• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Starká so živnosťou

(zamknutá)
13. októbra 2009 
Už som tu raz písala ohľadom starej matky a živnosti, téma bola uzamknutá, že už taká existuje. Bola som presmerovaná tam a tam "nič". Kto mi teda poradí, že s tým má skúsenosť? Vďaka
13. okt 2009 o 08:08  • Odpovedz
Čo som informovaná, tak keď si dáš dieťa opatrovať starkej, dostaneš rodičovský (myslím 25% z terajšiejj sumy) a keď si starká spraví živnosť na opatrovanie detí, budeš dostávať celú výšku rodičovského.Ak sa to nejako zmenilo, neviem. Traba sa ísť informovať na odbor soc.vecí. :slight_smile:
13. okt 2009 o 08:13  •  2 deti  • Odpovedz
autor
no hej, ale ako je to s faktúrami a pod.. Toto by som potrebovala presne. Nenájde sa tu žiadna mamička, ktorá má starkú na živnosti a vie ako to presne funguje?
13. okt 2009 o 10:25  • Odpovedz
Myslím si, že tebe vystavú faktúru, ty jej ju uhradíš - no len do výšky RP a fatktúru zanesieš na odbor soc.vecí a tam ti ju preplatia. Naozaj neviem, nemám s tým skúsenosť, my máme starké ešte zamestnané. Najradšej by som sa išla opýtať na odbor soc.vecí. :wink:
13. okt 2009 o 10:30  •  2 deti  • Odpovedz
autor
Hej, približne rozumiem, len by som chcela spoznať niekoho kto už s tým má aj prac :wink: Dúfam, že sa niekto taký nájde a podelí sa so svojimi skúsenosťami. Ale aj Tebe ďakujem
13. okt 2009 o 12:18  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.