• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Surne ulohy pre programatora (bugy, errory ...)

(zamknutá)
3. marca 2014 
@danu posles mi pliz linky na niektore ktore ti nedju?
19. apr 2013 o 15:45  •  2 deti  • Odpovedz
@viz nejde mi celkovo ked si otvoris bazar ides na Stopped a kliknes nanho tak mi ukaze tabulku. Flagy otvorit viem
19. apr 2013 o 15:53  • Odpovedz
@viz Ahoj prosim mozes pozriet na ceskeho kona na flagged inzeraty niektore su uz vymazane a flagy tam stale su a nejdu mi vymazat :slight_smile:
Dakujem

http://www.modrykonik.cz/bazar/admin/flagged/
20. máj 2013 o 20:47  • Odpovedz
@niccky.z mozes mi prosim viac vysvetlit co je problem. Klikol som na zmazany inzerat a dal 'delete all flags' a zafungovalo. Potom sa uz v zozname oflagovanych nezobrazoval.
Alebo by sa tam zmazane inzeraty nemali zobrazovat vobec ?
22. máj 2013 o 10:15  •  2 deti  • Odpovedz
@viz Ahoj, ked som si klikla na vymazany inzerat tak sa mi cela stranka zosedivela nemohla som na nic kliknut. Skusala som to asi u 3 inzeratoch a neslo mi to . Vecer to este doma vyskusam a dam ti vediet.
22. máj 2013 o 10:25  • Odpovedz
@viz prosim ta, kde sa nachadzaju teraz zmazane inzeraty? lebo evidim ich tam a uzivatelky pisu, ze tiez ich tam nemaju.dakujem
5. jún 2013 o 10:09  • Odpovedz
@danu zmazane izzeraty si mozu pozret tak ze vedla zoradovania je rozklikavacie menu (kazdy tam na prednastavene 'Vsetky okrem zmazanych'). Tam si vie prepnut na 'Zmazane'
5. jún 2013 o 22:39  •  2 deti  • Odpovedz
@viz poprosim ked si najdes cas, svieti mi, ze mam 1 ip neprecitanu, ale ziadnu tam nevidim. dakujem
21. jún 2013 o 08:17  • Odpovedz
@viz a teraz mi uz zmizla, tak neviem
21. jún 2013 o 08:24  • Odpovedz
@ceresnam prosim pozri Ip, nefunguju mi, asi aj ostatnym,. Napisem spravu, ale odoslat mi nejde, vypise mi, ze chyba nie je..... Dakujem
25. jún 2013 o 07:52  • Odpovedz
@ceresnam ahoj prosim mozes sa pozriet na stopovanie prispevkov na ms.cz nemozem si vybrat ziaden dovod aby neodbocovanie od temy, ked si nato kliknem tak to zacne blikat a nic ine sa neda vybrat. Skusala som to na viacerych pc a nefunguje. Dakujem
24. sep 2013 o 20:39  • Odpovedz
@ceresnam prosim mohol by si sa nato pozriet, nemozem ani stopovat temy s inym dovodom ako je neodbocovanie od temy. Dakujem
11. okt 2013 o 20:08  • Odpovedz
@aoc andrej, vies o co by mohlo ist?
11. okt 2013 o 21:21  • Odpovedz
@ceresnam haloo, já také rposím o pomoc. po stop alba na mk.cz nejde uživatelům "dej vědět adminovi", hlásí to chybu. už je to asi třetí den, opakovaně. uživatelky pak hudrají v kz, že nemohou svá opravená alba vrátit. zatím jsem to udělala z možností alba, když jsem si přečetla jejich KZ, a další alba se nebudou stopovat, může se někdo prosím na to podívat?
děkuji za pomoc.
13. okt 2013 o 09:50  • Odpovedz
@berenika39 ahoj, uz to riesi @g4bor malo by to dnes fungovat
14. okt 2013 o 14:18  • Odpovedz
14. okt 2013 o 15:29  • Odpovedz
@niccky.z ahoj, prepac ze trosku neskorsie ale uz by to vyberanie dovodov malo byt opravene (hlavne teda v internet explorer 8, kde sa to stavalo aj mne), ak by sa to este niekde stavalo, daj vediet
21. okt 2013 o 12:34  • Odpovedz
@aoc super dakujem velmi pekne uz som mala v poznamke ze ti dnes vecer napisem :slight_smile: Hned vyskusam a keby nieco tak dam vediet.
21. okt 2013 o 12:35  • Odpovedz
@aoc
@ceresnam
@viz
Ahojte, prosim Vas z ceskych stranok zmizol prechod na slovenske stranky. Je to technicky problem alebo je to nejaka novinka??

Dakujem
19. dec 2013 o 18:19  • Odpovedz
@niccky.z zrusili sme moznost preklikavat sa medzi krajinami. Bolo len zopar percent uzivatelov ktory tuto funkciu vyuzivali http://note.io/18ZhLoy
23. dec 2013 o 21:46  • Odpovedz
@ceresnam diky moc za vysvetlenie :slight_smile: a krasne Vianocne Sviatky :wink:
23. dec 2013 o 22:45  • Odpovedz
@ceresnam ahoj, není to tedy vůbec důležité, nicméně proběhlo pár ironických KZ na to téma.

na mobilním koni je hláška "zmaž zprávu", zůstalo to tam ze slovenštiny, šlo by to přeťuknout?
jestli ne, tak mlčím:slight_smile:))
27. jan 2014 o 12:29  • Odpovedz
@berenika39 ahoj, zmenit preklad by malo ist @isoldaeva
28. jan 2014 o 12:25  • Odpovedz
@ceresnam děkuji, já vím, že je to drobnost, ale:slight_smile:
28. jan 2014 o 12:30  • Odpovedz
28. jan 2014 o 13:32  • Odpovedz
@isoldaeva jménem uživatelek děkuji:slight_smile:
28. jan 2014 o 13:38  • Odpovedz
@berenika39 I já ve jménu uživatelek děkuji! :slight_smile:
28. jan 2014 o 14:18  • Odpovedz
autor
@viz @ceresnam @aoc prestala mi fungovat moznost prehodit uzivatelkam inzerat z jednej (pod)kategorie do inej :frowning2: nie vsetko je na blokaciu inzeratu (hlavne v kategorii nosice, kde je kopec veci v inych nosicoch a pritom sa to hodi vyssie) - asi to nie je zamer, lebo vzdy mi to vyhodi tu krasnu "chyba nie je u teba" stranku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. feb 2014 o 19:31  • Odpovedz
@viz prosim, ked si najdes cas, pozri bazar, nezobrazuju sa dnesne inzeraty, dakujem
3. mar 2014 o 08:42  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.