• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spanie 10 mesačnej dcérky v sede

(zamknutá)
7. mája 2009 
ahojte,
zacala som nase 10 mes. dievcatko "ucit" zaspavat samu, bez prsnika ( podla tolko diskutovanej knihy :slight_smile:), co sa jej samozrejme nepaci a napokon zaspi jedine posediacky. Hlavka medzi nozkami, pripadne na velkom medvedovi ( aby si neobijala hlavku o postielku ). Pri pokuse dat ju lezat sa vacsinou preberie a rozplace, ak nie, po case ju zase najdem v "ohnutej" polohe, pocas denneho spania aj v noci ju musim casto kontrolovat, je to priserna situacia, bojim sa, aby sa nezadusila, ked ma hlavku zaborenu v medvedovi, tiez na chrbatik to urcite nie je dobre. Trva to uz vyse dvoch tyzdnov, skusam kadejake finty, nezabralo mi zatial nic. Prosim Vas velmi pekne, neriesili ste niektora podobny pripad?
inak az teraz mi doslo, co je login... :grinning: :grinning:
ak sa bude chciet niekto pridat do debaty, kludne ma oslovte erika :dizzy_face:
6. máj 2009 o 11:12  • Odpovedz
maly sa mi dost mrvi po posteli a cestuje.minulu noc som ho našla ko mi leži na nohach a on na kolienkach.začal sa stavat a to je teras jeho priorita.až tak nakoniec zaspal.inak takto sa mi začal štverhat na vankuš.ale tak že po sediačky to sa mu teda ešte nepodarilo iba v kočiku ak ho nedam lahnut.ale asi by mi ho bolo luto keby tak zaspaval pravidelne.chudiatko male tolko ta čaka pripravena v sede až zaspinka.
6. máj 2009 o 12:34  • Odpovedz
Ahoj, moja tiež s obľubou zaspáva v sede. musím ju často kontrolovať, ale keď ju jemne položím našťastie sa nepreberie. asi neostáva nič iné len sledovať ju a dúfať že sa naučí spinkať "normálne" :slight_smile:
6. máj 2009 o 16:13  • Odpovedz
autor
ahojte,
dakujem zuzke aj agnes za reakcie,
som rada, ze nie som sama s takym "problemom", tiez dufam, ze ako to prislo, tak to odide, rozhodla som sa, ze nateraz upustim od samostatneho zaspavania, nech si odvykne od toho sadania, hoci s dudkanim to asi nema nic, lebo sa pospiacky so zatvorenymi ocami aj tak hocikedy posadi, akoby jej poloha v sede bola prijemnejsia, alebo co, uz fakt neviem. Dnes v noci sa aspon nebranila, ked som ju davala lezat, zeby svitalo na lepsie casy? Ka :dizzy_face:
zdopadne dakujem za moralnu podporu, hadam sa to coskoro samo poriesi( ked uz mne dochadzaju napady). :sweat_smile:
pekne a vesele dni s dietatkami prajem!
7. máj 2009 o 09:14  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.