stránkou modrý koník

(zamknutá)
20. júna 2008 
Ano zaviedli sme na skusobnu dobu reklamu. Je vo fore. Nie vzdy sa to zobrazi. Uvidime ci to prinesie nejake rozumne peniaze, ak nie tak to dam prec.
10. dec 2006 o 16:27  • Odpovedz
aha, aj som si myslela, zase az tak mi to nevadi, len som si nebola ista, ci mi to tu nejako neblbne... nech vam to prinesie vela penazi... :sunglasses: my to tu mame strasne radi... :dizzy_face:
10. dec 2006 o 18:02  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (29. tt)  • Odpovedz
presne aj mne to tak robi ale pozeram ze prave teraz nie, takze vacsinou ano a vynimocne nie, som si myslela ze je to novinka na MK, ale kedmi najprv vybehli len tie reklamy a musim sa dlllho posuvat dole aby som vobec vydela normalnu stranku MK... :unamused:
10. dec 2006 o 21:10  • Odpovedz
droby: tie reklamy by sa mali zobrazovat v pravo a nijak nezasahovat do stranky. takze ak sa kvoli nim musis posuvat alebo zasahuju do stranky tak je niekde problem a v tom pripade mi prosim o tom daj vediet.
11. dec 2006 o 08:56  • Odpovedz
neviem preco, ale uz druhy den sa nemozem dostat do odoslanej posty :confused:
13. dec 2006 o 09:54  • Odpovedz
sranda, ale uz ano :grinning: , sice pomaly, ale predsa :wink:
13. dec 2006 o 09:55  • Odpovedz
bob: robia mi problem lebo lebo sa mi v pravo objavi dlhy pas reklam a musim to cele prerolovat az na koniec a tam "normalne" zacne stranka MK a uz bez reklam... ale nerobi vzdy, proste kliknem na ine forum a v pohode a vzapati kliknem a znova...tak neviem
13. dec 2006 o 19:47  • Odpovedz
neviem ci je to problem ale zda sa mi to cudne...Niekedy sa mi objavia v pravo hore pri prispevku tie tri ikonky, ze album, poslat IP, upozornit admina, ... no ale castejsie to tam proste nemam, tak neviem ci je to normal. trocha ma to zmiatlo, (to iste plati aj na MS). Ma to aj niekto iny tak, ci to len mne tak?
19. dec 2006 o 15:12  • Odpovedz
bob,
tato tema

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=4705&vGroupOffset=0&vOffset=1050

sa (mi) dlhodobo podivne zobrazuje - posledna strana-dve prazdna, treba sa preklikat dozadu... proste dava to viac ako 1 prazdnu stranu navyse.
robi to aj niekomu inemu? alebo je chyba u mna? (pochybujem, robi mi to na dvoch PC) :confused:
19. dec 2006 o 18:05  • Odpovedz
ikke, to robi uplne od zaciatku, co som tam chodila
19. dec 2006 o 18:06  • Odpovedz
ale kedysi to bolo v poriadku... :rolling_eyes:
19. dec 2006 o 18:07  • Odpovedz
aj mne to robi, a tiez sa mi zda ze to robi od zaciatku :unamused:
19. dec 2006 o 18:08  • Odpovedz
...aj ja sa hlásim do klubu "poškodenýx" :fearful:
19. dec 2006 o 19:18  • Odpovedz
ja tiež
19. dec 2006 o 19:24  •  2 deti  • Odpovedz
co sa dnes dialo? bolo nas kopec zufalych. to je tak ked zavislakom odopriete drogu :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2007 o 17:20  • Odpovedz
aj ja sa pridavam k otazke?Co sa deje ked nejde stranka :astonished: :astonished: :astonished:
24. jan 2007 o 17:24  • Odpovedz
aj ja som skoro zdivelaaaaa :confounded: ... este ze je ta patka zataz... a mala nie a nie spat... :grinning: ... co vypadol server?
24. jan 2007 o 17:26  •  2 deti  • Odpovedz
aj ja som mala problem sa nalogovat :unamused:
24. jan 2007 o 17:29  • Odpovedz
Ano mali sme dnes nejaky cas 'odideny' :slight_smile: server. Uz by malo byt vsetko ok.
24. jan 2007 o 17:36  • Odpovedz
bob, otazka na teba: neda sa mi pridavat prispevky. jednoducho napisem dam pridat a neponukne mi to tu tabulku kde mam dat OK ale hodi ma to na prvu stranku v teme, som si najprv myslela ze je to umna zle alebo som zabudla odoslat, ale ked sa mi to stalo za poslednu dobu x krat a teraz som posielala jeden prispevok a az na 6krat sa to podarilo, tak neviem.
nema s tym aj niekto iny problém?
14. feb 2007 o 20:18  • Odpovedz
droby mne to zvykne niekedy robiť ak dám smajlíka
14. feb 2007 o 20:21  • Odpovedz
droby myslis takto: napises prispevok, stisnes odoslat, ale miesto pridania prispevku ta to hodi na 1. stranku danej temy? to je bezne :grinning: vacsinou sa to stava, ak je tema prilis dlha a na koniec svojho prispevku das smajla - zatial nevieme preco to tak je :cry: takze prve prispevky radsej bez smajlov :grinning:
14. feb 2007 o 20:22  • Odpovedz
jjee, a zahada je vyriesena,
dakujem vam a uz pisem bez smajlov, ale ked su taky chutnuckýý :wink: :grinning: :slight_smile: :sweat_smile:
14. feb 2007 o 20:26  • Odpovedz
chcem sa opytat - u ziadnej inej stranky mi to PC nerobi, ale pri tejto stranke mi vzdy, po par kliknutiach, vypise chybu explorera a stranka sa mi zavrie.. skusala som aj zmenit nastavenia internetu, zabezpecenie, ale nic nepomohlo.. ako hovorim pri inych strankach mi to nerobi..

dalej - pri pisani z PC v praci sa mi strasne pomaly natahuje tato stranka, pri inych je rychlost normalna..
14. feb 2007 o 20:32  • Odpovedz
fuha leila, neviem ti poradit, napis prosim IP bobovi
14. feb 2007 o 20:37  • Odpovedz
emjee dobre, napisem :slight_smile:
14. feb 2007 o 20:40  • Odpovedz
Chcem sa opýtať, prečo mi svieti pri fotke "zmeň foto", aj niektoré iné baby fotku nemajú a nesvieti im to tam.
14. feb 2007 o 20:44  • Odpovedz
marty neviem presne co myslis, v nastaveniach http://www.modrykonik.sk/settings.php si mozes vlozit svoju fotku (zatial ju tam nemas) tam ti vypisuje zmen foto?
14. feb 2007 o 21:19  • Odpovedz
ja som mala tento pripad, ked som si vlozila fotku a nasledne ju vymazala :wink:
14. feb 2007 o 21:29  • Odpovedz
marty, aj iným to tam svieti, len ty to nevidíš, lebo ich fotku zmeniť nemôžeš.
14. feb 2007 o 21:49  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.