• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Surne ulohy pre programatora (bugy, errory ...)

(zamknutá)
3. marca 2014 
@viz Prosim te, muzete nekdo mrknout na tenhle flag? http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/baby-signs/?flagged_only=true - sviti tam, ale uz tam neni.
23. dec 2010 o 14:43  • Odpovedz
@ceresnam , @markie

pisali mi dve uzivatelky z beremese, ze sa nevedia dostat na svoj fotoblog , jedna sa o uzivatelky : terezz870 + tanula.k - skusali sa prihlasit z roznych PC , aj tak im to vypisovalo, ze chyba nie je vo vasom prijimaci...

pozriete sa prosim na to? dakujem!
3. jan 2011 o 10:06  • Odpovedz
sice toto nie je surna uloha, ale neviem kam to zaradit :sweat_smile: pisala mi jedna uzivatelka, ze jej kamaratka jej pisala pred par dnami ip tu na koniku ale vo fotoblogu dotycna svieti ako neaktivna....nick je matja, pozrela som sa do adminu a posledne prihlasenie mi ukazuje 21.novembra.... pyta sa ma preco svieti ako neaktivna, co jej mam na to povedat? :confused: tej jej kamoske...
@bob @viz @kuko a spol
3. jan 2011 o 21:48  • Odpovedz
@viz @ceresnam pripominam ked budete mat cas, prosim mrknite na ten flag na mk.sk stale ukazuje ze je, ale nie je, diky
4. jan 2011 o 10:19  • Odpovedz
Kontrolovala jsem to a má pravdu, jsou tam pouze včerejší inzeráty:

cervik1111
Příjemci: krista
dobrý den,mů-žu se prosím zeptat,proč se mi neukazují mé inzeráty.kliknu např.na džíny v. 86,a všechny inzeráty od jiných vyjedou,ale mé džíny tam nejsou....děkují za odpověd
4. jan 2011 o 10:48  • Odpovedz
Další problém, prosím mrkněte na to, dnes vložené inzeráty se vůbec nezobrazují mezi ostatními když najedete na danou kategorii! Díky

@viz @bob @ceresnam
4. jan 2011 o 10:54  • Odpovedz
@latvia, to ze nezaznamename navstevu niekoho sa stava uzivatelom, ktori maju Firefox. Takze ona realne na stranke bola, ale u nas to nezachytilo ako novu navstevu - za urcitych okolknosti sa Firefox tak sprava. Nemame zatial moznost to zmenit :frowning2: Nastastie to nie je nejaka vazna vec.
4. jan 2011 o 14:06  • Odpovedz
@krista dik za upozornenie. V noci to blblo takze sa inzeraty ukladali ale sa nezobrazovali. Uz by sa mali aj zobrazovat.
4. jan 2011 o 14:08  • Odpovedz
@ceresnam, @markie Could you both please look, what could be wrong with brautpunkt and blauespony both sides are loading VEEEEEEEEEEERY slow! Thanky you very much! And my brides ask if it would be possible to make that THEIR albums also appear in the section of the albums of "meine Freunde" Thank you!
5. jan 2011 o 09:17  • Odpovedz
@claire_100 Hello, we did some improvements about perfomance last days. It is better, but it's still not what we want.

I dont fully understand to your second request. Could you explain more ?
I suppose it's about photoblog list, section 'From my friends' ? There are all posts (albums, messages,..) from your friends.
5. jan 2011 o 10:25  • Odpovedz
@markie yes, but some of the brides, especially the ones who have added almost everyone, would like that also their own albums and blogs appear in it, because the almost only use this section. In the "normal" section I also can see what I am writing, it seems that it´s not like that in the "meine Freunde". Unforutunatly I cannot explain it better, I also didn´t understand what they meant for the first time.. :grinning:
5. jan 2011 o 10:33  • Odpovedz
@claire_100 I understand now. It's interesting point. We will discuss it. I let you know.
5. jan 2011 o 10:47  • Odpovedz
@ceresnam nevím jestli už to někdo hlásil, každopádně tady pořád svítí flag, i když už tam žádný není, díky:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/baby-signs/?flagged_only=true
5. jan 2011 o 16:23  • Odpovedz
@claire_100 Hi. We found it good idea. It should be functional already now.
5. jan 2011 o 18:27  • Odpovedz
@markie thank you!!!
5. jan 2011 o 18:28  • Odpovedz
@viz prosim ta, viem, ze je sviatok, ale ked budes mat cas pls pozri na bazar na mk.sk neukazuju sa inzeraty z dnesneho dna, dik :wink:
6. jan 2011 o 11:42  • Odpovedz
autor
@viz
uzivatelke henuska2 sa nezobrazuju nove spravy v Moj bazar (nesvieti jej tam cervene cislo) ked jej predavajuca posle odpoved na inzerat (a teda musi kazdu chvilu kontrolovat, ci nedostala odpoved, resp. radsej nakupuje ako neprihlasena, kedze vtedy jej chodi odpoved na mail)
ked je predavajucou henuska2, vtedy jej posta od kupujucich chodi normalne :sweat_smile:
9. jan 2011 o 16:06  • Odpovedz
@emjee dik,pozrem na to
12. jan 2011 o 09:19  •  2 deti  • Odpovedz
@krista @ceresnam to bude asi ten flag co som hlasila, lebo u nas na mk ked kliknem tak ho nevidim vobec ani v akej teme je, ale ked si najdem temu na ktoru dala krista link tak tam je :confused:
12. jan 2011 o 23:57  • Odpovedz
@emjee
@viz tenhle problém má víc lidí, já už jsem to taky někam hlásila, i já jsem měla tentýž problém :unamused:

@danu to je asi tím jak se mazaly ty spamy od agenturaberuska, udělala jich 130 :confounded:
13. jan 2011 o 07:47  • Odpovedz
@viz uzivatelka broninka mi pisala:
Chcela by som zadať inzerát a stále keď chcem nahrať fotku, napíše mi, že chyba pri nahrávaní. Pritom fotky nemám veľké, skúšam nahrávať aj tie, ktoré už zverejnené mám.
Trvá to asi 4 dni a neviem, v čom to je.

ak bude cas :wink: dikes.
ani zmena prehliadaca nepomohla, som jej vravela ze to mozno bude v serveri :confused:
20. jan 2011 o 12:49  • Odpovedz
@viz neukazuju sa dnesne inzeraty, prosim pozri sa na to, dik :wink:
1. feb 2011 o 08:26  • Odpovedz
@danu jj suhlasim, nevidiet ani moj a dnes som ho aktualizovala :wink:
1. feb 2011 o 10:02  • Odpovedz
@danu @domika007 uz je to ok... po vcerajsich vecernych tazkostiach sa to nespamatalo samo.
1. feb 2011 o 10:12  •  2 deti  • Odpovedz
@viz dakujeme :wink:
1. feb 2011 o 10:13  • Odpovedz
@viz diky :wink:
1. feb 2011 o 10:14  • Odpovedz
@viz
@markie
@bob najnovsie kratke spravy sa vraj neukazuju v pasoch, ikke pisala...
2. feb 2011 o 21:19  • Odpovedz
@latvia Ahoj, nakoniec sme to spravili tak, ze spravy v pasoch sa budu zobrazovat len prihlasenym uzivatelom. Sprava pri tom musi byt viditelna pre vsetkych alebo pre prihlasenych. Bude to este chvilu trvat, kym sa to bude spravne vsetkym objavovat.
3. feb 2011 o 15:15  • Odpovedz
@markie jj, dikes
3. feb 2011 o 15:17  • Odpovedz
autor
@markie len prihlasenym znamena, ze moja sprava sa mi bude zobrazovat v pase len ak budem online?
3. feb 2011 o 20:11  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.