• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Problém so stránkou modrý koník

(zamknutá)
20. júna 2008 
ahojte,
mne sa vsetko strasne dlho otvara,vam ide dobre tato stranka??
4. apr 2007 o 10:29  • Odpovedz
aj mne sa to dlho otvara niekedy hlavne na fotoalbumoch
4. apr 2007 o 10:53  • Odpovedz
Ahojte ja mam taky problem, ze som chcela zmenit cenu v mojom inzerate a neulozilo mi to..a naviac, moj inzerat neviem medzi ostatnymi najst, aj ked ma platnost do 10.4. :angry:
4. apr 2007 o 11:00  • Odpovedz
co sa to v poslednom case deje so strankou MK? ide nejde potom zas ide a zas nejde :confused: :confused: :confused: :angry:
3. júl 2007 o 12:06  • Odpovedz
mimi,ani mne nesla dnes rano :frowning2:
3. júl 2007 o 12:07  • Odpovedz
Ahojte, ano dnes nesiel ale aj tam v poslednej dobe ide hrozne pomaly, ak vobec nacita temu ...

A to mam rychly net ...

Plis urobte s tym nieco ...
3. júl 2007 o 12:26  • Odpovedz
ahojte mne neisla od vcera vecera a to sa mi uz stalo viac krat ze neisla otvorit stranka
3. júl 2007 o 12:33  • Odpovedz
Emjee, Bob, čo sa deje s koníkom???
stránka sa nedá načítať, kým sa dostanem do fóra, trvá to hotovú večnosť!!!
3. júl 2007 o 13:27  • Odpovedz
už mám fakt nervy,po každom kliknutí si môžem ísť kávu uvariť,toľko to trvá.A včera nešla stránka otvoriť vôbec... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. júl 2007 o 13:30  • Odpovedz
..xcela som si pozriet IP..vdaka bazaru...no teda....kym mi to nacitalo stranku..stihla som aj navarit...DAS IST HRUZA... :confounded:
3. júl 2007 o 13:33  • Odpovedz
neveriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim... ide koniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
neviem ako vy ale ja uz som fakt zufala ked nejde konik :cry:
3. júl 2007 o 19:49  • Odpovedz
pridavam sa...je to katastrofa ked nejde :grinning: :grinning: ale co sa to vlastne deje?Uz sa to opakuje nejako casto :fearful: :fearful: :fearful:
3. júl 2007 o 19:56  • Odpovedz
pridavam sa do klubu zufalych :frowning2: ako sa ma potom clovek v praci flakat :pensive:
3. júl 2007 o 19:57  • Odpovedz
čo ste tam namontovali merač trpezlivosti? ... :frowning2: vzdávam sa, už nemám žiadnu ... a ako má mama na materskej využiť čas, keď babeno spi ... no bob raď ...
:confused:
3. júl 2007 o 20:00  • Odpovedz
zab_ka tak to je pravda. Treba s tým niečo urobiť...
3. júl 2007 o 20:01  • Odpovedz
Administratori tejto stranky asi zmizli..Ked je problem so strankou tak ich niet,ale zato porusenie pravidiel si sleduju starostlivo a hned aj karhaju..
Keby sa tak venovali tomu comu maju taketo temy by sa nemuseli zakladat! :angry: :angry: :angry:
3. júl 2007 o 20:14  • Odpovedz
demaio nemusis hned adminov kritizovat :unamused: mozno bol vypadok serveru
alebo konik nestiha ten naval pokecu chtivych mamiciek a snaziliek a tehuliek :grinning: :grinning:

ale je fakt ze ked to aj ide tak straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne pomaly a mi to zerie nervy :confounded: :confounded: :angry:
3. júl 2007 o 20:21  • Odpovedz
ja sa pridavam k stazujucim, uz par dni veru trva to nacitanie dlhoooo treba to tu pomazat asi :grinning:
3. júl 2007 o 20:25  • Odpovedz
...chodím sem už vyše dvoch rokov myslím a takto strašné ako je to teraz to ešte nebolo :frowning2:
3. júl 2007 o 20:27  • Odpovedz
administratori, prosiiiiiiim, vysvetlite nam, co sa deje? mate nejaky problem? nieco sa stalo? nieco sa pokazilo? a kedy mozeme ocakavat znova perfektne fungujuceho konika? :unamused:
vopred dakujem za odpoved :slight_smile:
3. júl 2007 o 20:37  • Odpovedz
pripajam sa uz hodne dlho je problem s rychlostou konika, niekedy mam toho dost ako dlho to tu natahuje tak sme radsej ani nejdem pre istotu, rozculovat sa :grinning: a teraz zase pernamentne vypadava uplne, ved to uz si ani nemusim zapinat komp...ked nejde konik.. :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
4. júl 2007 o 07:16  • Odpovedz
Ja uz asi budem chodit na ine fora ked je to tu stale problematicke :angry:
4. júl 2007 o 07:29  • Odpovedz
mne pre istotu vcera nesiel vobec net :stuck_out_tongue_closed_eyes:

podla infa od boba (z pred dvoch dni) bude novy server, dnes mi to zatial cita rychlo, tak mozno uz je aj spusteny :wink:

demaio diky za postreh, len my mame rozdelene ulohy vies? ja sledujem o com sa keca, bob sleduje aby to slapalo ako ma, takze ak nieco z techniky nefunguje, ja s tym vela nenarobim, akurat davam hlasenie bobovi :wink:

btw pre vsetkych co si myslia, ze admini su na to aby vam boli k dispozicii 24 hodin denne 7 dni v tyzdni a vedeli o kazdom pismenku a obrazku - sme tiez len ludia, mame svoje rodiny, chodime do prace ... ale moja IP je vzdy pre vas otvorena, odpovedam hned ako je to mozne :wink:
4. júl 2007 o 08:11  • Odpovedz
aj mne dnes ide zazracne rychlo..len tak dalej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to sa mi paci :grinning:
4. júl 2007 o 08:13  • Odpovedz
dnes je to supeeer :grinning:
4. júl 2007 o 08:26  • Odpovedz
dufajme, ze nam to dlho vydrzi :slight_smile: pekny den
4. júl 2007 o 08:30  • Odpovedz
vdakaaaaa
4. júl 2007 o 08:32  • Odpovedz
Emjee, pri najhoršom si zaspievame pesničku od Zdenky Prednej:

Keď to nejde, tak to nejde,
ticho počkám, kým to prejde...
:grinning:
4. júl 2007 o 08:33  • Odpovedz
huraaaaaaa uz to tu ide zas normalne taka som rada :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. júl 2007 o 08:40  • Odpovedz
je to celkom zabavne, ako holky zavislacky saleju, ked den nefunguje konik..:slight_smile:)
Ja sa samozrejme radim medzi nich. (Muz sa ma po navrate z prace vcera pyta, ako bolo v robote a moja prva odpoved- hrozne, neslo mi nacitat konika.. ) :dizzy_face:
4. júl 2007 o 09:03  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.