• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stopnute inzeraty

(zamknutá)
30. marca 2010 
:astonished: :astonished: :astonished:
http://www.beremese.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=514740&vAction=BAZAR_ENTRY_ADMIN_STOP&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvLogin%3Dkoblihovi

holky, ta fotka, co tam má, to je MŮJ svatební dort, toto je foceno u cukrářky v kuchyni v den, kdy jsme si pro něj jeli, dala ho na ten stojan, abychom viděli, jak to vypadá.
nechápu, kde to vzala, ani kde vzala ten stojan, protože ten zůstal tenkrát v hotelu, kde jsme měli hostinu.

ten inzerát jsem jí stopla a napsala jsem jí do ip, ať mi to laskavě vysvětlí.
doufám, že jsem to mohla stopnout, ale jsem z toho docela v šoku.
10. mar 2010 o 12:05  • Odpovedz
nehledě na to, že ten stojan jsme nekupovali v timidecoru, ale u fialy a před 3 lety stál 500, ona ho prodává za litr :grinning:
10. mar 2010 o 12:06  • Odpovedz
karkul mě už nepřekvapí nic :grinning: já v albu měla přání (vyfocený text v oznámení co sem nechala natisknout) co sem dala Jouzovi když sem mu oznamovala že sem těhu a jakási slečna si to okopírovala a dala to svému příteli a vůbec jí nevadilo že sem přes to měla hozenej vodotisk AGUAVERDE :grinning: ono to bylo teda světle ale šlo to vidět :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2010 o 12:20  • Odpovedz
si děláš srandu? :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 12:23  • Odpovedz
ne fakt :grinning: :sweat_smile: já se tenkrát fakt smála :grinning:
10. mar 2010 o 12:25  • Odpovedz
kajo - tak ta nes.re :grinning: :grinning:

agu - neverim :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 12:26  • Odpovedz
:sweat_smile: fakt nekecám :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 12:28  • Odpovedz
tak to je potom aka piiiip :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 12:29  • Odpovedz
jako musím teda ale říct že jsem u toho měla nalepený i těhu testy a ty ořízla naštěstí :sweat_smile: :grinning:
10. mar 2010 o 12:31  • Odpovedz
tak to byla chytrá píp :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 12:40  • Odpovedz
http://www.modrastrecha.sk/bazar/predajca/pinocio/ - myslite, ze to mozem stopnut? ja by som to stopla z dovodu, ze nekonkretny inzerat - nepise CO predava.....
24. mar 2010 o 08:49  • Odpovedz
tak skusam opat, ze co vy na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/pinocio/

2 inzeraty som jej stopla, no neviem ci mam pokracovat dalej :sweat_smile:
29. mar 2010 o 11:08  • Odpovedz
no tak nic, ja jej to stopnem teda
29. mar 2010 o 23:26  • Odpovedz
Prosím, prosím, sem mám házet odkazy na stopnuté inzeráty, nebo je to spíš téma pro ujištění se, jestli mám nebo nemám právo konkrétní inzerát stopnout? Případně je jiné téma (třeba i veřejné) kam to mám psát, který a proč jsem stopla? :slight_smile:
29. mar 2010 o 23:44  • Odpovedz
nika, toto je tema na uistenie sa si (ne)stopnut inzeraty.... verejne piseme stopnute inzeraty iba na MS/BRMS, na novych vereziach to uz nepiseme nikde - nie je to potrebne, kedze priamo pri inzerate je dovod stopnutia :wink:
29. mar 2010 o 23:48  • Odpovedz
díky :wink:
30. mar 2010 o 00:04  • Odpovedz
nzč :wink:
30. mar 2010 o 00:28  • Odpovedz
Jani, psala mi uživatelka,co měla v inzerátu ten mobil jak jsem ti kvůli tomu psala (ten inzerát asi smazala, když ho mezi stopnutými nevidim? :confused: ) a prý jí byl ten inzerát smazanej z MK a někdo jí doporučil, ať to dá právě na MS :sweat_smile: A já podle tvých slov, jsem jí odkázala zase naopak z MS na MK do sekce elektroniky :sweat_smile: Takže by bylo dobrý, aby jí to opět někdo na MK nestopnul, když už si jí přehazujeme jako horkej brambor :sweat_smile: Nebo nevim co s tím. :confused:
30. mar 2010 o 10:25  • Odpovedz
v starej verzii to bolo tak, ze sme inzeraty na elektorniku vyhadzovali a presuvali na strechu.... teraz v novej verzii to je naopak, kedze na MK je kategoria "elektronika". Este nie su uplne hotove pravidla bazaru, tak zatial mobily nechavame, ale skor ci neskor ich budeme stopovat.... a je mozne, ze aj kategorie Bytove textilie (ci co to je) a Domace potreby zmizne, kedze to viac-menej supluje strechu.....
30. mar 2010 o 10:39  • Odpovedz
Jani, oukéééj, tak snad jí to zase někdo nestopne :sweat_smile:
30. mar 2010 o 10:45  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.