• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Problemove kategorie bazaru

(zamknutá)
22. septembra 2009 
jani, já jsem to tak myslela (že až do nové verze), ale dneska se vyjadřuju jak tatar :grinning:
každopádně je jasný, že jsem ráda i za ten odkaz, protože ta diskuse prostě jako by neexistovala.
dneska mě zase dorazila jedna, které ty inzeráty stopuju snad už popáté, dokonce jsem jí i psala, ale ona je stopnuté! pokaždé smaže a vloží úplně stejně znova.
už jsem to někde psala, že to nechápu. když vidí, že jim to admin stopnul a ani se nezeptají proč a jak a co.
ale to už jsem odbočila.
prostě díky za odkaz :grinning:
17. sep 2009 o 15:44  • Odpovedz
uz to je aj s odkazom... sice na prvu stranku ciernej listiny, uvidime ci sa to chyti... ak nechyti, doladi sa to....
17. sep 2009 o 17:03  • Odpovedz
vsimla som si, ze na streche uz su nehnutelnosti v bazari... som tam (pokusne) presunula uz aj dva inzeraty, ktore boli doteraz pozastavene... je to uz oficialne spustene? mozem tie inzeraty odstopnut?
a co ohlasenie na stranke? je nejaky limit inzeratov v tychto kategoriach? alebo je to este vo vyvoji? :confused: :grinning:
18. sep 2009 o 17:53  • Odpovedz
inzeraty mozes odstopnut
ohlasenie na stranke by sa tiez zislo, to som nedomyslela :sweat_smile:
limit zatial nie je, uvidime co sa bude diat.... vyvijat sa bude ak sa to bude zneuzivat alebo budu dake problemy
18. sep 2009 o 18:46  • Odpovedz
pozerala som tie inzeraty.... tym, kt. si stopla inzerat hladaju predaj/prenajom a to je urcene pre tych, co maju nieco na predaj.... pre nich by malo byt Kupim/prenajmem
18. sep 2009 o 19:16  • Odpovedz
ozaj, aky je vobec limit na inzeraty na streche? 30ks?
to predam na kupujem si mozu zmenit sami, nie?
18. sep 2009 o 19:34  • Odpovedz
ako vybabrat s bazarom:

saskarisko • 2d • Dnes o 21:09
a preco sa mi napr. nezobrazil na hlavnej stranke novo pridany inzerat ? bol pridany medzi kategoriu nedetske

saskarisko • 2d • Dnes o 21:10
a obrazok ten inzerat ma

nevesta • 1d, 22tt • Dnes o 21:23
Lebo, ked zadavas inzerat do kategorie nedestke ostatne, je tam vedla taka veta: # Ostatné (nedetské) (Nezobrazuje sa na domovskej stránke a v hlavnej sekcii bazáru. Iba vo svojej sekcii.)

saskarisko • 2d • Dnes o 21:25
hm, tak si to dam medzi detske. vsak to vyuzivaju deti, bo inak som znevyhodnena (aj ked je to zadara)

jej inzeraty: Polkova gitara a Stvrtkove husle a v obidvoch veticka na zaver: Foto ilustracne. V pripade zaujmu poslem foto na mail
20. sep 2009 o 22:31  • Odpovedz
ja sa s tou novou homepage bazaru na koniovi nejako neviem zzit :sweat_smile: pretdym, ked niekto natukal velke pismena alebo nejaky inzerat, co tam nepatril, bolo to hned vidiet... :confused:
22. sep 2009 o 12:38  • Odpovedz
ja som sa s tym vcera nevedela zzit, no uz je to lepsie.... teraz aspon vidno podla obrazku co tam nema byt alebo ze je tam webovy odkaz....
22. sep 2009 o 13:51  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.