• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spustili sme stránku o bývaní a realitách ModraStrecha

(zamknutá)
17. júna 2008 
Ahojte,

dnes sme spustili novú stránku o realitách a bývaní www.modrastrecha.sk a www.modrastrecha.cz. Nápad prišiel od vás, uživateľov.

Zatiaľ je na stránke fórum a albumy, neskôr ju budeme postupne rozširovať. Uvidíme ako sa jej bude dariť :slight_smile:

Stránka je súčasťou už existujúcej "siete" mojasvadba / beremese / modrykonik, takže ak máte login tu, môžete sa nalogovať aj tam.

Zároveň Vás poprosím všetky témy vo voľnej diskusii o bývaní otvoriť tam lebo odtiaľto ich budem postupne mazať.

A ako vždy, ak nájdete nejake chyby na stránke dajte vedieť. Dik.

Bob.
20. dec 2007 o 17:56  • Odpovedz
pozeram, ze to asi chcelo byt modrastrecha.sk /cz :wink: :grinning:
20. dec 2007 o 17:57  • Odpovedz
takže staviame dom si máme založiť tam? :wink:
bude tam aj inzercia? platená? :wink: :grinning:
20. dec 2007 o 17:57  • Odpovedz
tilly, stavias domy na zakazku? :grinning:
20. dec 2007 o 18:00  • Odpovedz
Perfektní nápad. Moc děkujeme. :wink:
20. dec 2007 o 18:00  • Odpovedz
ikke, nie sprostredkujem predaj, prenájom :wink: tak by som chcela vedieť, či to tam môžem ponúkať cez klasický bazár, ako je tu, teda ak tam taký bude

a aj ten dom, čo teraz staviame budem predávať :wink:
20. dec 2007 o 18:04  • Odpovedz
dakujeme. :slight_smile: :wink:
20. dec 2007 o 18:07  • Odpovedz
jej,to je super... :slight_smile: :slight_smile:
20. dec 2007 o 19:43  • Odpovedz
je to tam super, ale odkedy to ide, blbne mi konik, nejde mi kliknut na Domov, odskakuje mi to. da sa s tym nieco urobit? :confused:
20. dec 2007 o 19:46  • Odpovedz
...ahojte...stránka je fajn nápad... potrebovali sme ďalšie rozšírenie :dizzy_face: len... by som uvítala, keby pred vytvorením albumu bolo upozornenie... čo si užívatelia do albumu dajú... tým že sme "trojstránka" - cieleným sledovaním sa dá veľmi ľahko vystopovať kto, ako, kde, s kým a podobne... tak aby sa tu za chvíľku neriešili náreky, že niekomu vykradli dom a podobne :pensive: Možno som zľahka paranoidná :grinning: ale možno by sa to zišlo zaradiť pred vytvorenie albumu... len pre pokoj duše...
20. dec 2007 o 22:24  • Odpovedz
ahojte, ono to bol určite dobrý nápad, ale ani mne nejde kliknúť, tak ako na domov, ani na fórum :confounded: :confounded: fakt by sa s tým niečo mohlo urobiť
20. dec 2007 o 22:26  • Odpovedz
bobe uz jsme ji objevili :slight_smile: je to super

a co stranka pro domaci mazlicky??? Ta by se mi liiibila :slight_smile:
20. dec 2007 o 22:27  • Odpovedz
moc děkuju modrastrecha je úžasný nápad :slight_smile:
21. dec 2007 o 06:16  • Odpovedz
Ahojte, dokedy to bude svietit na cerveno? dost to posobi rusivo :unamused:
28. dec 2007 o 13:19  • Odpovedz
ano, dobra myslienka, len zacinam mat pocit, ze menej je viac... posledne dni idu totiz vsetky tri (alebo sest?) stranky desivo pomaly, niekedy sa dokonca nenatiahnu vobec... :unamused: :frowning2:
2. jan 2008 o 20:16  • Odpovedz
akože fajn,len sa to nemuselo tak volať.modrá strecha-došli nápady?! :sweat_smile:
3. jan 2008 o 07:26  • Odpovedz
nazdar BOB

Perfektny napad. Drzim ti palce,ale...neda sa tato www. lepsie spropagovat????
Ja som sa o "modrejstreche" dozvedel uplne nahodou, pri vyhladavani na google....
Skus, je tu dost loginov, moze byt este viac!!! :wink:

have nice day

W.
13. máj 2008 o 15:48  • Odpovedz
tiež by ma zaujímalo dokedy bude svietiť tá modrá strecha na červeno...stále mi tam ťahá oči v nádeji, že mám IP :sweat_smile:
12. jún 2008 o 21:34  • Odpovedz
aha už nesvieti... :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2008 o 15:57  • Odpovedz
a ozaj nesvieti, ani som si nevšimla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2008 o 20:07  • Odpovedz
a kde mám moj album ?? ved som ho robila asi pred mesiacom na stránke modrá strecha :confused: :confused: :confused: :confused: či tie ste všetky zmazali ??? :frowning2:
17. jún 2008 o 08:03  • Odpovedz
17. jún 2008 o 08:54  • Odpovedz
a prečo mi ho neukazuje ked kliknem ja na ten nový link ??
17. jún 2008 o 11:07  • Odpovedz
nerozumiem...na aky novy link?
svoj albun na modrastrecha si mozes najst tak ako aj na modrykonik: prihlasis sa a v zalozke Fotoalbumy kliknes na Moje albumy
ak nie si prihlasena, musis si dat albumy na modrastrecha zoradit podla Autora a potom vyhladat podla abecedy :confused:
funguje ti to takto?
17. jún 2008 o 19:14  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.