• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rolando - Baby fit dance, rozpis na 2008

(zamknutá)
9. júna 2008 
Chcete aby sa vaše deti vyjašili? Každý štvrtok o 17.00
Deti od 3-5 rokov.
Všestranný pohybový rozvoj,pre deti predškolského veku. Gymnastika,tanec,vnímanie hudobného rytmu,spevnenie postavy a správne držanie tela,nácvik nových pesničiek a riekaniek.
Deti od 6-8 rokov.
Program pre deti zameraný na kooedinačné rytmické cvičenia pri hudbe,všeobecná pohybová príprava,základy tanca formou hrou. :grinning:
13. mar 2008 o 16:10  • Odpovedz
caves susy, tak ja by som s malym velmi rada niekde takto chodila ale nase ditka su este prilis malicke, ale uz sa tesim ked trosku podrastie, rada s nim budem chodit tancovat :slight_smile:
31. mar 2008 o 11:03  • Odpovedz
ahojte, v petrzalke v detskom klube lilly sa zahraju a zatancuju vsetky deti z certifikovanou lektorkou,ja som tam bola s mojimi drobcami a bolo super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. apr 2008 o 18:28  • Odpovedz
lucialel, a kde presne je ten klub?
17. apr 2008 o 22:58  • Odpovedz
to by aj mna zaujimalo, do Rolanda som pisala lebo na stranke maju aj aqua baby podla vsetkeho aj per mladsie deti ale vobec sa neunuvali mi odpisat
18. apr 2008 o 07:32  • Odpovedz
ahojte jahodka11 a letuskah klub sa nachadza na lukach krasnohorska 3 pod terasou su tam aj ine aktivity.nam sa tan paci. :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2008 o 13:28  • Odpovedz
ahojte,a neviete o dakej aktivite aj pre mensie deticky??
9. jún 2008 o 21:38  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.