• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rehabilitácia detí

(zamknutá)
3. apríla 2008 
kam chodite rehabilitovat???
mne sa pozdava HARMONY mate skusenost s tymto centrom??? lekar spominal ze sa tam da ist s dietatom aj na tyzdenny pobyt, mate s tym skusenost? ďakujem
3. apr 2008 o 10:42  • Odpovedz
Zrzulka a s cim chodite na rehabilitaciu? My chodime na Kramare maly ma asimetricke drzanie tela, vraj ma nabeh na skoliozu. Nezapaja rovnako svalstvo, jednu stranu ma silnejsiu a druhu slabsiu... :frowning2:
3. apr 2008 o 12:50  • Odpovedz
autor
gredy nasa mala prekonala meningitidu a tym padom je sledovana xy lekarmi:((( poslal nas tam nas neurolog kedze mala preferuje len jednu stranu, neudrzi hlavu rovno ale taha ju tak do stran aj ked ju mame na rukach tak jej padne hlava do strany:( vlastne cele svalstvo ma nejake mlandrave. a netusim co nas caka, ake cviky. ani neviem kam sa mam prihlasit na tu rehabilitaciu. treba si vybrat preto sa pytam tu ci nema niektora skusnost. na kramare chodite tak dolu na prizemi co je? a to akym spsobom prebieha? dojdes tam ukaze ti nejake cvicky a cvicis doma? alebo pravidelne niekam chodis s malym? a kolkokrat denne musite cvicit?
3. apr 2008 o 15:08  • Odpovedz
Ahojte aj ja chodim s malou cvicit. Od narodenia drzala hlavicku len na jednu stranu a aj ked bola na brusku tak vytocila hlavicku len na jednu stranu. Tak nas ortoped poslal na cvicenie. Od kedy tam chodime je to ovela lepsie. Som velmi spokojna. Maserka s malou vzdy precvici nejake cviky a potom s nou cvicim aj doma. Uz sme mali zacat aj s fit loptou. Ale ochoreli sme tak cakame kym sa mala vylieci. Bola som prekvapena ,ze take male babetko uz moze cvicit s fit loptou :slight_smile:
3. apr 2008 o 17:20  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.