• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Surne ulohy pre programatora (bugy, errory ...)

(zamknutá)
3. marca 2014 
odzelenene :wink:
20. jan 2010 o 17:02  • Odpovedz
merci
20. jan 2010 o 17:06  • Odpovedz
koel, toekomstige :stuck_out_tongue_closed_eyes: (neviem ci to je spravne, ale ujo google tvrdi, ze hej)... pripadne do Ip alebo do volnej napis ci to ma hlavu a patu a potom ti napisem co som tym chcela povedat - ak nezabudnem :zipper_mouth:
20. jan 2010 o 17:32  • Odpovedz
ikke, bez otazníku :grinning:
psalo mi to, že stránka nebyla nalezena, nebo něco podobného. teď už to funguje :wink:
22. jan 2010 o 17:42  • Odpovedz
z Otazok adminom:

smichalka • 2d • Dnes o 17:30
Ja by som mala jeden gramatický dotaz...v slove "škôlkari" sa píše krátke "a".
29. jan 2010 o 20:49  • Odpovedz
zapisem si to.... mam 1 dokument o gramatike, toto dopisem a ked este cosi nazbieram, supnem to chalanom, nech to zapracuju do novej verzie.... vsade sa pise "email" a nie "e-mail", kojenecke potreby a nie dojcenske potreby.... a neviem co vsetko este.... ak by ste mali nejake veci ohladom slovenciny/cestiny, napiste mi to pls do Ip alebo na mail.... v asmire sme len dvaja slovencinari, takze cim viac oci, tym lepsie :wink:
30. jan 2010 o 00:43  • Odpovedz
baby, ide vam napisat Ip uzivatelke "kikus9876"? skusala som jej poslat Ip kliknutim na jej nick priamo z albumu, ked som klikla na odoslat, text sa vymazal.... stalo sa to asi 3x, potom som si otvoria novu kartu a zacala pisat novu Ip, no po stlaceni odoslat sa mi vsetko vymazalo :confused:

ak vam to ide, napisete jej, prosim, toto?

Ahoj. Chcem sa opytat na topanky, co mas v albume. Ty ich objednavas z netu a sprostredkovavas predaj alebo ich sama predavas?

Dakujem za info

jana

__
v suvislosti s tymto albumom: http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=577046

vdak :wink:
2. feb 2010 o 11:02  • Odpovedz
jani, este stale mas ten problem? mam to skusit?
2. feb 2010 o 13:41  • Odpovedz
skusala som este raz, nejde mi to stale :confounded: tak ak by som ta mohla poprosit napis jej :slight_smile: dakujem
2. feb 2010 o 14:17  • Odpovedz
neviem, ci mate podobny problem, posledne dni badam, ze ked dam do konikovskeho vyhladavaca nieco vyhladat, vyhladat to klasika cez google, ale ked kliknem na 2. stranu zoznamu (toho z google), vypluje mi to

Not Found

The requested URL /forum/show.php+holandsko was not found on this server.

:fearful:
tak neviem, ci je chyba na servri, v mojom prijimaci alebo na google...
4. feb 2010 o 12:47  • Odpovedz
Mne to dela taky :sweat_smile:
4. feb 2010 o 12:53  • Odpovedz
na koníkovi nevím, na brms to funguje normálně.
4. feb 2010 o 15:10  • Odpovedz
zkusila jsem i koníka a v pohodě, mám IE.
4. feb 2010 o 15:11  • Odpovedz
Asi jste si už všimly (jak nedočítám tak nevím) ale kdyby náhodou ne, tak chci nahlásit že na modrykonik.cz nejsou vůbec vidět IP adresy jednotlivých uživatelů v diskuzích :wink: to políčko je prázdné.
28. máj 2010 o 19:40  • Odpovedz
nevsimli.... ale asi to bude tym, ze adminom sa stranka dlhsie nacitavala ked tam boli IP adresy, tak teraz su skryte a malo by byt dake tlacitko, na ktore ked sa klikne, mali by sa IP rozbalit.. tak sa to planovalo pred casom, tak je to asi hotove :sweat_smile:
28. máj 2010 o 22:18  • Odpovedz
Jo díky Jani to tlačíko už jsem našla, - Show IPs ale už čekám asi dvě minuty než se něco objeví :sweat_smile:
29. máj 2010 o 10:25  • Odpovedz
Tak nakonec mi to spadlo - Omluvte výpadek... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2010 o 10:28  • Odpovedz
skusala som to teraz a v pohode, hned sa mi to nacitalo :wink:
29. máj 2010 o 14:20  • Odpovedz
Dotaz když jedna uživatelka má problém s "odpovědět" mám to nahlásit kam?? :confused: :sweat_smile:
asi viz co??? :sweat_smile:
9. jún 2010 o 14:18  • Odpovedz
agu, ak ma problem s tlacitkom odpovedat, treba checknut aky ma browser.... sarapatu robi IE 7, takze im odporucat bud upgrade na IE 8 alebo nech si nainstaluju nieco normalne - Chrome, Safari, Mozilla alebo Opera
9. jún 2010 o 14:27  • Odpovedz
jani díky hned to jdu zjistit :wink:
9. jún 2010 o 14:27  • Odpovedz
Dobrý den, mám prosbu. Bylo by možné mít podsložku v blogu, která se bude zobrazovat jen pro prtnery z uzavřené diskuze? Sdělujeme si věci osobnějšího rázu, říkáme si jmény a bylo by příjemné, aby i blog vypadal v soukromé diskuzi jinak, než "pro veřejnost".
Děkuji, Jana Míšková
(zejm)

:confused: :confused: :confused: :confused:

přišlo vám to též? :confused: :confused: :confused:

napsala sem že momentálně tohle není na programu :sweat_smile: :confused:
19. júl 2010 o 15:40  • Odpovedz
to je pipina.... pisala to asi vsetkym.... prislo to mne, aj market (kalerat), aj tebe.... takze este cakam kedy sa ozve druha market a terka :grinning:

proste nie, nie je mozne mat "podzlozku" fotoblogu... ked tam chce mat tajne info, tak nech si da fotoblog ako sukromny a posle link iba tym, kt. chce aby ho videli
19. júl 2010 o 15:44  • Odpovedz
koukám na novou verzi a u příspěvků nevidím výkřičník, tedy možnost na něj upozornit.
22. júl 2010 o 19:20  • Odpovedz
beru zpět, koukala jsem na to v soukromé diskusi :sweat_smile: pardon, už se mi asi tvoří mlíko.
22. júl 2010 o 22:49  • Odpovedz
kaji, dobreeee :grinning: fuu, uz som sa zlakla, ze co, lebo tak dnes boli ine errory - par uzivateliek "zmizlo" - ich loginy neexistovali :sweat_smile:
23. júl 2010 o 00:16  • Odpovedz
a prohnala jsem aspoň nějakýho programátora? :grinning:
23. júl 2010 o 00:48  • Odpovedz
kaji, programatori to tu necitaju :grinning:
23. júl 2010 o 01:37  • Odpovedz
jsem si to myslela :grinning:
23. júl 2010 o 09:31  • Odpovedz
Holky mám dotaz, všimla jsem si už víckrát že se mi v adminu nezobrazuje přesné přihlášení uživatelů (určitá data tam chybí), jak je to možné??? Př.:
http://www.modrykonik.cz/adminclub/?user=hanysek.hanysek&go_search=Find+user

Dle adminu posl. přihlášení 18.7., ale její příspěvěk tady je z dneška:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cb-tehulky/?page=last&post=last&lastref=il
23. júl 2010 o 14:34  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.