• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Surne ulohy pre programatora (bugy, errory ...)

(zamknutá)
3. marca 2014 
@claire_100 - all threads created or joined by user - it is error, I told Viktor about this problem cca 1h ago.... ad bariton1304 - probably in settings she marked "only in profile" not "in profile, list of photoblogs and sometimes on homepage" :sweat_smile:
4. okt 2010 o 11:19  • Odpovedz
@janocka thank you!!
4. okt 2010 o 11:22  • Odpovedz
4. okt 2010 o 11:24  • Odpovedz
@Bob nevím jestli to tu někdo hlásil, ale nejdou mazat komentáře v albech :confused: Vůbec tam není funkce ,,vamazat komentář"
4. okt 2010 o 21:45  • Odpovedz
http://reklama.asmira.cz/ppc/?fromfooter pravo máte u šipky šedě napsáno: Asmira reklamy v diskuzy ...

Na konci patří měkké i :wink:

navíc tam máte jednou diskuSe a podruhé diskuZe, vim že správně jsou obě varianty, ale asi bylo estetičtější mít to sjednocené. :wink:

To jen takový postřeh, protože mě to trefilo do očí :sweat_smile:
5. okt 2010 o 00:01  • Odpovedz
all threads created or joined by user sa este neporiesilo? :frowning2: dost mi to chyba, casto to potrebujem :sweat_smile:
6. okt 2010 o 22:12  • Odpovedz
One of the users told me today, that when she tries to change the order of the pictures in her Album - she cannot and there comes the error-page.. Any ideas from the informatics what could be wrong with this . ? Thank you and have a nice evening!
6. okt 2010 o 22:31  • Odpovedz
@ceresnam kannst du bitte mal schauen -.. sarah110611 hat ein Fotoalbum und mehrere Fotos hochgeladen, der Blog ist auch öffentlich, dennoch sehe ich in ihrem Profil keine Bilder... was kann da der Fehler sein?
Danke!
7. okt 2010 o 10:51  • Odpovedz
@ceresnam alebo @viz ak by bol cas tak sa, prosim, pozri na All threads created or joined by user - hlasi error a velmi tato funkcia chyba.... a este zoznam trhreadov na konoch nefunguje, tak aj na to sa mozte pozriet :wink:
7. okt 2010 o 17:36  • Odpovedz
slubujem ze poslem cokoladu tomu,kto da konecne do funkcnosti All threads created or joined by user :unamused:
12. okt 2010 o 11:27  • Odpovedz
kann mich nur anschließen, am deutschen Forum funktioniert es auch nicht.. :unamused:
12. okt 2010 o 11:30  • Odpovedz
dakujeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mate specialne poziadavky na druh cokolady?
13. okt 2010 o 13:21  • Odpovedz
@latvia cokolada by mala obsahovat min. 60% kakaa, max. vsak 99% najlepsie v biokvalite :grinning: :grinning: prichut netreba ziadnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. okt 2010 o 14:10  • Odpovedz
@janocka :grinning: niesi voooobec narocna :grinning: daj si pred cokoladou poldeco, chutove pohariky osalis a aj pseudocokolada sa ti bude zdat jak bio :wink:
13. okt 2010 o 19:09  • Odpovedz
@latvia som si prdel robila, samozrejme.... nepohrdnem aj nebio :grinning: ale tak ja som ten error neopravovala, opytam sa Michala aku cokoladu chce :sweat_smile: aj vymazanie vsetkych prispevkov uzivatela s oznacim dovodu funguje - mozme vybrat hociaky dovod - doteraz to bolo tak, ze sa prispevky vymazali ale uplne vymazali, ze tam nebola ani stopa po prispevku
13. okt 2010 o 21:11  • Odpovedz
@janocka :grinning: aj ja, ale kludne sa popytaj kto aku coko rad
13. okt 2010 o 21:15  • Odpovedz
@latvia tak my v robote bezne v robote ako dezert konzumujeme take cokolady ako som vyssie pisala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale cosi, nerob si starosti
13. okt 2010 o 21:17  • Odpovedz
@janocka :grinning: pazravci...ozaj, co je na cokolade BIO? :confused:
13. okt 2010 o 21:21  • Odpovedz
@ceresnam... Hi Michal, vielleicht irre ich mich, aber es hat doch die Möglichkeit gegeben Kommentare zu Fotos zu löschen? Gibts die nicht mehr?
14. okt 2010 o 00:39  • Odpovedz
@ceresnam @bob hi!Are You remember the earlier problem in keklovacska when the -kötetlen beszélgetés-didn't shown on the main page?Now it is the same situation...it's repeted...please correct it!Do You know why is it happens again?

19. okt 2010 o 21:30  • Odpovedz
@ceresnam one of our users wrote me a letter,that the main page hasn't shown her new topik in the forum...please check it!
http://www.keklovacska.hu/forum/tema/megmagyarazhatatlan-felelmek/?page=last&post=last&lastref=it
3. nov 2010 o 21:36  • Odpovedz
@ceresnam nefunguju vykricniky -otazka nesplna pravidla
3. nov 2010 o 21:48  • Odpovedz
@ceresnam @bob @viz okrem tych vykricnikov pripajam aj hodnotenie v bazari nejde mazat nikomu, a ak niekoho vyhodim zo sukromky a dotycna sukromku mala v oblubenych tak stale vidi prvych 100 ci kolko znakov co sa tam pise.
za urgentne poriesenie cokolada podla vlastneho vyberu :sunglasses: :wink:
7. nov 2010 o 23:14  • Odpovedz
@danu
@janocka zobrazuju sa vam vsetky nove temy ked si date vyhladavanie podla najnovsie zalozenych tem?? lebo mne to nezobrazuje nove temy z volnej diskusie, aj ked viem ze tam nove su, ked kliknem na volnu diskusiu tak vidim nove temy ale v celkovom prehlade na fore podla najnovsich tem ich nevidim :confused: sibe mojmu kompu?alebo mne? alebo je to error?
@ceresnam vo volnej diskusii su zlaozene 2 rovnake otazky Vianoce v drevenici, jednu som zamkla a odkazala na druhu, ale po kliknuti na druhu sa mi zobrazi zase ta zamknuta.... :sweat_smile: takze sa neda prispiet ani do jednej
8. nov 2010 o 13:17  • Odpovedz
@latvia nezobrazuju, riesilo sa to na FB onehdy :sweat_smile:
Martin Durina
Zmena v zobrazovani tem na hlavnej stranke fora a hlavnej stranke. Odteraz sa urcite zobrazuje kategoria modrastrecha.xx modrykonik.xx. Nezobrazuje sa volnadiskusia. Pls like, ak ste to pochopili.
približne pred týždňom · Komentovať · Nepáči sa mi to · Neodoberať
8. nov 2010 o 14:41  • Odpovedz
@janocka aha, dik, nestiham aj FB :sweat_smile: a je aj vysvetlene preco? :confused:
8. nov 2010 o 21:30  • Odpovedz
@latvia vysvetlenie tam nebolo..... takze @martinjasen vieme preco sa volna diskusia nezobrazuje na homepage? preto, ze sa tam keca o vsetkom mimo zamerania stranky? :sweat_smile:
8. nov 2010 o 21:38  • Odpovedz
@janocka @latvia Presne tak, lebo je to mimo hlavnej temy stranky. :wink:
9. nov 2010 o 17:29  • Odpovedz
@martinjasen takze volna diskusia nas zaujimat nema? :sweat_smile: ci ako? lebo ked niekto zalozi novu temu tak to nevidim pri prehliadani novych tem vo vsetkych sekciach a az ked to ikke oflaguje vidim ze je tam vela zle zaradenych tem, vela duplicitnych a este aj reklamy.
10. nov 2010 o 08:08  • Odpovedz
@latvia Kontrolovat to treba, len sa nezobrazuje na hl. stranke. Takze treba pravidelne ist priamo do tejto kategorie a skontrolovat. :wink:
10. nov 2010 o 10:34  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.