• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Škôlkari z okolia Bratislavy

(zamknutá)
20. decembra 2009 
Maminky z okolia BA, resp. tie ktore dochadzate do prace v BA - poradte mi prosim, ako ste riesili skolku pre deti. Prestahovali sme sa za Bratislavu, maju tu super skolku a vyzera to, ze mi casom vezmu obe deti. Mam vsak aj moznost dat ich do skolky v Petrz., kde by mi ich mohli poobede vyzdvihovat rodicia. Neviem sa rozhodnut....este ani netusim, ako sa mi podari navrat do zamestnania a pod. Vychadzaju Vam zamestnavatelia v ustrety? Ako vam to vychadza casovo?
Dakujem :slight_smile:
18. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz
No, ved aby ti to vychadzalo casovo, radsej si vypocitaj ci ti staci cas, kedy musis najneskor vyzdvihnut deti. Ak budes mat deti mimo BA v skolke a ty budes v BA robit, zvaz, ako budes riesit bezne zalezitosti - popr., co sa vyskytne (obchody, lekaren, lekar, rodicko, ortoped, logoped, kruzky a pod... Budes z BA utekat pre deti a potom popr. sa aj s nimi vratis do BA... Ak ich budes mat v skolke v BA, staci deti vybrat kedykolvek a mozes s nimi riesit co potrebujes (resp. aj bez nich a neskor ich vyberies zo skolky). Zalezi aku mas pracu a co vsetko este budes riesit v BA... Treba si dobre zvazit vsetky alternativy.
19. nov 2009 o 00:00  • Odpovedz
ja som musela dat deti do BA, lebo u nas je skolka len do 16.30 a ako som pocitala, pocitala, tak by mi to casovo nevychadzalo. potrebovala som skolku do 17.00, kde ucitelky aj realne su do 17.00...
teraz sme aj pomenili, skolku, syn isiel do skoly a vsetko mam na jednej trase (praca, skolka, skola), tak to uz je pre nas uplna pohodicka.
ale zase miestna skolka je lepsia v tom, ze sa deti z okolia spoznaju, casom mozno pojdu aj do jednej skoly. treba zvazit vsetky za a proti.
19. nov 2009 o 12:42  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
20. dec 2009 o 01:54 • julka0407
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.