• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Špiním a mám kŕče. Som tehotná?

(zamknutá)
12. augusta 2008 
ahojte, neviem či my budete vediet poradit , ale mám taký problém. Pokúšame sa o dieťa , ale nič až doterz niečo sa dej a ja neviem čo . mala som normálnu menš. a po 10 dňoch som začala opať špiniť a trvá to už 9 dní, mávam chvílkové krče a strašne citlivé bradavky. nemal niekto také prblémy? dakujem z každú odpoved.
:frowning2:
23. júl 2008 o 18:13  • Odpovedz
autor
škoda nikto nič,
23. júl 2008 o 18:38  • Odpovedz
spinenie v rozne dni cyklu je celkom bezne, dokonca uprostred cyklu je to este beznejsie - staci trochu stresu alebo velkeho citoveho vypatia a mozes zacat z nicoho nic spinit aj ked sa ti to predtym nikdy nestavalo, spinenie by malo po par dnoch ustupit, ale nie je nic nezvycajne ked bude trvat do nasledujucej ms (mne osobne sa to stalo tiez) - jedine co ti mozem poradit je - chod k lekarovi
23. júl 2008 o 18:40  • Odpovedz
23. júl 2008 o 18:43  • Odpovedz
aj ja si myslim, ze by si mala ist k lekarovi..pre istotu...nikto Ti tu s istotou nepovie, preco asi spinis...
24. júl 2008 o 01:03  • Odpovedz
autor
tak som bola dva krát v nemocnici a bohu žial som o to prišla bola som v 5tt a museli mi robiť kyretáž :confounded: a hcg mi nechce stále klesnúť tak to ešte neskončilo :fearful: , ale možno po kyretáži sa to rýchlejšie podarí a dúfam to bude zdravučké :dizzy_face: dakujem za vaše príspevky dala som na vašu radu ale mala som ísť skôr moja chyba
12. aug 2008 o 20:46  • Odpovedz
sonidlov je mi luto ale skusajte dalej.je uolne bezne ze do 2.-3 . mes nastane samovolný potrat
12. aug 2008 o 22:57  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.