• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Surne ulohy pre programatora (bugy, errory ...)

(zamknutá)
3. marca 2014 
Tak som si vymyslela takuto temu, kde chcem riesit veci, ktore nefunguju a mali by. Dufam, ze taku temu tu este nemame :grinning: a dufam, ze Standa sa sem mrkne :grinning:

sme: Ja jen doplnim, ze az bude buga odstranena, smazat ji muze puvodni pisatel, protoze ne vzdy pochopime problem stejne, ja neco opravim a treba neco zustane.
17. máj 2008 o 20:47  • Odpovedz
Je to opravene.
18. máj 2008 o 23:16  • Odpovedz
Nektera z vas me pozadala, aby se daly i temy filtrovat podle "Iba na kontrolu". Muzete to vyzkouset.
18. máj 2008 o 23:18  • Odpovedz
stando, je to super, urcite nam to pracu ulahsi :wink:
19. máj 2008 o 07:49  • Odpovedz
autor
sikulka :grinning:
19. máj 2008 o 17:56  • Odpovedz
jednej uzivatelke, snyduska, pri fotke co ma v pase stale ukazuje error istym sposobom, nalepsie to stando uvidis semka http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=59039&;;vGroupOffset=0

uz som o tom pisala asi pred mesiacom aj bobovi ale asi to napokon neriesil....

dakujem

sme: vyreseno
22. máj 2008 o 07:55  • Odpovedz
neviem sa dostat do admin clubu cez forum, iba z titulnej stranky :frowning2:

sme: Neni mi jasne, pristup odkud a kam? Admin Club je i v seznamu diskusnich skupin.

anaxamon: problem bol vyrieseny!!
23. máj 2008 o 10:08  • Odpovedz
mne sa dnes neotvara modrastrecha.cz :frowning2: iba slovenska verzia, a ta je Ok... :fearful:

sme: trva problem?
24. máj 2008 o 15:36  • Odpovedz
anax, ale ved cey forum sa uz dlhsie neda dostat do ziadnej temy...
24. máj 2008 o 15:43  • Odpovedz
ikke tak o tom neviem kdeze na msv to funguje a uz aj ten admin club :wink:
25. máj 2008 o 10:18  • Odpovedz
user - vojkina + martinka.t
Omylem si nastavila datum svatby na 30.11.1999 a nejde ji to zmenit ani zrusit. V nastaveni si naklika spravne nebo ze nevi kdy, da ulozit, ale nic se nedeje.

25. máj 2008 o 18:39  • Odpovedz
autor
mne zase nejdu ine veci, ale len na mojom pc a len na mozille - nejde mi premenovanie tem :sweat_smile:

sme: problem trva?

emjee (12.6.08): ano trva, mam Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; sk; rv:1.8.1.14) Gecko/20080404 Firefox/2.0.0.14 - po prihlaseni sa na stranku a otvoreni akejkolvek sekcie mi v ramci tejto sekcie umoznuje menit nazvy tem u prvych 5-10-20 tem (ako kedy), zvysne maju uz len cerveny krizik, v ostatnych sekciach uz je len ten krizik - zaujimave je, ze toto mi robi iba na domacom pocitaci (lenze momentalne sa prihlasujem iba odtialto, takze ma to stve)
25. máj 2008 o 21:29  • Odpovedz
user - krista
nejde ji zmenit foto v profilu "Přímo nahoře jak je nastavení - tak si nemůžu změnit fotku, když dám uložit tak mi to spadne, stejně jako se to dělalo při problémech v albu"

sme: trvá problém?
26. máj 2008 o 09:38  • Odpovedz
chcem sa len spytat ci sa niekto z kompetentnych mrkol na ten problem s pasom uzivatelky synduska...

26. máj 2008 o 11:44  • Odpovedz
este k synduske, uz jej pas funguje avsak jej tam ukazuje datum svadby ktory si nezadala, ona teda nezadala ziaden datum svadby...tak snad to pojde este dotiahnut k spokojnosti:slight_smile:)

anaxamon: problem bol vyrieseny!!!
26. máj 2008 o 19:22  • Odpovedz
grrrrr :angry:
uz druhykrat sa mi stalo, ze pri zmene prispevku a zdovodneni, kliknuti na Nevkladaj kontaktne udaje firiem mi to do zdovodnenia napisalo Forum nie je pre firmy:
pozri oznacene prispevky tu:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=20867

sme: bohužel nezjistím, proč se to stalo a nejsem to tedy zpětně schopen vyřešit. Můžu ručně změnit ten důvod.
29. máj 2008 o 19:47  • Odpovedz
mam tu problem od jednej uzivatelky. Poprosim o napravu, dakujem :slight_smile:))

moncuska • Dnes o 11:48

mne sa zase stalo, že keď chcem dodatočne pridať alebo opraviť popis k fotkám, uloží sa to, ale akonáhle kliknem inde, už to tam nie je :unamused:

emjee (30. máj 2008 o 21:14):
anaxamon jeden cas to robilo vsetkym - staci sa vyhybat diakritike a nevsednym znakom (ako vykricniky, percenta, ...) v popiskoch - alebo tato chyba uz bola u ostatnych odstranena?
30. máj 2008 o 13:35  • Odpovedz
autor
anaxamon jeden cas to robilo vsetkym - staci sa vyhybat diakritike a nevsednym znakom (ako vykricniky, percenta, ...) v popiskoch - alebo tato chyba uz bola u ostatnych odstranena?
30. máj 2008 o 21:14  • Odpovedz
najdene v diskusii mamiciek dvojiciek:

jankabambulka • 3d • Dnes o 16:39
ahojte babuľky
...
jami3-napísala by som rada každej nejakú básničku ale , žiaľ neukazuje mi už 2 či 3 deň páš pas, neviem ako je to možné a zatiaľ žiadna z vás mi neporadila ako to napraviť resp. vyriešiť. :frowning2: dokonca mi nefungujú ani usmievačikovia . napísala som na modrýkonik@modrykonik.sk ale ani odtiaľ mi nikto neodpísal - každý na mňa s...ie :frowning2:

---
neviem, ci "sa" o tom vie, tiez neviem, co pod "páš pas" mysli vas pas, alebo nas pas :sweat_smile:
30. máj 2008 o 22:42  • Odpovedz
autor
toto sice nie je surne, ale uz dlhsie mi nejdu pridavat "gratulacie" do mojho vlastneho svadobneho albumu - problem trva (12.6.2008)
30. máj 2008 o 23:17  • Odpovedz
autor
ikke k tym oznacenym prispevkom - ak nezrusis cely prispevok, tak ten dovod upravy sa da este zmenit :wink: teraz som to v dvoch z tych prispevkov upravila na "nevkladaj odkazy na firmy" ale nechavam ich oznacene este
30. máj 2008 o 23:33  • Odpovedz
ja viem, ze sa to da zmenit, teoreticky, ale prakticky mi to robi to, ze ked jeden prispevok oznacim ako Forum nie je pre firmy, tak vsetky ostatne minimalne v tej teme mi namiesto Nevkladaj kontaktne udaje vypisu Forum nie je pre firmy a neda sa mi to prepisat ani keby som sa postavila na hlavu a odrazala usami... neviem, ci by sa to dalo prepisat, keby som sa odhlasila a znovu prihlasila, to som este neskusala :zipper_mouth:
31. máj 2008 o 13:18  • Odpovedz
ikke to sa stava povacsine vtedy ked mazem vela prispevkov naraz v jednej teme, resp. upravujem...po case prestane system respektovat moj prikaz a dava si tam co chce..vtedy staci ak vydes z temy a opat sa vratis spat a ide to prepisat:slight_smile:

sme: v jakem to je prohlizeci? IE, Mozilla, Safari, Opera?
odpoved pre sme: ja pouzivam Operu doma a IE v robote a robi to v oboch po uprave cca 20 prispevkov za sebou...
ikke: toto sa uz asi tiez moze zmazat, robit to sice asi robi furt (neviem, odvtedy som nic tak hromadne nemazala), ale uz viem ako na to :wink:
31. máj 2008 o 14:32  • Odpovedz
opat problem s pasom

jojo1 napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
prosím o radu,
dnes jsem si do pasu přidala motto a od té doby se mi ukazuje datum svatby 30.11.1999 a nejde mi to vymazat, když tam dám ? a uložím, datum tam stejně zůstane.
co mám dělat?

sme: vyřešeno
31. máj 2008 o 20:46  • Odpovedz
jankabambulka - popis problemu:

ahoj
presne tak:
* nezobrazuje sa mi pas- ani keď čakám dlhý čas .
* taktiež sa mi nedajú vkladať smajlíkovia .
/tých dvoch čo vložím, viď príklad vyššie, tak to poznám ako sa píšu ešte z mobilu./
*nie, nekontaktovala som nikoho iného, lebo som nevedela , až keď mi včera babeny napísali, že to mám napísať adminke ale ani to som nevedela či to je jej meno, alebo kto to je..

je to nepríjemné, lebo aj keď chcem poslať kočkám blahoželanie, vždy sa o tom dozviem len z písania kočiek.

ďakujem za pomoc a dúfam, že čoskoro mi pomôžete. ešte raz ďakujem
1. jún 2008 o 15:19  • Odpovedz
chcem sa spytat ci sa niekto pozrel na tie nezrovnalosti v pasoch vyssie uvedenych uzivateliek.

sme: pasy byly celé prohlédnuty, opraveny drobné chyby i datum 30.11.1999
2. jún 2008 o 11:29  • Odpovedz
autor
uzivatelke amia takisto nejde zmenit vobec nic v pase - vypisuje jej to, ze pod takymto emailom je uz niekto registrovany

sme: pasy byly celé prohlédnuty, opraveny drobné chyby i datum 30.11.1999
2. jún 2008 o 17:29  • Odpovedz
chcem sa spytat, ci sa programator vobec pozera do tejto temy, alebo mu to radsej posielat cez skype/icq a pod. :confused: :sweat_smile:
2. jún 2008 o 18:25  • Odpovedz
autor
na zaciatku sa pozeral :wink: fcul sme ho uz asi prevalcovali :grinning:
2. jún 2008 o 18:35  • Odpovedz
autor
janca704 - nejde jej zmenit pas - furt jej vypisuje ze chyba rok, ci pridava dieta alebo chce zmazat tehotenstvo, furt chyba rok

sme: byl tam podivny datum, uz je to zmenene a snad opravene, at si to zkoukne
4. jún 2008 o 16:55  • Odpovedz
http://www.modrykonik.cz/forum/group.php?vGroupID=17 - napise se mi, ze na kontrolu jsou 3 temata, ale kdyz kliknu na odkaz, tak se zadny neukaze... skupina v prehledu nesviti...
5. jún 2008 o 16:15  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.