• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Problém so stránkou modrý koník

(zamknutá)
20. júna 2008 
...neviem ...kde je "zrada"..ale na 100% nie v mojom pripojeni....v momente..ked si naklikam inu "www"...uz mam nervy skludnene :sweat_smile: :grinning: ...vsetko ide ryxlostou svetla....
...cca 20sek. natahuje kazdy krok na MK...vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....mam penu.... :angry: :grinning:
3. jan 2008 o 13:19  • Odpovedz
expertka, nie si sama, nech ta aspon to ukludni... :wink: :grinning:
3. jan 2008 o 13:21  • Odpovedz
Ahojte, aj ja som už pátrala, kde je chyba, ale viacero babeniek sa sťažovalo na veľmi dlhé načítavanie stránky, už asi 4 dni. No, na jednej strane to je dobre, lebo nemám nervy sedieť pri Koníkovi a teda si aspoň porobím iné veci :grinning: , ale keď naozaj potrebujem, tak to naozaj veľmi! vadí :frowning2: Nedá sa s tým niečo urobiť?

V každom prípade ale som vďačná za túto stránku, doteraz som teda nereptala, ale keď ste už z nás spravili závisláčky, tak čo narobíme :grinning: :sweat_smile:
3. jan 2008 o 13:28  • Odpovedz
mam rekord, 30 sek. nacitavania... :angry: :angry: :angry:
3. jan 2008 o 13:31  • Odpovedz
mne to teraz uz 2x po sebe padlo... vrrr... :angry:
3. jan 2008 o 13:33  • Odpovedz
podobne... aj mne sa to vlecie... :angry:
3. jan 2008 o 13:49  • Odpovedz
ex, uprimne zavidim, ze so strechou a svadbou nemas problem. mne uz nejde za normalnu dobu (kratsiu ako 20 sekund) otvorit ziadna z trojice tunajsich stranok!!! nehovoriac o tom, ze sa mi obcas nepodari odoslat prispevok alebo sa prihlasit...

da nam niektory z adminov aspon par pismeok o tom, ze problem registruju??? :astonished: :frowning2:
3. jan 2008 o 20:10  • Odpovedz
fcul to ide kusok lepsie, ale ked mi to blbne, tak mi blnu vsetky 3stranky... :angry:
3. jan 2008 o 20:14  • Odpovedz
mne to vcul ide tak zle ako este nikdy...ak to vobec ide (napisanie a odoslanie tejto reakcie mi trvalo viac ako 15 minut - vratane asi 5 pokusov o natiahnutie stranky a niekolkonasobny refresh po prihlaseni a tri pokusy o nalistovanie...)
prajem pekny vecer a pekny piatok a pekny vikend a mozno aj pekny rok 2008 :confused:
3. jan 2008 o 20:34  • Odpovedz
ikke ja ho registrujem ale nic s tym neurobim :wink: na to je tu bob a ten tu momentalne nie je :zipper_mouth:
3. jan 2008 o 20:52  • Odpovedz
mne aj strechu pomaly nacitava
3. jan 2008 o 21:12  • Odpovedz
...ikke...uz mi nie je co zavidiet v suvislosti ani so "strexou"a "svadbou"...citim sa ..ako keby "sa kon na mne hojdal...strexa na mna padala a svadba???...este ze ju mam za sebou" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
...ide to o drzku :angry:
...padaaaaaaaaaaam ako vsetky serveri... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2008 o 22:37  • Odpovedz
pleeeeeeeeeeeeeease uz to dajte do poriadku, lebo ma to tu nebavi. Vdaka. Ozaj, cita to tu niekto z adminov?
4. jan 2008 o 11:32  • Odpovedz
mne pada cela stranka po odoslani kazdeho prispevku alebo pri snazeni sa o otvorenie nejakej temy... :angry:
4. jan 2008 o 12:25  • Odpovedz
..dnesnym dnom sa nic nezmenilo :unamused:
..dokonca aj strexa sa "nakazila" od kona :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2008 o 13:09  • Odpovedz
s koníkom je naozaj problém pracovat, je straaaaaaaaaaaaaašne pomaly, ale naozaj straaaaaaaaaaaaaaašne. A vyhadzuje ma to zo stránky.
Ďakujeme, že s tým niečo spravíte.
4. jan 2008 o 17:32  • Odpovedz
Je to strasne spomalene :angry: Neda sa stym nieco uz spravit :wink:
4. jan 2008 o 18:02  • Odpovedz
myslela som ze iba ja mam s tym problem...takze aj vam ide tak pomaly?
4. jan 2008 o 21:14  • Odpovedz
nitka, no jasne.. uz penim jak expertka :sweat_smile: ..normalne uz nemam na to nervy.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
4. jan 2008 o 21:17  • Odpovedz
od včera som sa snažila uložit foto načitava to 10 min. a potom ma to vyhodi...aj ja som myslela,že to byt len moj problem no teraz zisťujem,že musim byt ešte trpezlivejšia a to byt u mna dost problem :sweat_smile:
5. jan 2008 o 10:50  • Odpovedz
ak som to spravne pochopila, obsahove adminky o tom vedia, ale nemozu s tym nic urobit a generalny admin-programator je mimo (zeby dovolenka? :wink: ).
takze snad len vydrzat do pondelka... :pensive:
5. jan 2008 o 12:31  • Odpovedz
Vcera mi to slo lepsie a dnes zase.Je to na nevydrzanie :angry:
6. jan 2008 o 21:24  • Odpovedz
helou admini, už som to tu písala niekoľkokrát, môj problém s IP stále nie je doriešený :rolling_eyes: Otvorím koníka, ms alebo strechu, vidím, že mám ip a kým sa k nej dostanem, bud preklikám 20-krát celú stránku, alebo sa aspoň 8-krát odhlásim a prihlásim, kým ju otvorí.... Poviete mi, čo s tým ???? :astonished: :zipper_mouth:
7. jan 2008 o 08:17  • Odpovedz
Zas to načítava hrozne pomaly, už to išlo dobre a zas to trvááááá a tiež ma to vyhadzuje zo stránok, dá mi, že je problém s internetom, ale nie je.
7. jan 2008 o 18:04  • Odpovedz
Ale fakt, uz by sa s tym nieco malo robit, myslim, ze vacsinu z nas to zabija, ked stranku nacitava 5 minut, odoslanie odpovede 5 minut, nacitanie IP 5 minut. Preco sa s tym nic nerobi??? Ved taka frekventovana stranka a...
7. jan 2008 o 19:57  • Odpovedz
keby som mala pc v kuchyni,tak snad aj uvarim popri nacitavani stranok. :grinning: a najhorsie, ze ani neviem precitat prispevky z tejto temy. robte prosim nieco, ved to je jedina www stranka, kde sa stale nieco nove dozviem. dik,dik
7. jan 2008 o 20:46  • Odpovedz
už to nevydržííííííím :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...ten koňo je hroznýýýýýýýýý :angry: :angry: :angry: ...prečo to trvá tak dlho,kým sa to dá do poriadku????
7. jan 2008 o 20:51  • Odpovedz
halooooooooooooo :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
mohol by s tym uz konecne nejaky admin nieco spravit, ved je to neskutocne!! :astonished: :angry:
mazanie fotiek vam trva par sekund, tak uz skuste nieco urobit aj s rychlostou pripievania prispevkov :unamused: Dakujem
7. jan 2008 o 21:26  • Odpovedz
7. jan 2008 o 21:28  • Odpovedz
petusko, ja s tym nemam co urobit, to nie je problem ktory sa da zmazat :zipper_mouth: toto vie odstranit iba Bob :wink:
7. jan 2008 o 21:30  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.