• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spolecne nicky - zari08, breznatka.briska atd...

(zamknutá)
2. februára 2009 
ale ak to chapem spravne jedinym dovodom na spolocne nicky su spolocne albumy - pokial viem spolocne nicky neprispievaju do fora - a to sa v albumoch odsledovat da, si myslim
2. jún 2008 o 18:37  • Odpovedz
tak co, po...ehm...vy-riesime nieco? :wink:

(to viete, aky je rozdiel medzi poriesit a vyriesit...? :wink: )
13. jún 2008 o 18:14  • Odpovedz
ikke neviem, prave som citala temu slovencina na mojasvadba :grinning:
13. jún 2008 o 18:26  • Odpovedz
autor
ikke - neco jako mezi udrzbar a spravce? zatimco spravce musi spravovat, udrzbar jenom udrzuje v chatrani... :slight_smile:
13. jún 2008 o 21:39  • Odpovedz
takze ja som hriesnicou :grinning: :grinning: :grinning: ja som u nas v decembrovkach otvorila ten nick ale som, za to aby spolocny nick pre jeden termin ( myslim mesiac ) mal neake pravidla a bol dovoleny len jeden, napr augustovky2008 iba jeden aj po auguste ze nie ze augustove babetka a tak dalej a navrhovala by som na to neaku sablonu ze mesiac medzera cely rok napr :grinning: :grinning: :grinning:
som za 1 spolocny nick pre jeden termin ale tomu dovolit iba pridavat foto do albumov :wink:
ale asi hlavne slovo by mal dostat Bob a Majka :wink: :grinning:
13. jún 2008 o 21:46  • Odpovedz
(rozdiel medzi poriesit a vyriesit je asi taky, ako medzi vysr.t a posr.at :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: )

zuz, tiez som rozmyslala nad nejakou sablonou, ale to neviem, ci sa podari... navyse by sa potom museli otvorit aj nove nicky pre uz existujuce a tie existujuce zatvorit; pripadne by to platilo iba pre nove terminy/nicky?
a potom je tu este dalsia vec, povolime nicky spolocnym terminom, ale co potom s regionmi a vselijakymi inymi "spolocnymi" temami? tie nebudu mat pravo? :confused: :wink:
14. jún 2008 o 09:57  • Odpovedz
mam pocit ze s Bobom sme sa bavili ze ak nemaju prispevky takze by sa dal zmenit ten nick, takze vsetky nicky by sme mali sablonove a ja by som ak chcu povolila aj regionom po nicku ( tiez ale sablonovou formou) a aj dalsim roznym skupinam ale by nam to museli hlasit a my schvalovat a mali by sme tu temu kde by sme mali vsetky take nicky pokope a mohlo by byt aj v admin clube tak ako temy :grinning:
14. jún 2008 o 10:16  • Odpovedz
inak niektore taketo nicky maju aj prispevky :wink:
14. jún 2008 o 12:08  • Odpovedz
to nevadi, ked iba par a nie v neakych vyznamnych temach :wink:
14. jún 2008 o 15:15  • Odpovedz
takze dnes vecer to skusim prebrat s Bobom aky maju nazor oni a potom by sme sa my mohli dohodnut na sablone :wink: teda ak Bob bude suhlasit so spolocnymi nickmi :grinning: vecer budem informovat :wink:
idem na verejne zhromazdenie co sa tyka nasej lokality a vystavby v nej :zipper_mouth:
19. jún 2008 o 14:44  • Odpovedz
autor
a zase...
unorovky x unor2008 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zuz, jak vypada to "probrani" s bobem?
26. jún 2008 o 11:21  • Odpovedz
jaj akosi som zabudla, nebudu asi spolocne nicky ale neake skupiny :grinning: :grinning: :grinning: este mame hodit rec, lebo preberame tolko veci ze az..... :zipper_mouth:
26. jún 2008 o 11:59  • Odpovedz
no takze mame tu album uzivatelky lenkka1, ktory je spolocny pre akesi marcovky (lenkka1 ma svoje albumy pod lenkka, nick lenkka1 vyuziva len na tento album) - co teraz s tym? fotky nema zalohovane, a pokial viem album sa ako cely presunut neda, ani zmenit nick, tak co s nou?
1. aug 2008 o 20:37  • Odpovedz
treba s tym vazne nieco urobit, toto urcite nie je prvy ani jediny pripad

claudinka • 35tt • Dnes o 11:50
vsak tri albumy su na nick september2008 a tri na septembrovky2008 :grinning: :grinning: som oglbala system
10. aug 2008 o 11:55  • Odpovedz
autor
emjee ale dobre jsi jim tam zasahla :grinning:
10. aug 2008 o 13:02  • Odpovedz
ziraf ja tam klikla uplne nahodou :grinning: fakt intuice :grinning:
10. aug 2008 o 13:58  • Odpovedz
takze kedze Bob tak soro to ich zgrupenie nevidi a dovolil nam zjednotit vsetky spolocne nicky davam prvy navrh:
spolocne terminy: januarovky_rok
februarovky_rok
atd. a bolo by to pre tehule a aj maminy potom.....
regiony: Nitrancanky
Presovcanky
a atd len mam problem z velkymi mestami ako je Ba ked asi kazda cast ma temu ci Bratislavcanky 2 a pod to neviem........

pre snazilky a rozne grupy o chudnuti a tak by sa to ani musel riesit individualne ale by sme zatrhli tu vec ze si bez nasho vedomia otvoria taky nick bolo by to tak ze by museli napis nam a my by sme im pridelili nick, co vy na to? ak som na nieco zabudla resp mate lepsi navrh sem s tym :wink:
12. aug 2008 o 21:52  • Odpovedz
takze spolocne terminy - aby to bolo uplne jednoznacne, povedala by som: januar2008, februar2008 alebo s _ nech je to lepsie citatelne marec_2008, pre cesky leden_2008, unor_2008, atd.

regiony maju spolocne albumy? tiez by som to dala ako nazov mesta Nitra, Presov, Bratislava, ... alebo rovno tak ako u snaziliek a inych grup - najprv nech si zaziadaju o spolocny nick

len teraz ma napadlo - spolocne nicky to je zabavka len na koniku, alebo aj na svadbe, lebo potom mame problem minimalne s rovnakymi terminami a mestami :grinning:
13. aug 2008 o 16:24  • Odpovedz
pre regiony suhlasim s nazvom mesta/regionu bez pripon -canky (teda Nitra, nie Nitrancanky), ved ako potom k tomu dojdu oteckovia a partneri? :grinning: :grinning: mimo toho ked bude moct byt iba Nitra a pod., nebudu vznikat serie typu nitrancanky, nitrancanci, nitancancata, africancata a tak... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
13. aug 2008 o 17:41  • Odpovedz
ikke presne pre rovnaky dovod aj spolocne terminy by som nazvala mesiacom bez pripony
13. aug 2008 o 17:44  • Odpovedz
taktak, a ziadne rybicky, vodnikovia, sardinky, velryby... som zvedava, ze ked budu tie z ryb a vodnarov cakat dalsie na prelome augusta a septembra, zalozia temu " Panny 2200" :grinning:
13. aug 2008 o 17:47  • Odpovedz
no a samoska este mame spolocnoterminove manzelky, ktore si potrebuju potrkotat vo volnej diskusii konika, napr. http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=64156
13. aug 2008 o 17:56  • Odpovedz
myslim, ze spetembrovky 2008 to uz prehanaju http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=186586
15. aug 2008 o 19:59  • Odpovedz
to co ma byt to je ozaj uz moc, prosto by malo platit ze ku kazdemu mesiacu jeden nick a ostatne je dupla nick a tie sa bloknu, ved takto budu zachvilu zakladat nick ku kazdemu dnu - septebrovky.stretko.v.stredu atd. :angry:
15. aug 2008 o 20:04  • Odpovedz
septembrovky dostali upozornenie do temy, ze si maju zmazat albumy z dvoch z troch nickov, odporucala som im ponechat si nick september2008
15. aug 2008 o 20:44  • Odpovedz
autor
emjee - do majovek se mi nenavazej :grinning: to jsem v podstate i ja... akorat ze netehulkuju ani neplanuju :grinning:
ciste interne - nechapu, proc jsme nemohly zustat ve spolecne diskusi na beremku... ale holky se holt tesily na konikovani, no... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. aug 2008 o 20:46  • Odpovedz
ziraf ja se nenavazim, ja jen konstatuju, ze to s tima spolecnyma nickama nebude tak jednoduche
15. aug 2008 o 21:12  • Odpovedz
vytaca ma to do nepricetnosti, tieto dostali hubovu a cakam, ze tie svadobne fotky odtial zmiznu http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=176910 ak nie dobrovolne tak nasilu, a vobec ma neserie, ze som februarovka :grinning:

podme sa prosim dohodnut na nejakych pravidlach alebo zrusme spolocne nicky

moje navrhy (v poradi dolezitosti):
1/ zrusit
2/ jeden nick pre spolocne terminy v tvare "mesiac_rok", jeden nick pre region v tvare "mesto", albumy len s tabulkami a fotkami zo stretiek, ziadne bruska, novorodeniatka a pod., to ma kazda vo svojom albume - este neviem co s nickmi ako snazilkytake, snazilkyonake, starevrazdy a pod.
17. sep 2008 o 22:11  • Odpovedz
moznost b je asik kompromisom, s tym ze ostat pri tych dvoch veciach v uvodzovkach...takze len mesiac a rok alebo podla mesta...ziadne snazilky ani nic podobne...horsie to bude ustrazit :pensive:
17. sep 2008 o 22:16  • Odpovedz
zmazane nicky a albumy majovkyskype a majovky2008
17. sep 2008 o 22:23  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.