• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Problém so stránkou modrý koník

(zamknutá)
20. júna 2008 
iffka :grinning:
tiez som tu dnes pisala, ze ak zapnem PC, hned idem na navstevu na MK, no vcera to bola hroza des... :sunglasses:
4. júl 2007 o 09:09  • Odpovedz
.........fungujééééééééééééééééééééééééééé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. júl 2007 o 10:30  • Odpovedz
ahojte...nefunguje mi vyhladavanie vo vyhladavaci na koniku... tusim ten problem nemam iba ja... :confused:
5. júl 2007 o 12:41  • Odpovedz
no uz ma kamoska upozornila ze sa tu o tom pisalo ospravedlnujem sa :sweat_smile:
5. júl 2007 o 12:46  • Odpovedz
erika :wink:
ano pre zrychlenie stranky, kym bude nainstalovany novy server, sa docasne znemoznilo vyhladavanie :wink: ja z toho sice velku radost nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co uz
5. júl 2007 o 13:50  • Odpovedz
noo tak problem sa dost casto opakuje
7. júl 2007 o 11:36  • Odpovedz
Veru, ako je to možné, že sa na stránku MK tak často nedá dostať??? :confounded:
7. júl 2007 o 11:38  • Odpovedz
aale, noo, chce to trosku trpezlivosti :wink:
... :

bob • 1d • 4. júl 2007 o 09:12

Mile mamicky,

urcite ste si vsimli, ze v poslednej dobe nam vypadava server, alebo ak nie je vypadnuty tak je straaasne pomaly. Je to tym, ze uz nestiha Na stranky, chodi stale viac a viac navstevnikov a akosi to uz nezvlada. Preto sme uz pred tyzdnom objednali novy vyrazne vykonnejsi server. Zial nevedia nam k nemu dodat jeden komponent (RAM) takze musime cakat... Podla poslednych informacii bude RAM buduci tyzden v stredu, tak verim, ze to tak aj naozaj bude a ze sa to znovu nepredlzi. Potom samozrejme treba este server nainstalovat, prehodit vsetko zo stareho na novy atd, atd, ale celkovo predpokladam, ze do konca buduceho tyzdna pobezime na novom, vyrazne rychlejsom serveri.

Preto Vas prosim vydrzte to do vtedy. Zatial som sa snazil nejak urychlit to co mame teraz, urobil som to vsak na ukor funkcionality stranky: Odstranil som z fora moznost vyhladavat prispevky, a tak sa uvolnila znacna kapacita servera (vyrazne znizenie velkosti DB a tym padom sa DB vojde do RAM - pre tych co sa o to zaujimaju )

Tak drzte palce nech server pride v poriadku a nech sa to co najskor podari vyriesit.

bob
7. júl 2007 o 11:41  • Odpovedz
Ikke, už som si to prečítala vedľa... :sweat_smile: Ďakujeme a jasné, budeme trpezlivé! :slight_smile:
7. júl 2007 o 11:43  • Odpovedz
samozrejme to som si myslela ze chodi stale viac navstevnikov na tuto stranku vsak je suprova ,,tak budeme trpezliveeee pockaaame dakujeme ikke :slight_smile:
7. júl 2007 o 11:55  • Odpovedz
nefunguje mi vyhladavanie :pensive:
12. júl 2007 o 00:14  • Odpovedz
zuz, lebo bob odstranil moznost vyhladavania, aby trochu zrychlil stranku :slight_smile:
12. júl 2007 o 05:59  • Odpovedz
mixka presne tak aj to bob pisal
12. júl 2007 o 07:22  • Odpovedz
zuz nefunguje, docasne je mozne vyhladavat cez google a to tak, ze zadas hladane slovo napr. mená a k tomu pripises site:modrykonik.sk, cize cele to bude vyzerat takto:
mená site:modrykonik.sk
:wink:
12. júl 2007 o 09:31  • Odpovedz
Ahoj Bob nedalo by sa niečo robiť s tým, aby si stale musel obnovovať stránku. Nedalo by sa, aby príspevky prichádzali aj počas písania?
14. júl 2007 o 00:42  • Odpovedz
jej to je dobry napad, ako dake cetovanie...sice to nepoznam, ale viem, ze to tam tak rychlo uteka..... :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2007 o 00:48  • Odpovedz
Ahoj hani co nemozes spat?
14. júl 2007 o 01:34  • Odpovedz
caf, kukam, ze niesi odniekial od amikov....tiez mas noc....dame kafe?? :grinning: :grinning:
14. júl 2007 o 01:41  • Odpovedz
presunme sa....aby sme tu nesli od temy...
idem napisat...
14. júl 2007 o 01:42  • Odpovedz
nefunguje mi opat vyhladavac....vobec nic mi nenajde, dakujem. :slight_smile:
14. júl 2007 o 11:49  • Odpovedz
hanka :wink: :

emjee • 12. júl 2007 o 09:31
zuz nefunguje, docasne je mozne vyhladavat cez google a to tak, ze zadas hladane slovo napr. mená a k tomu pripises site:modrykonik.sk, cize cele to bude vyzerat takto:
mená site:modrykonik.sk

pridavam dalsiu vec, co som sa naucila: ked das allintitle:mená site:www.modrykonik.sk/forum bude to vyhladavat len v nazvoch tem a len vo fore (nie v albumoch a bazari)
:wink:
14. júl 2007 o 13:27  • Odpovedz
jasne, nekukala som odpovede co si pisala....
14. júl 2007 o 17:03  • Odpovedz
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
zasa to nešlo
a teraz, ked MK už nabehol, tak sa to nehorázne vlečie :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

to akože stále nie je nový server?
23. júl 2007 o 09:40  •  2 deti  • Odpovedz
bzuco bohuzial ano :frowning2: stale nie je nainstalovany
23. júl 2007 o 13:23  • Odpovedz
@Admin:
mrkni do šablony, ZyWall firewally pri načítavaní fóra ohlásia intrusion, konkrétne EXPLOIT IE CreateTextRange overflow attempt! Tu máš k tomu zyxelácky pokec https://mysecurity.zyxel.com/mysecurity/jsp/policy.jsp?ID=1052276
Vypnutie IDP na firewalle pomôže ale to asi neurobí veľa adminov :slight_smile: Takže asi jednoduchšie bude upraviť šablonu.
25. júl 2007 o 13:18  • Odpovedz
Ahoj Bob, kedy bude prosim ta fungovat vyhladavanie na MK?
31. júl 2007 o 12:15  • Odpovedz
dead :sweat_smile:
3. aug 2007 o 08:50  • Odpovedz
ahojte včera som sa nemohla dostať na našu stránku, vôbec mi nenačítalo stránku. bola som dosť "chorá", lebo som nemohla kecať s babami. :frowning2:
11. aug 2007 o 15:21  • Odpovedz
ahoj bob, ako to vyzera s tym novym serverom? :confused: :sweat_smile:
11. aug 2007 o 15:37  • Odpovedz
certica zle :confounded: bob ho musel znovu reklamovat
12. aug 2007 o 13:47  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.