• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stratil sa foťák 19.5.2009 let Paríž - Bratislava

(zamknutá)
30. mája 2009 
Neletel prosim niekto z vas z Pariza do Bratislavy 19.mája let 20.10h?
Stratil sa nam fotak pri prilete do Bratislavy asi na damskej toalete, v modro-ciernom puzdre vacsi Olympus...strasne nam na nom zalezi, je tam cca 800ks fotiek a som strasne nestastnaaa!!
Skusam uz vsetko mozne, viem ze to musel najst niekto od nas z lietadla.
Odmena 150eur. pripadne ak niekoho poznate ,neboli by ste taki laskavi a neopytali sa svojich znamych?
Dakujem za pochopenie.
Lenka
21. máj 2009 o 19:02  • Odpovedz
lie, ptala ses v letecký společnosti?
21. máj 2009 o 19:04  • Odpovedz
autor
ELITERA- ano uz sme tam volali, na stratach a nalezoch nie je nic, security vraj vsetko kontroluju a pripadne zabudnute veci tam nosia, takze vyuzivam rozne fora na to aby som mala aku taku sancu mozno najst par ludi z lietadla, lebo nik iny ho vziat nemohol :frowning2: :frowning2:
21. máj 2009 o 19:22  • Odpovedz
mala si to radsej spravit anonymne.kto sa ti prizna ze zobral ten fotak?mala si napisat ze nech ti poslu anonymne CD s fotkami a fotak si nechaju.podla mna to tazko najdes takouto cestou...viem si predstavit ako sa citis mne sa stala podobna situacia pred rokmi :sweat_smile:bola som z toho strasne nestastna...
21. máj 2009 o 19:38  • Odpovedz
zapomen na to, to nekdo ukrADL. Nam se to stalo taky , nechali jsme to v sedadle :confounded:
21. máj 2009 o 19:38  • Odpovedz
autor
ako anonymne.... vsak jasne, ak si niekto chce nechat fotak nech si necha a posle mi cd s fotkami, to by som bola stastna...ja skratka skusam, lebo som natolko zufala ze neviem a nechcem sa zmierit a chcem spravit cokolvek malo co sa da.... a neviem, mozno niekde tu sa najde clovek co si to precita...
mate nejaky iny napad... nejake ine fora? prosim?
21. máj 2009 o 19:56  • Odpovedz
autor
adresa: Lenka Pravdova, Hviezdoslavova 18, 96001 Zvolen, budem povdacna ak nam poslete karty s fotkami , prosiiiiiim
21. máj 2009 o 20:01  • Odpovedz
Aj ja ta chapem,nam sa to tiez stalo pred cca 9 rokmi,no aj ked ma to mrzelo,nebol to az taky pripad ze 800 fotiek,kedze vtedy sme mali este fotak na 24 obr.film,tak ti verim ako sa trapis,no je to tazke,vobec neviem kam by si sa este mohla obratit.
21. máj 2009 o 20:04  • Odpovedz
http://www.straty-nalezy.sk/ skus tuto napisat,alebo si vygogli straty a nalezy,je tam toho vela,drzim palce.
21. máj 2009 o 20:07  • Odpovedz
Leni,je mi líto,že jsi ztratila foťák a snažila jsem rozhodit sítě a linky z Paříže do Bratislavy spravují aerolinky europe,tady je na ně kontakt,zkus tam napsat,snad pomůžou info@skyeurope.com
hodně štěstí
21. máj 2009 o 20:08  • Odpovedz
tady je kontakt na jejich stránky http://www.skyeurope.com/
21. máj 2009 o 20:10  • Odpovedz
autor
dakujem krasne za pochopenie, rady a info..uz som napisala aj na straty- a nalezy, pevne verim, ze ak nie fotak, aspon karty nam niekto dobry a mily posle :slight_smile:
na sky pisem zajtra prosbu ci by nemohli z nasho letu poslat mail tym ludom co s nami cestovali aj ked asi tazko :unamused:
21. máj 2009 o 20:39  • Odpovedz
Leni,to by mohli kontaktovat mailem,držím pěstičky,ať se brzy najde
21. máj 2009 o 21:04  • Odpovedz
autor
RADOSTNA SPRAVA: FOTAK NAJDENY!!!! :sweat_smile:
neskutocne... bol v taxiku, zabudnutyi...akoze davala som tomu 10% uz len preto lebo taxi bolo prve miesto kam sme hned volali rano, lenze problem bol v tom, ze taxikar bol mimo sluzbu, nevedeli sa mu dovolat, volali sme tam 3x, stale nic nevedeli az dneska rano vravim priatelovi zavolaj znova, bolo to uz otravne aj pre nas. Lenze ja som si vravela nech to uz def. vieme ze nic..koho by napadlo ze po 3dnoch budeme az vediet ze ano je tam! Nechapem, pride mi logicke ze hned ako to taxikar zistil, mal volat na dispecink a vedeli by sme to hned...takto sme to uz vylucili.
Vdaka bohu, je to dobry clovek (nemusel to priznat) a tak fotak je momentalne v BA u kamaratky, ktora ho bola vyzdvihnu a ja som STASTNAAAAAA, NEVERILA SOM AJ KED V KUTIKU DUSE SOM STALE CAKALA ZE MOZNO!
Chcela by som sa mu nejak odvdacit, ale cislo na neho mi nedali a tak premyslam ci poslat darcekovy kos na lady taxi!!! co vy nato? :wink: :slight_smile:
22. máj 2009 o 20:09  • Odpovedz
Leni,tak to je super :slight_smile: ,tak to je fantastické
přeci jen ještě existují dobří lidé :slight_smile:
nějaká pozornost by byla určitě na místě jako poděkování
22. máj 2009 o 20:13  • Odpovedz
autor
joooj l26 som strasne stastna, zajtra ho mozno uz budem mat u seba a tesim sa na foto....
na stranke: http://lie1983.rajce.idnes.cz/ potom pridam fotky, tak ta pozyvam :wink:
teda aspon verim, ze tam budu :slight_smile: ale nevidim dovod preco by nemali byt!
22. máj 2009 o 20:21  • Odpovedz
skvela sprava.. velmi sa tomu urpimne tesim. pre mna tiez fotak a fotky velmi vela znamenaju.... preto ho aj zvdy nosim pri sebe (kompakt v kabelke aj na zachod beriem :grinning: a zrkadlovku vzdy, ekd idem mimo bydliska) :grinning:
22. máj 2009 o 20:29  • Odpovedz
autor
koketko- ved aj ja mam stale fotak pri sebe, strazim ho ale ako sa toto stalo tak to nepochopim :unamused: ....na jednu stranu chapem par okolnosti...
koketko tak zrkadlovku? nad nou sme uvazovali ked sme "prisli" o fotak?
22. máj 2009 o 20:35  • Odpovedz
lie muž robil nejaký čas taxikára,ale oni nehľadajú hneď po každom zákazníkovi,či tam niečo nenechal...muž je pedant,takže on každý deň auto vysával,ale nerobia to všetci....a tiež raz našiel penaženku,tak ju potom dal na dispečing a majitelka si prisla pre nu,zapadla medzi sedadlá,ale tiež to bolo až na druhý den :dizzy_face: ale na dispečingu by ti vedeli zistit,kto vás viezol,ale nemusia ti dat info o ňom,ale skús sa mu aspon podakovať,určite ho to poteší :dizzy_face: ale je to super,že je čestný :dizzy_face: nemusel ti ho vrátiť
22. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz
ahoj dievčata :slight_smile:
tema stratil sa foťak....no veru ja som take prežila pred mesiacom,bola som s detmi v parku,aj som ich fotila,aj odskakovala ich podržat na preliezku,aj čajik aj mama mama,ved viete,a stale som ho mala na snurke na ruke,mali sme tam aj kamaratku,deti sa este trochu zahrali a balime domov,a doma som zistila že mam iba puzdro a fotak sa stratil,hned som sadala do auta a bezala na miesto cinu :wink:,presli sme vsetko....a nič :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
hnevala som sa na seba,ako sa to mohlo stat?....bola som aj za kamoskou ci nedali oni omylom do tašky,ale nie nič :frowning2: hnev zlost,mala som tam cez 1000fotiek z deti z vyletov z vianoc,narodenin .....vsetko
na druhy den ma kamoska presvedcila aby sme vytlacili letak,oznam ze prosim poctiveho nalezcu o vratenie,za odmenu,velmi som tomu neverila,letaciky som vylepila na obchod na postu,do lekarne .....týžden sa nikto neozval :frowning2: a ja som nemohla vydrzat,tak som si vydražila na mimiaukciach jeden za dobru cenu,leto ide...a ja rada fotim....
posta dosla,fotak akože novy,funkcny,parada....tešila som sa,a hned na druhy den sa ozval"poctivy nalezca" :grinning: :grinning: :grinning: tak nasiel sa nas,vsetko v poriadku nic nevymazane,kupila som si nový a este som zaplatila odmenu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teraz si davam lepsi pozor,a fotak tiež nosim stale so sebou,sucast kabely
23. máj 2009 o 01:15  • Odpovedz
autor
adrianamamickova- tak ako vidim podobny pribeh, a to som naozaj prekvapena ze po takej dobe sa nalezca ozva...ale zase jasne, precital si neskor a konal. Tak to som happy ze sa nasiel, tak ako u nas. . a hlavne kvoli fotkam :wink: Fotky, to je to o co nam v prvom rade ide, preto na to vzdy myslim, a ked pridem domov tak ich okamzite stahujem do notebooku, nie len preto ze som nedockava :grinning: ake cu a co sa mi podarilo, ale aj kvoli tomu, aby som ich vzdy mala v zalohe.
Preto by som to odporucala aj tebe, VZDY fotky stiahnut z fotaka, aj keby ich malo byt len 10 lebo nikdy nevies co sa moze stat a ROBIT SI ZALOHU, NA CD a podobne.
Raz k nam do predajne prisla pani s CD aby jej vyvolali fotky, poslali sme ich do tej firmy ako to robime vzdy a stalo sa zial to co nikto netusil, tam jej tie fotky stratili a chyba bola na nas, boli nahnevany, co uplne chapem, :frowning2: ale len na nas, a my sme za to nemohli, to ta firma...mali tam fotky maleho od narodenia asi do troch rokov si predstavte!!! A fotky fuc, a manzelka to nemala nikde inde ani na cd, ani v pocitaci len na tom jednom nosici, ktory sa mohol kedykolvek pokazit a nie stratit. Nevedla som to pochopit a preto to vzdy kazdemu rozpravam a upozornujem ho na to. Aj ked nastastie to dopadlo tak, ze im tie fotky nasli aj im ich urobili, bolo ich cca 700ks ale ten stres a doba cakania asi mesiac, musel byt hrozny...
inak album mam potom na
http://lie1983.rajce.idnes.cz/- takze ak sa mi dostane fotak konecne do ruk, za par dni tam pribudnu aj foto z Pariza...mozete nakuknut. :wink:
23. máj 2009 o 08:18  • Odpovedz
lie83 tak to sa stava asi malokde aby sa nalezca priznal :slight_smile: som rada aj za teba ze ho uz mas :wink:
23. máj 2009 o 08:23  • Odpovedz
Super, ze su ludia poctivy. Inac mne by bolo tiez viacej fotiek ako fotaku, takze radim, priebezne to stahovat do pocitacu :dizzy_face:
23. máj 2009 o 17:04  • Odpovedz
Ahojte..pridavam sa aj ja...aj mne sa stratil fotak..je to uz zabudnute, stalo sa to v januari pri kolculovani...

Tiez ma mrzia fotky, ktore sme am mali...cez 500ks..boli tam hlavne z vianoc, rozbalovanie darcekov, ktore si deti uzili..(Tomasko 4 roky, Samko rocik)
A boli tam fotky z oslavy 1.rocika nasho Samka
Uz sme si kupili novy fotak, a odvtedy stahujem do Pc fotky z akzdeho fotenia..
23. máj 2009 o 21:35  • Odpovedz
no, to je aj moja rada.... fotky zakazdym stahovat do PC, ja to tiez tak robim, aj ked nafotim za den trebarz iba 2-3 fotky. a nezabudnite, sem tam kartu aj preformatovat, aby nerobila problemy pri stahovani fotiek
23. máj 2009 o 22:53  • Odpovedz
autor
ja stahujem fotky do PC vzdy ale ber si na 4dni do Pariza aj notebook, keby bolo kde a ako stahovat tak urcite tak ucinim. :wink:
24. máj 2009 o 16:47  • Odpovedz
lie,aj ja sa velmi tesim ze sa ti fotak vratil :wink: Troska neuveritelne,co by uz clovek nedufal,no predsa to dobre dopadlo.Jasny priklad ze treba patrat a netreba to vzdavat.
24. máj 2009 o 21:29  • Odpovedz
autor
fotky su uz na nete :wink:
28. máj 2009 o 18:17  • Odpovedz
lie nadherne :dizzy_face:
28. máj 2009 o 18:24  • Odpovedz
fakt kráááásný fotky :wink:
28. máj 2009 o 18:36  • Odpovedz
kotenko, fotky sťahovať...to sme robili pri prvej dcére-ani sme ich nedávali na CD-ešte sme len začínali fotiť novým foťákom-bolo ich asi 1000 kusov kráásnych fotiek..Dotiaľ mala len máličko, keďže sme fotili len s takým staručkým foťákom..Takže jedného dňa nám rozbii okno na aute,ukradli notebook aj s týmito fotkami :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a tam sú naše krásne spomienky....
28. máj 2009 o 18:57  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.