• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Špinenie po sexe

(zamknutá)
28. septembra 2009 
ahojte holky. mam taky probelm.. nikdy predtym sa mi to nestalo podotykam.... precitala som si tu uz niekolko tem oholadom toho ale nepripada mi to ze by osm sa mohla ku nim pripisat... proste ide o to ze asi pred cca 6 dnami mi skoncila mrcha ale tento mesiac bola velmi extra slaba a dosla presne vtedy ked som ju cakala co bolo neuveritelne lebo to sa uz davno nestalo :D ja som viac menej mala mrchu len tri dni a aj to som len jeden den mala nieco co sa dalo povazovat za krvacanie... u mna neobvykle... a teraz po sexe s priatelom som zacala este aj spinit... ale len po sexe a uz treti den... neviem co to moze byt... ci teoreticky tehotna alebo ranka na krcku maternice??? hm asi budem musiet ist ku lekarovi ja viem ale keby sa s tym nejaka uz stretla tak mi poradte ku lekarovi mozem ist az v pondelok a nefem co budem robit..ono to nevyzera ze by to malo prestat... ono to nieje inak nic hrozne je to len par kvapiek... vcera vecer trosku viac ale inak iba par... takze fakt keby sa s tym niektora niekedy stretla dajte mi vediet :unamused:
26. sep 2009 o 08:25  • Odpovedz
ahoj,skús si spraviť tehotenský test a budeš trošku múdrejšia...a v každom prípade navštív lekára,držím palce..
26. sep 2009 o 08:30  • Odpovedz
áno, aj ja sa prikláňam k tomu, že si mohla byť i tehotná. Ale tak isto to môže byť i nejaká ranka. Niektoré dievčatá mávajú MS takto na 2x.
26. sep 2009 o 08:37  • Odpovedz
skus spravit test..mozno si tehu.
Ja som tiez,po prvom tehu..dostala menzes..ale velmi slaby a trval len 2-3 dni...
Zial..nepodarilo sa :confounded:
26. sep 2009 o 09:19  • Odpovedz
seraffa spinenie po sexe mozu sposobit aj bud chlamydie, alebo ureaplazma. kamoska takto po sexe krvacala..
ak sa ti to bude opakovat a nebudes tehu, chod ku gynde a spomen to tam. urcite, lebo to je svinstvo..
27. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz
autor
ako som teraz zistila takl to nebolos pinenie po sexe ale rpiamo krv pocas sexu...pretoze po sexe uz len ked idem na wc tak tam najdem max jednu kvapocku ale inak dost krvi pocas sexu... je to divne dneska idem k dokymu...
28. sep 2009 o 08:10  • Odpovedz
seraffa pravdepodobne to bude polyp.
28. sep 2009 o 08:28  • Odpovedz
autor
hm super doktorka tam nieje, a dneska som chcela cestovat do skoly ktoru mama si 400 km od mojej doktorky... sestricka povedala ze mam skusit zajtra ale nevie ci sa tam dostanem... jeeee to je uplne fasa... :cry:
28. sep 2009 o 10:54  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.