• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Surne ulohy pre programatora (bugy, errory ...)

(zamknutá)
3. marca 2014 
@claire_100 Ja, die gibts. Aber wenn man diese erst am Karfreitag kaufen will, dann hat man leider Pech! Ausverkauft!!! :slight_smile:
27. apr 2011 o 11:04  • Odpovedz
@ninka35 ist mir in Österreich auch so gegangen, da bin ich wohl von Berlin verwöhnt, da waren am Gründonnerstag die Regale noch voll.. :D (Karfreitag ist hier ja ein Feiertag), ich wollte einer Freundin einen mitbringen, das einzig verfügbare war ein Lindt-Ei... :D
27. apr 2011 o 11:19  • Odpovedz
@claire_100 @ninka35 When you click on text "Page 1", box will appear, where you can enter page number. Then you press Enter and it will move to this page. We try to review this to be more understandable.
27. apr 2011 o 11:33  • Odpovedz
@markie Wow, very tricky! Not even I tried this. :slight_smile:
27. apr 2011 o 11:39  • Odpovedz
@markie @viz @ceresnam ahojte, neviem ci tu uz niektora pisala, nefunguju udaje o tehotenstve v nastaveniach, robi sa nejaka prerabka? :sweat_smile:
28. apr 2011 o 18:35  • Odpovedz
@markie @viz @ceresnam @g4bor ahojte, pisala mi do bazaru uzivatelka ktora ma nick upomienka toto:

upomienka@atlas.sk - Martina (neregistrovaná/ý) - 1. mája o 19:51
Dobrý večer, prepáčte, že Vám píšem takto do inzerátu, ale inak sa mi nejako nedá.. Registrovala som sa asi pred 2-3ma týždnami na stránku modrý koník pod menom upomienka. Potom sme boli bez internetu určitú dobu a dnes sa idem prihlásit a nejde mi to... Neviete mi povedat preco? Píše mi, že upomienka používa iné heslo. Heslo mám na 100% dobré. Moj login je upomienka. Prosím napíšte mi čo sa stalo na moj email upomienka@atlas.sk Dakujem. Martina

nefunguje jej ani to, ked klikne na zabudol som heslo a pride jej na mail nove heslo, furt jej vypisuje ze ma ine heslo.blokovana nie je, tak neviem co s tym :sweat_smile: dik za kuk

a este pripominam moj prispevok vyssie, ze nefunguju tt v pasoch, uz sa na to pytaju dalsie preco :sweat_smile:
3. máj 2011 o 06:01  • Odpovedz
autor
@latvia upomienka pisala aj mne, riesila som to s @janocka ktora mi napisala k tomu toto:
ked sa pise:
- ma ine heslo -> naozaj ma zle heslo
- pouziva ine heslo -> bloknuty PC
- sa prihlasuje s inym heslom -> bloknuta IP
- ma nastavene ine heslo -> bloknuty login

neviem, co jej odpisat, pretoze v admine blokovana nie je
3. máj 2011 o 06:21  • Odpovedz
autor
@latvia napisala som jej:
Ahoj, prepac za neskoru odpoved, zatial sa nam nepodarilo zistit, preco ti prihlasenie nefunguje. Potrebujem vediet, ci sa nehlasis nahodou z pc, ktory predtym pouzivala ina uzivatelka. Skusala si sa prihlasit aj z ineho pc, prehliadaca? Ak nie, vyskusaj a daj vediet. Vdaka, emjee
3. máj 2011 o 06:26  • Odpovedz
@latvia tt by malo byt v pase vidno iba pri tych, ktori to maju nastavene verejne... pri tych, ktore to maju iba pre registrovanych alebo iba pre priatelov by to nemalo byt vidno.....
3. máj 2011 o 09:48  • Odpovedz
@markie @viz @ceresnam

zdravim admini.mozem sa opytat,preco ste zmenili citanie stranok na bazari? mne to takto pride byt riadne neprehladne.ked si prezeram nejake oblecenie,tak musim ist stranku po stranke. a ked napr na str3 najdem nieco k comu by som sa chcela vratit,tak sa k nej musim zas preklikat.predtym to bolo tak,ze dole bolo napisane,ze je to napr str3 z 10 a tak to bolo prehladnejsie.dakujem za odpoved
3. máj 2011 o 13:42  • Odpovedz
@latvia ked kliknes na to "Strana X" tak mozes napisat stranu na ktoru chces ist. Ano, je to neintuitivne, ze sa da na to kliknut. Zmenim to. Chceli sme za zbavit tych obrovskych rozbalovacich menu.
3. máj 2011 o 16:00  •  2 deti  • Odpovedz
@viz surne potrebujem zistit ip z ktorej pisala neregistrovana ivka2300, dala som uplne dolu ku komentaru flag

http://www.modrykonik.sk/fotoblog/firstbike_andrea/clanok/vysledky-sutaze-o-naj-reklamny-slogan-na-odraza/#comment-2361474

dakujem
3. máj 2011 o 22:25  • Odpovedz
@viz
@markie @ceresnam uzivatelke luy sa po kliknuti na fotoblok uzivatelky lucka1987 ukazuje fotka jej dcery, kazala som jej uz aj restartovat pc ale furt to tam ma.neviete co s tym?
5. máj 2011 o 20:38  • Odpovedz
@viz
@markie @ceresnam
ahojte chalani, ja viem ze mate vela prace, ale mame kopec dotazov od uzivateliek s ktorymi si ja neviem rady, a nejako na ignorujete :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: co by mi teoreticky nevadilo ze mi neodpisujete, ale uzivatelky maju dojem ze sa stale na ich problem vyseriem...a stokrat vam to opakovat nechcem, aby som nevyzerala ako netrpezliva rypalka, ale niektore veci su neopravene skoro mesiac a ani slovko co by som mala odpovedat uzivatelkam tak vas poprosim aspon nejake onicom vyjadrenie aby som mala co napisat :sweat_smile: dikes.
tak jeden z tych dlhodobych problemov

benne Keď napíšem niekomu komentár vo fotoblogoch, pričom dotyčný je tu zapísaný v katalogu firiem, ak ma dá spomínať (odpovie mi) vo svojom fotoblogu, tak ma to cez "kto ma spomína" hádže do ich obchodíkov.. trvá to už dlhšie, aj som to tu videla spomínané.. ale je to dosť na nervy, najmä ak mi niekto odpovedá na môj ranný komentár a je večer, takže ak si to chcem prečítať, musím sa pracne preklikávať dozadu...
Dnes o 18:45

robi to viacerym uzivatelom
7. máj 2011 o 21:00  • Odpovedz
@viz
@markie @ceresnam uzivatelka boruvecka26 sa nemoze prihlasit na svoj nick, tak si vytvorila 3 dalsie, vraj sa snazila na ten prvy nick zistit aj heslo ale ani jeden email jej vraj neberie :confused: viete nejak spojazdnit ten jej nick boruvecka26? dikes
8. máj 2011 o 19:31  • Odpovedz
@viz, @markie, @ceresnam Ich glaube da stimmt wieder etwas nicht mit dem Filter für SPAM, drosophila911 hat auf ihre Kleinanzeigen mehrere englische - völlig absurde Nachrichten bekommen...

fondspresse@francophonie.org - Johnie(Nicht-Registrierte/r) - Heute um 10:02
TYVM you've solved all my pbrolmes

vides@terraba.fing.ucr.ac.cr - Makaela(Nicht-Registrierte/r) - Heute um 09:23
I'm out of leauge here. Too much brain power on display!

rags5305@sbcglobal.net - Eliza(Nicht-Registrierte/r) - Heute um 08:03
AFAICT you've cvroeed all the bases with this answer!

webmaster@forestry.gov.cn - Zabrina(Nicht-Registrierte/r) - Heute um 10:46
And I thought I was the sensible one. Thanks for setting me srtiahgt.

Danke fürs Überprüfen!!!!!

Liebe Grüße

Nicola
11. máj 2011 o 13:20  • Odpovedz
@latvia poslal som boruvecka26 navod s instrukciami ako ma dalej postupovat, aby sme zistili v com ma problem
12. máj 2011 o 09:14  • Odpovedz
@ceresnam @markie wie schon gestern geschrieben, brautpunkt hat glaub ich ein Problem mit SPAM bei den Kleinanzeigen, mehrere Userinnen haben komische Nachrichten (in schlechtem Englisch) auf ihre Anzeigen bekommen. Bitte könnt ihr das überprüfen? DANKE! Liebe Grüße Nicola
13. máj 2011 o 00:14  • Odpovedz
@claire_100 wird arbeiten daran, wir brauchen noch ein paar Wochen dazu
13. máj 2011 o 09:29  • Odpovedz
@ceresnam@viz@markie - ahojte chalani, cez vikend som mala 3 uzivatelov ktory maju problem s nahravanim fotiek,fotky su v jpg, do 700 kb a stale to nejde. Jednej z nich sa to nakoniec podarilo ale ostatni dvaja maju stale problem
lucisi
sembeth
jana_alex - tej sa to nakoniec po 3 dnoch podarilo.

Prosim mozte nato pozriet :slight_smile: Dakujem
16. máj 2011 o 09:55  • Odpovedz
test 2
16. máj 2011 o 16:17  • Odpovedz
@ceresnam
@markie
@viz hello guys, v laktacnej poradni mame 2 rovnake temy - boli to otazky, jednu som zmenila na diskusiu, ale asi v tej druhej bude nejaky bug, lebo ak kliknem na otazku tak sa mi otvori uz ako tema... otazku co tam jedina je chcem vymazat, ale aby sa nezmazala rovnako pomenovana tema :sweat_smile: dikes

http://www.modrykonik.sk/forum/tema/preco-mam-pri-dojceni-krce/
17. máj 2011 o 21:50  • Odpovedz
@latvia otazku som zmazal
19. máj 2011 o 16:17  • Odpovedz
@g4bor mozes pozriet na problem od @niccky.z ?
19. máj 2011 o 16:18  • Odpovedz
@ceresnam dakovala :slight_smile:
19. máj 2011 o 16:55  • Odpovedz
@niccky.z caf, pozriem sa na to. (ten problem s nahravanim fotiek)
20. máj 2011 o 11:49  • Odpovedz
@g4bor diki moc sembethovi sa to nakoniec podarilo ale tiez musel vyskusat zopar pc. Raz mu to funguje na mozile a raz na internet explorer tak neviem kde je chyba, ta lucisi ma stale problem.
A este ak budes mat cas mam este jedne problem ja som ho tu pisala 19 aprila 10:11 ale nejak sa zabudlo :sunglasses: To iste sa mi stalo minuly tyzden uzivatelky ma oznacili a ja som to v zmniky o mne nemala:unamused:
Ahojte, prosim Vas mozte sa pozriet preco tento prispevok nebol v Zmniky o mne?? Kedze tato diskusia bola oflagovana tak som si tam nasla ze ma spominali ale mne sa to v Kto ta spominal neukazalo, uz sa mi to stalo viackrat.... Dakujem
http://www.modrastrecha.cz/diskuse/tema/rd-rymarov/?page=last&post=last&lastr...
20. máj 2011 o 11:57  • Odpovedz
@niccky.z ohladom problemu s nahravanim obrazkov: vseobecne, ked sa stane takyto problem, najlepsie je pouzivatelov poslat na stranku www.beremese.cz/bugreport/ (alebo www.modrastrecha.cz/bugreport/ atd. existuje na kazdom servery). tam mozu najst instrukcie ze ake informacie potrebujeme na to aby sme vedeli taketo problemy riesit. aj v tomto pripade, jedine co som mohol spravit je poslat im internu-postu, aby isli na tu stranku :slight_smile:
20. máj 2011 o 12:02  • Odpovedz
@g4bor dakujem budem vediet do buducna, ja som si myslela ze je nieco zle na nasej strane kedze to neslo viacerym uzivatelom a skusali to viacej krat :slight_smile:
20. máj 2011 o 12:09  • Odpovedz
@viz mozes pozriet na problem od @niccky.z ohladom mentions?
20. máj 2011 o 12:27  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.