• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Som v 9 týždni a mám tlak na konečník

(zamknutá)
29. marca 2009 
ahoj dievcata, som v 9tt a doktorka mi povedala ze mam maternicu posunutu dozadu.dnes mam pocit akoby som mala taky tlak na konecnik akoby som mala dostat zlatu zilu.moze to s tym suvisiet?
29. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz
autor
halooooo :frowning2: nikto nic?
29. mar 2009 o 14:42  • Odpovedz
radi by sme poradili, ale nevieme. Inak problemy so zlatou zilou ma dost vela tehuliek. :confounded:
29. mar 2009 o 14:59  • Odpovedz
Ahoj Daniku, ja som mala pri prvom tehu tiež dlho otočenú maternicu dozadu (teda ak je to to isté čo máš Ty) , tak mi doktor nakázal spávať na bruchu a zázračne to pomohlo!!! Takže ak sa Ti dá ešte spať na bruchu, tak skús, u mňa to fungovalo. No a čo sa týka zlatej žily, pri prvom tehotenstve som ju tiež chytila už na začiatku takže môže byť že to tak je aj u Teba. Odporúčam masť od Boironu Avenox, poprípade čípky :wink:
No a teraz v druhom tehotenstve spáva na bruchu od začiatku - pre istotu a doktor nespomínal, že by bola nejako "mimo" normy. No a samozrejme žila sa ma verne drží ešte od minula takže len pokračuje :grinning:
29. mar 2009 o 19:52  • Odpovedz
ahojte na zlatu zilu su super obklady z dubovej kory /vyvar/ - v prvy den 3-4 krat po 20 min, / na maly vatovy tampon/ na druhy a dalsie dni do odznenia priznakov staci po potrebe ...a mastit mastit mastit po kazdom umyti, hoc aj indulonou. To aj ako prevencia ...z cipkov a masti z lekarne sa mi osvedcilo Mastu :sunglasses:
29. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.