• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Surne ulohy pre programatora (bugy, errory ...)

(zamknutá)
3. marca 2014 
uz sa na tom pracuje, este to nie je ono, pisal standa :wink:

sme: oznacovani prispevku je funkcni
27. jún 2008 o 21:43  • Odpovedz
tak cakame....

cakaameee....

este stale cakameee....

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sme: oznacovani prispevku je funkcni

emjee: potvrdzujem,, na mk uz to funguje - opravujem sa nie tak celkom, ja sice oznacene prispevky vidim, ale oznacovat sama nemozem (oznacim, ale nikto to nevidi)
27. jún 2008 o 21:44  • Odpovedz
test
27. jún 2008 o 21:48  • Odpovedz
Test 2
27. jún 2008 o 21:50  • Odpovedz
funguje aj na streche
27. jún 2008 o 22:17  • Odpovedz
sme na mojasvadba to nefunguje:frowning2:((
27. jún 2008 o 22:30  • Odpovedz
mne to na svadbe funguje
asi mas ten isty problem ako emjee, mnou oznbacene prispevky vidi, sama oznacit nevie, pisem chlapcom:sweat_smile:
27. jún 2008 o 22:35  • Odpovedz
ikke ako to ze ty to upozornenie pridas a ked ho pridam ja tak nic nevidim???

to mam ako admin na mojasvadba.sk nejako obmedzene alebo co? :confused:
27. jún 2008 o 22:35  • Odpovedz
nie, ja neviem... mozno to opravili iba u mna... ? uz som im napisala na skype
27. jún 2008 o 22:36  • Odpovedz
len ja ho vidim ze si ma upozornila, teda tema a aj prispevok svieti ale ked chcem skusobne ja pridat nejake upozornenie, odignoruje mna to :unamused:
27. jún 2008 o 22:39  • Odpovedz
autor
anax mne robi presne to iste co tebe
27. jún 2008 o 22:43  • Odpovedz
no nereaguju, tak snad to najneskor zajtra doriesia :wink:
27. jún 2008 o 22:44  • Odpovedz
autor
mne to teraz nejak extra nechyba, ale sak nemoze mi vsetko nefungovat :grinning:
27. jún 2008 o 22:50  • Odpovedz
moje upozornenie tiez nezobrazuje :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
27. jún 2008 o 23:06  • Odpovedz
hlavne ze upozornenie od kotenko vidim...co viac si mozem priat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2008 o 23:14  • Odpovedz
stale mi nejde davat upozornenia na prispevky :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
28. jún 2008 o 22:52  • Odpovedz
skuste teraz, ci vam to uz funguje, standa pisal v noci o 1:17, ze to snad s bobom doriesili :wink:
30. jún 2008 o 08:28  • Odpovedz
vraj bol problem u tych, co pouzivali Firefox 3
je pravda, ze ja som to skusala z exploreru a ten problem nemal :wink:
30. jún 2008 o 09:17  • Odpovedz
znovu sa informujem na tento problem, kedze stale pretrvava

anaxamon • 26. jún 2008 o 09:06

uzivatelke mirulik23 ukazuje nespravny datum svadby, teda ona si ho ani nezadala a ukazuje jej rok 1999 :rolling_eyes:
30. jún 2008 o 11:37  • Odpovedz
autor
mne uz funguje pridavanie upozorneni
30. jún 2008 o 16:46  • Odpovedz
tak pridavanie upozorneni mazem...? zuz, anax...

anaxamon: problem bol vyrieseny, uz mozem bonzovat..xixi
30. jún 2008 o 16:52  • Odpovedz
http://www.beremese.cz/my/registry_edit.php?vRegistryID=50000

ve svatebnim listu zmizely odkazy "rezervovat"
4. júl 2008 o 08:28  • Odpovedz
zirafka neviem aky je tento problem velky, lebo ja som si to overila pomocou znamej na mojom svaodbnom liste a nebol najmensi problem...vsetko funguje ako ma... :unamused:
4. júl 2008 o 09:08  • Odpovedz
dnes mi do ip prisiel od jednej uzivatelky takyto problem, prosim kompetentych o vyjadrenie resp. napravu :wink:

falinka111 napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahoj, chcem sa na niečo popýtať... Keď dám odpovedať v IP na niektorú poštu, všetko začne mrznúť, vyzerá to ako keby bol skript zle napísaný, vlastne myslím, že niečo podobné aj písalo. Neviem teda, či má tiež aj niekto iný s tým problémy, alebo iba ja. Ak dám klasicky napísať novú IP je to v poriadku, ale keď chcem na IP odpovedať, celé to zamrzne.
4. júl 2008 o 11:29  • Odpovedz
dnes mi do ip prisiel od jednej uzivatelky takyto problem, prosim kompetentych o vyjadrenie resp. napravu :wink:

falinka111 napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahoj, chcem sa na niečo popýtať... Keď dám odpovedať v IP na niektorú poštu, všetko začne mrznúť, vyzerá to ako keby bol skript zle napísaný, vlastne myslím, že niečo podobné aj písalo. Neviem teda, či má tiež aj niekto iný s tým problémy, alebo iba ja. Ak dám klasicky napísať novú IP je to v poriadku, ale keď chcem na IP odpovedať, celé to zamrzne.
4. júl 2008 o 11:37  • Odpovedz
anax - asi to bude nejaky lokalni problem, mam tu listy kamosek a tem to facha... akorat tyhle userce nee
4. júl 2008 o 14:13  • Odpovedz
som jej pisala nech vymaze to re:re:............. nekonecne ale ani to jej nepomohlo...ttak neviem kd eby to est emohlo mat hacik a ozaj pouziva mozzilu
4. júl 2008 o 15:18  • Odpovedz
update problemu s nefungujicimi svatebnimi listy:

Pokud clovek primo vi adresu svatebniho listu, napr.
http://www.beremese.cz/svatebnilist/emkon
zobrazi se mu SL tak, jak ma... a je moznost rezervovat dary.

U svatebnich listu vyhledanych pomoci jmena na teto strance http://www.beremese.cz/my/registry.php (napr. Michaela Tichá a Jan Hudec) se ten samý SL zobrazi bez moznosti rezervovat svatebni dary
http://www.beremese.cz/my/registry_edit.php?vRegistryID=14551

Zkousela jsem si projit vice listu nalezenych pres ten jmenny vyhledavac a nemohla jsem si rezervovat ani jeden dar...
7. júl 2008 o 08:29  • Odpovedz
blbnou uvozovky v IP
kdyz se preposilaji, tak se pred ne pridavaji zpetna lomitka... vice info v IP zaslano primo sme
7. júl 2008 o 11:30  • Odpovedz
autor
emjee • 2. jún 2008 o 17:29
uzivatelke amia takisto nejde zmenit vobec nic v pase - vypisuje jej to, ze pod takymto emailom je uz niekto registrovany

emjee • 12. jún 2008 o 19:53
problem pretrvava

sme: ano, pod timto emailem je registrovana jak amia, tak amia18.

emjee (18.06): a co ted s tim?

emjee (8.7.) uzivatelka amia ma stale problem s pasom - nejde jej tam pridat druhe dieta TEREZKA *26.5.2008
8. júl 2008 o 16:02  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.