• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rodičovský príspevok v roku 2009

(zamknutá)
29. novembra 2010 
ďakujem pekne gapa, ty si ale znalkyňa :slight_smile: len mi nie je celkom jasné ako si napísala vetu....keď sa o alžbetku starám SAMA....ako sama, som vydatá aj manžel sa stará. ale nemám opatrovateľku ani malá nie je v jasliach, je so mnou doma. tak sa to myslí???? alebo je to v zmysle slobodnej matky. pekný večer
9. mar 2009 o 21:20  • Odpovedz
Ahojte zienky, necítala som celú túto tému, tak neviem, mozno sa to tu uz spomínalo. Prosím vás, vo februári mi skoncila materská a od marca by som mala zacat poberat uz rodicovský príspevok. Manzel bol zaniest vyplnenú ziadost a tam mu povedali, ze este potrebujú voláky Súhlas zamestnávatela s materskou dovolenkou zamestnankyne. Moj zamestnávatel o nicom takom nepocul, nevie, co mi to má vlastne vystavit. Viete niektorá co to je??? Dakujem.
11. mar 2009 o 13:13  • Odpovedz
zajo,
dobrá otázka.
v zmysle, že nechodí do jaslí, skôlky ani nemá opatrovatelku/živnostníčku. :grinning:
Mala som použiť slovo OSOBNE (tak je v zákone) a nie slovo SAMA
11. mar 2009 o 22:39  • Odpovedz
ahojte maminy. chcem sa spitat ze pocula som od jednej znamej ze jej synček ma 4roky a dostava normalne RP no a ja som sa snou silila ze nato nema pravo len keby ze dieta je chore.ona ze nemam pravdu lebo uz taky ako ja ze sa my dieta narodilo v 2008 uz je predlzena na 6rokov ci je chore ci je zdrave.mam pravdu alebo ona ma pravdu .dakujem.
12. mar 2009 o 08:52  •  4 deti  • Odpovedz
ja este som zabudla neviem ci nemyslela na tie osetrovatelske.no neviem zabudla som jej pvedat ci nie nahodou to pobera.
12. mar 2009 o 08:54  •  4 deti  • Odpovedz
rencalm,
predpokladám, že nechceli súhlas od zamestnávatela ale potvrdenie zo soc.poistovne, dokedy si poberala materské. To, že nevykonávaš zárobkovú činnosť vyhasuješ svojím podpisom. Ak by chceli o tom potvrdenie, tak to už je nad rámec bežných povinností. Ak by si začala pracovať/byť zárobkovo činná, tak si povinná im to dať do 8dní oznámiť. Snád si niečo nevymysleli u vás. O ničom takom aspon ja neviem a to si už RP idem vybavovať a bola som sa pýtať čo a ako.
12. mar 2009 o 11:03  • Odpovedz
Ahoj gapa, dakujem ti velmi pekne za odpoved. No vybavoval to manzel, na socialke to bolo v pohode, to mi potvrdil aj zamestnavatel, ze 18.1., dnom, kedy mi skoncila materska poslal vsetky veci do socialky, takze to by malo byt ok. Ale toto chceli na Urade soc.veci, prace a rodiny, takéto voláke potvrdenie, takze to mi zamestnavatel poslal, ale len na hlavickovom papieri, takze som zvedava, ci im to bude stacit. Aj tak dakujem.
12. mar 2009 o 12:08  • Odpovedz
takže potvrdenie zo sociálky na tlačive od UPSvar máš? resp. manžel vybavil? nejde o to?
12. mar 2009 o 12:18  • Odpovedz
Áno gapa, potvrdenie zo socialky na tom tlačive mám, to tlačivo si už na úrade aj nechali, to je vyplnené všetko dobre, len ešte tento súhlas, či ako to nazvať, k tomu chcú. Tak ja už nechápem, či na každom úrade majú iný meter, či ako. Som z týchto vybavovačiek uz normálne znechutená, clovek aby len lietal po úradoch s milion papiermi len preto, aby sa dostal k tej trapnej almuzne, ktorej hovoria RP. No ale to uz je do inej témy.
12. mar 2009 o 12:36  • Odpovedz
nuž toto je podla mna už naozaj nad rámec, čo je napísané v tlačivách. mám to teraz pred sebou. V časti C je jasne napísané a treba zaškrtnúť, že " žiadatel od dátumu uvedeného v časti G žiadosti nevykonáva zárobkovú činnosť, preto predpokladám, že "nemožno" zaškrtnúť políčko, že vykováva zárobkovú činnosť ako zamestnanec s uviedením adresy. Ani v prílohe k žiadosti nie je takéto potvrdenie vôbec uvedené. By som sa odvolala na jej vedúceho, že čo to chcú. Nech si nevymýšlajú už ozaj blbosti.
12. mar 2009 o 13:02  • Odpovedz
ahojte babenky,

chcem sa s vami tiež podeliť o info,čo som získala nedávno.Ja som po MD nastúpila v roku 2008 do práce a poberam rodičovský príspevok 4780,-SK,aj keď dieťa nie je v jasliach, ale u starkej,lebo som bola posudzovaná podľa starej legislatívy.Bohužiaľ ma k 7.4.2009 prepustili zo zamestnania,takže od 7.4.2009 budem poberať podporu v nezamestnanosti a odporučili mi ,ak manžel pracuje,aby rodičovský príspevok poberal on,samozrejme v skrátenej forme, už len 40€,ale aj to je niečo.Ak máte doma takú situáciu,využite to a nech za vás manžel poberá rodičák. Aspoň takto si užije materskú :slight_smile:
12. mar 2009 o 14:14  • Odpovedz
aha, vidíš zvolenka, na túto možnosť by som veru zabudla.

No ale ty by si mohla aj nadalej poberať rodič.príspevok, ak by si sa o dieťa starala osobne, v tom prípade by si mohla byť aj dôchokovo poistená štátom ako osoba riadne sa starajúca o dieťa do 6rokov (ako uchádzač o zamestnanie nie si, len zdravotne).
Ale takto je to pre vás predokladám výhodnejšie (z dôvodu že dávka v nezam.+ 25% z rodič.príspevku je suma vyššia ako samotný rodič.príspevok), resp. potrebuješ prácu predpokladám- sice prácu by si si mohla hladať aj ako riadne sa starajúca matka a potom sa odhlásiť. TAkže predpokladám, je to ten prvý dôvod.
12. mar 2009 o 19:47  • Odpovedz
ahojte ,
chcela by som poprosiť nejakú ochotnú dobrú dušu o radu. :wink:

na MD som od 15.11.2008 a 30.5.2009 by som mala nastúpiť na RD.
1, mám nárok na plný rodič.príspevok ak budem pracovať na dohodu? / v decembri by som mala dostať odmenu ako predseda spoločenstva vlastníkov bytov / a ak mám nárok iba na ten skrátený príspevok tak bude krátený len za ten jeden mesiac , čiže december 2009 alebo by sa to krátenie vzťahovalo na celý príspevok?
2, ako treba zametnávateľovi nahlásiť nástup na RD? asi na to nieje žiadne tlačivo, alebo áno?

ďakujem vopred :wink:
14. mar 2009 o 22:12  • Odpovedz
mami,
1.
ak aj budeš pracovať na dohodu a o dieťa sa budeš starať osobne alebo napr. niekto z rodiny, tak máš nárok na rodič.príspevok. S tou odmenou som to nepochopila, či ide o to isté t.j. o tú dohodu. Aj keby si bola zárobkovo činná, tj. zamestnaná napr. od 1.12.09 do 30.12.09 a napr. len 31.12.09 nemala zárobkovú činnosť (prac.pomer) a o dieťa sa budeš starať osobne, tak by si mala nárok na RP aj za december 2009, pretože si splnila podmienku aspon časť mesiaca.

2. zamestnávatela treba požiadať o poskytnutie RD a uviesť v akom rozsahu ju chceš čerpať. Tlačivo na to žiadne nie je, dokonca zákonník práce nehovorí ani o tom, že to musí byť písomne. No papier nepustí, takže najlepšie je písomne. Dobré je pripojiť k tomu aj kopiu rodného listu dieťaťa (ak si ju už zamestnávatelovi nedávala), aby zamestnávatel vedel, dokedy máš max.nárok na RD.
14. mar 2009 o 22:23  • Odpovedz
ahoj gapa,
ďakujem za rýchlu odpoveď :wink:
dohodu mám od 1.1.2009 do 31.12.2009 ako predseda SVB ale odmena sa mi vyplatí v mesiaci december 2009 za celý rok.
a teda podľa toho čo píšeš by som mohla vykonávať aj inú prácu na dohodu a aj tak by som dostávala rodič.príspevok 4780,-Sk?
14. mar 2009 o 23:07  • Odpovedz
áno, za podmienok, čo som už písala.
15. mar 2009 o 10:42  • Odpovedz
ešte raz vďaka :slight_smile:
chcem ešte poprosiť o číslo zákona, kt. tento rodič. príspevok rozoberá :wink:
15. mar 2009 o 12:41  • Odpovedz
15. mar 2009 o 13:16  • Odpovedz
baby, poradte mi prosim, ked idem po porode rovno na rodicovsky prospevok, ale zivnost si ponecham, aby som mohla dva dni v tyzdni pracovat /na dohodu sa mi to neda/ a tie dni co budem v praci mi dietatko bude strazit manzel, mam narok na rodicovsky prispevok? A odvody budem platit ja, alebo stat, alebo ako to je? poradte prosim, z tych zakonov som jelen... :pensive:
17. mar 2009 o 15:33  • Odpovedz
ahojky pimpa aj ja by som rada pracovala po narodení našich a babatka strazit drahý. Myslím že po narodení nemusíš nic platit 3 roky, odvody ti plati akože stat lebo si maminka. Len rozmýšlam či chlapi budu vediet stražit babatka :grinning:
17. mar 2009 o 15:37  • Odpovedz
dik, no moj manzel sa velmi na to uz tesi a kvoli tomu si prelozil j pracovnu poziciu na inu aby mohol robit tie dva dni v tyzdni z domu. A ako ho poznam, on to vezme velmi poctivo, takze maximalny spolah :wink:
17. mar 2009 o 15:40  • Odpovedz
vsak aj moj frajer sa chysta vo velkom no uvidime:slight_smile: lebo od tehotenstva furt len špekulujem a špekulujem ako aby nam bolo čo naj naj...však ale ozaj teraz je kriza a ludia to budu lepiť všelijako aby prežili...pekný dnik Ti papa:slight_smile:
17. mar 2009 o 15:45  • Odpovedz
pimka,
bohužial :frowning2:
podla mna nemôžeš mať aktívnu živnosť popri poberaní rodič.príspevku. Ak nemáš ukončenú alebo prerušenú živnosť, tak si považovaná za "zárobkovo činnú osobu" a zárobkovo činné osoby nemajú nárok na rodič.príspevok.

Zárobkovo činné osoby majú nárok na príspevok na starostlivosť o dieťa, a to v prípade,
- ak by chodili do škôlky, jasli,... alebo by sa o ne starala fyz.osoba na živnosť, tak by bol tvoj nárok vo výške preukázatelných nákladov maxim.do výšky rodič.príspevku na 1dieťa.
- ak sa o ne bude starať napr. manžel, babka, otec... tak je nárok na príspevok na st.o dieťa vo výške 25% zo sumy rodič.príspevku.

Poistné do soc.poistovne sa neplatí počas poberania materského a počas poberania rodič.príspevku, ak čestne prehlásiš na SP, že nevykonávaš činnosť (tak nejako). No ak nárok na RP nebudeš mať, tak sa ťa to netýka.

Do ZP predpokladám musíš platiť preddavky.
17. mar 2009 o 16:32  • Odpovedz
Takze ako som spravne pochopila, stat mi vobec nepomoze...a nakolko nemozeme vyzit z rodicovskeho prispevku, stat ma zenie do prace, popri com mi vlastne neda rodicovsky prispevok a este na mne zarobi, ze budem zo svojej dvojdnovej mzdy v tyzdni odvadzat aj do poistovni, no riadna haluz. este ze mam manzela, co mi postrazi dietatko :wink:
18. mar 2009 o 08:56  • Odpovedz
a nemôžeš pracovať len na dohodu? v takom prípade by si mohla poberať aj RP.
18. mar 2009 o 19:29  • Odpovedz
ahojte, ale pokial viem, tak tu zivnost si nemôze po materskej ponechat a robit na dohodu, iba ak tu zivnost prerusi,ze?
19. mar 2009 o 14:32  • Odpovedz
áno, som už stratila súvislosti. Dakujem anib. :slight_smile:
19. mar 2009 o 14:53  • Odpovedz
Baby, ja nemozem robit na dohody, takze zivnost mi musi ficat dalej :unamused:
19. mar 2009 o 17:50  • Odpovedz
už ste niečo písali o práci na dohodu..., ja by som chcela na dohodu pracovať od septembra, ale môžem len 10 hodin týždenne alebo to nie je obmedzené? ďakujem
23. mar 2009 o 09:00  • Odpovedz
ada,
pri dohode o prac.činnosti (opakujúcej sa práci) je možné pracovať len 10hod týždenne.
pri dohode o vykonaní práce toto obmedzenie nie je, no je možné takto pracovať max. 350hodin za kalend.rok.
23. mar 2009 o 10:13  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.