• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretko adminov:-)

(zamknutá)
12. augusta 2008 
ahojte, nedame si admini nejake stretko???:slight_smile:)))
11. feb 2008 o 20:06  • Odpovedz
ked zrekonstruujeme tak vas mozem pozvat ku nam :grinning: stahovat sa budeme asi o mesiac :grinning:
11. feb 2008 o 21:42  • Odpovedz
som za :slight_smile: ak mate chut. Da sa tak dohodnut ovela viac veci naraz.
14. feb 2008 o 20:00  • Odpovedz
autor
takze z toho spravime biznis stretko adminov:slight_smile:)) xixi
14. feb 2008 o 20:19  • Odpovedz
Stretko by bolo super :grinning:
Cirou nahodou se nekdy brzo (nevim jeste kdy, ale mel by to byt nejaky vsedni den) do Blavy chystam :slight_smile: tak by se to dalo vzit pri jednom... :slight_smile:
14. feb 2008 o 20:38  • Odpovedz
autor
no jasne zirafka to by bola paradicka...daj vediet aspon tyzden dopredu ak by sa dalo aby sme si vedeli prisposobit program:slight_smile:)
14. feb 2008 o 22:41  • Odpovedz
som za :slight_smile:
15. feb 2008 o 07:18  • Odpovedz
Tak se omlouvam, tejden predem vedet nedam :wink:, v Bratislave budu v pondeli 18/2. Mely byste nektera odpolko/vecer cas? :slight_smile:
15. feb 2008 o 18:18  • Odpovedz
autor
to je teraz v pondelok?
ja mozem v pondelok..o ktorej a kde??
ja mozem po pol stvrtej, vtedy koncim v robote
15. feb 2008 o 18:45  • Odpovedz
v pondelok mozeme aj my poobede :grinning:
15. feb 2008 o 19:58  • Odpovedz
autor
uz sme tri, este ostavaju traja:slight_smile:)

este miesto a cas,

zuz a emjee vy sa casto stretavate tak dajte nejake prijemne, najlepsie nefajciarske...:slight_smile:
15. feb 2008 o 20:19  • Odpovedz
no musime nefajcierske, ja dojdem ako inak aj s Hankou :grinning:
navrhujem neaku cajovnu v meste, resp ziraf kde v BA budes a ako sa v BA vyznas?
15. feb 2008 o 21:11  • Odpovedz
V BA se nevyznam vubec, ale znam mapy.sk a mam docela i orientacni smysl :slight_smile:
Budu se pohybovat asi nekde kolem centra :slight_smile:
15. feb 2008 o 21:30  • Odpovedz
autor
podme do nejakej cajovne to by bola parada...:slight_smile: niekde kde by nebola priliz hlasna hudba aby sme sa mohli porozpravat:slight_smile:
15. feb 2008 o 21:39  • Odpovedz
no ja samozrejme mozem :slight_smile: dajte vediet kde.
16. feb 2008 o 19:46  • Odpovedz
Dneska nevim, jak moc tady budu, takze klidne nejake misto a cas navrhnete a ja si to vecer prectu a najdu na mapach :slight_smile: Rano potom vyrazime, takze pak se k netu nedostanu. Jinak moje tel. cislo je +420 776 711 921 :slight_smile:
17. feb 2008 o 10:55  • Odpovedz
ja sa ospravedlnujem, mali sme cely vikend pracovny na byte, dorabame prerabku :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
inak co ja poznam jednu utulnu a peknu cajovnu je v starom meste kusok od Hviezdoslavovho divadla ( laurinska ulica)
kolmo na laurinsku je to ( bud je to ta kolmo na laurinsku co smeruje na primacialne namestie alebo na Radnicnej ta je tiez kolmo na laurinsku a rovnobezna s tou na primacialne namestie :grinning: ) davnejsie som tam nebola tak uz si nepametam ale ak idete od laurinskej ulici tak je to na pravej strane :grinning:
ine cajovne v meste moc nepoznam a ani poriadne nefajciarske priestori :zipper_mouth: kusok odtial je aj dracik kam chcem zajtra ist :grinning:
17. feb 2008 o 21:17  • Odpovedz
wow, neviem co ma sem viedlo, ale bola to ruka osudu... :grinning: ja si urcite cas spravim... :slight_smile:

Moznosti v centre je par:
- cajovna Pohoda na Ursulinskej - http://mapy.zoznam.sk/index.pl?object_sid=31167
- cajovna u veseleho slona na Radlinskeho (Blumental) - ale ta je od centra vzdialena, ale zase overena a dobra
- Dobra cajovna na Kollarovom namesti - http://www.dobracajovna.szm.sk/ - overena, bola dobra
- cajovna Govinda na Obchodnej - http://www.ba.govinda.sk/
17. feb 2008 o 22:42  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (29. tt)  • Odpovedz
Mne to je jedno, viem sa dopravit kamkolvek, ale ak to povie kazdy tak sa nijak nedohodneme :slight_smile:, tak ja som za Veseleho slona.
17. feb 2008 o 22:58  • Odpovedz
Ja tiez, mam ho totiz rovno po robotou... :grinning: A o piatej sa tam uz zacina aj dat parkovat... :sunglasses:
17. feb 2008 o 23:25  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (29. tt)  • Odpovedz
Oki, veseleho slona jsem si nasla a snad ho najdu i v realu :slight_smile: Jenom v kolik hodin? Zuzka psala, ze v pul ctvrte konci v praci, takze ja budu pocitat, ze tak od ctyr, kdyztak tam klidne pockam a nejak se zabavim :slight_smile: Pokud by se neco zmenilo, prosim o SMSku na vyse uvedene cislo :slight_smile: Dekuju a tesim se na vas :slight_smile:
18. feb 2008 o 00:43  • Odpovedz
O stvrtej by som teoreticky mohla prist aj ja, ak ma v praci nic vaznejsieho nezastavi... :wink: Kolega nemal nic proti, takze hadam sa mi to podari.
18. feb 2008 o 08:58  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (29. tt)  • Odpovedz
o stvrtej mozem tiez
18. feb 2008 o 09:02  • Odpovedz
heh :sweat_smile: ja som prave dorazila do Viedne :sweat_smile: skor ako okolo 18 v Blave nebudem, ale budem vas citat a zavolam ked dorazim do Blavy, ze ci ste este tam :wink:
18. feb 2008 o 09:14  • Odpovedz
no tak to mozno mozme dat neskor, nech stihneme emjee. ci ako ste na tom ostne?
18. feb 2008 o 09:42  • Odpovedz
autor
skor to dajme na piatu ak vam to nevadi, ja musim prist z prievozu do k blumntalu ale potrebujem este najskor skocit na obchodnu do fotosluzby...
18. feb 2008 o 09:48  • Odpovedz
5ta je ok pre mna.
18. feb 2008 o 09:55  • Odpovedz
Mne je to jedno, kedze sedim rovno pri cajovni, ja sa prisposobim. A zirafku si mozem zatial zavolat do prace... :grinning:
18. feb 2008 o 10:15  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (29. tt)  • Odpovedz
no tak asi nepojdem do cajovne na prechadzku ale s taxikom, aby sme mohli s Vami posediet dlhsie a nemuseli sa hnat hned domov :wink:
18. feb 2008 o 10:28  • Odpovedz
autor
kde presne je ta cajovna kam ideme? viem kde je pri tom kostole blumental posta:slight_smile: viem kde je dell
18. feb 2008 o 10:31  • Odpovedz
18. feb 2008 o 11:06  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.