• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Surne ulohy pre programatora (bugy, errory ...)

(zamknutá)
3. marca 2014 
a este taketo:
mirulik23 napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
ahoj... najprv prepac ale asi omylom som ti poslala jednu spravu...

druha vec... som ti minule pisala ze mi nejde modrastrecha.sk... ide mi uplne vsetko svadba, konik sk a aj strecha.cz... ale strecha.sk mi nejde... vobec sa mi tu nezobrazuju fotky... nezobrazuje sa mi napr pri pisani ip ikonka odoslat... a mam to tu vsetko sive.... skusila som sa aj odhlasit a napsat prihlasit.. a som z toho zufala... tak mam rada tuto stranku prave si zariadujeme dom a chcme tu cerpat info a nic.. nemozem... prosim nevies mi dako pomoct.. vopred dakujem.

- napisala som jej, nech skusi, ci jej to robi aj na inom PC, pripadne nech skusi vymazat docasne subory,...
31. máj 2009 o 22:32  • Odpovedz
a na zaver (dufam) sa mi podarilo vymazat temu
Pusty, syrová strava a jiné ozdravné metody pro vaše zdraví
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=70087&vShowOnlyMessagesWithComplains=1

janocka, prosiiiim, pripomen bobovi (alebo inemu programatorovi), aby ju hodili naspat :pensive:
...kujeeem...
31. máj 2009 o 22:56  • Odpovedz
ikke - ty jsi dnes rolling stone :grinning:
31. máj 2009 o 23:15  • Odpovedz
no hlavne s tou vymazanou temou som toho narolovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
idem radsej spat
31. máj 2009 o 23:19  • Odpovedz
som tu vcera nebola - nebol cas, tak teraz vas docitavam....
ikke - zda sa, ze problem s vymzanou temou bolo vyrieseny, kedze mi to ide otvorit ta tema
1. jún 2009 o 11:43  • Odpovedz
janocka, ano, bob to rano nahodil spat :wink:
1. jún 2009 o 12:13  • Odpovedz
lena27 napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
na Táborsku se nezobrazuje stránka 92 a 93. jinak mi jde vše OK.díky

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=23515&vGroupOffset=0&=&vOffset=2730
12. jún 2009 o 15:52  • Odpovedz
to sa uz riesi :wink:
12. jún 2009 o 16:32  • Odpovedz
IP přišla adresovaná jen mě :confounded: nebo myslíš ty Látkovky?
12. jún 2009 o 17:05  • Odpovedz
aj aj som riesila :wink: Bob na tom robil, len uz nie je on line a nedal vediet ako to dopadlo, som mu poslala sj tuto poslednu IP :wink:
12. jún 2009 o 18:42  • Odpovedz
bohuzial Bobovi sa to nepodarilo opravit globalne, tak to opravuje rucne, latky, Taborsko a aj AP napady su opravene :wink: takze ak take nieco Vam nahlasia treba to dat Bobovi opravit :grinning:
12. jún 2009 o 23:37  • Odpovedz
Celý den mi koník buďto padá nebo pro změnu nejde vůbec, takhle se nedá pracovat :pensive:
13. jún 2009 o 19:22  • Odpovedz
krista robi to od vcera, co viem aj vcera a aj dnes uz bob na tom pracoval, ale ako to vyzera ci vayne ci menej to uz netusim :confounded:
13. jún 2009 o 19:54  • Odpovedz
Uživatelka lucinka848 nemůže vložit inzerát, po kliknutí na položku "Přidej inzerát" se jí objeví bílá strana. Může na to někdo prosím kouknout? Díky :wink:
23. jún 2009 o 18:30  • Odpovedz
Ahojky, nevím jak vám, ale mě se stránky tak od včera zase strašně špatně načítají, ta úvodní strana je v pohodě, ale když kliknu třeba na regiony, tak mám docela dlouho bílou stranu než to tam naběhne, to samý když chci už konkrétní téma a než se odešle odpověď a nejsem jediná komu to dělá :unamused:
25. jún 2009 o 08:13  • Odpovedz
no mne to ide normalne zatial
25. jún 2009 o 09:36  • Odpovedz
Jani teď mi to zrovna taky jde, nešlo mi to v těch 8:13 jak jsem si stěžovala a včera večer... je to takový proměnlivý dost.
25. jún 2009 o 09:40  • Odpovedz
Ahojky,
chci se zeptat jestli se někomu nestalo něco podobného, jinak máme docela problém...

Dneska jsem si projížděla staré odeslané IP a objevila jsem tam jednu která je celá rozhozená, ovšem v čem je háček - ta IP vůbec není moje, je to konverzace dvou holek o dětech a nějakou chybou se dostala do mé IP (a přemazala mou starou odeslanou IP - jakou to už se nedozvim). Jestli se tohle stalo dalším uživatelům, tak opravdu docela problém - řekla bych že tato chyba má něco společného i s přiřazením příspěvku o porodu k určitým uživatelům...
29. jún 2009 o 09:45  • Odpovedz
fuha, ja si stare odoslane Ip nepozeram, ani ich nevymazavam, tak mam 60 stran odoslanych Ip.... idem teda nahmatkovo dake pozriet.....
29. jún 2009 o 09:54  • Odpovedz
Jani koukni se do IP tak od 1.4. do 10.4. .... ta chyba s tím porodem byla 7.4. a tahle IP je ze 4.4.

Je mi docela zle z toho že někdo si může číst nějakou IP co jsem v ten den poslala nebo tohle bude zase nějaká taková ta "vzorová" jako byl ten porod a má jí v IP víc lidí a neví o tom, ale co potom ty dvě maminy až se to dozví :unamused:
29. jún 2009 o 10:03  • Odpovedz
A 3.4. tu IP mám i v přijatých.
29. jún 2009 o 10:17  • Odpovedz
tak v odoslanych ju mam aj ja, zacina sa to takto:
Ahoj,
mám ten gencian doma, ešte som ho nepoužila.

v prijatych som to nemala.... ufff, ale aspon som si premazala Ip, lebo ja som tam mala este tu uvitaciu automaticku spravu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2009 o 11:21  • Odpovedz
Jani já to teď taky promazávám a dávám do složek, dělám to už odvčera a jsem z toho hotová ty jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A ta zpráva - to je ona, když ji tam máš ty, tak ji tam má i kopec dalších uživatelů :confounded:
29. jún 2009 o 11:52  • Odpovedz
ty si tie Ip ukladas? ja som ich zmazala nenavratne, nechala som si iba tie, co prisli od aprila
29. jún 2009 o 13:22  • Odpovedz
ja take nemam, od 30.3 do 7.4 som bola na dovolenke a ziadne Ip odo mna neodchadzalo :sweat_smile:
29. jún 2009 o 13:23  • Odpovedz
mne to prislo 08. 04..... teda vlastne odomna to vtedy akoby odislo... ale je to take divne, lebo vsetky udaje: od koho, kedy, komu, predmet - su prazdne, nic tam nie je napisane..... dobre je, ze to nebola daka Ip od adminov co si sukromne medzi sebou piseme niekedy o uzivatelkach :wink:
29. jún 2009 o 13:40  • Odpovedz
Jani radši si je ukládám, už jsem se poučila že se tady vytáhla nějaká stará záležitost a já jsem nemohla nic doložit :frowning2:
Tak jsem si zřídila složky v počítači a všechno si ukládám (akorát jak se mi rozbil HDD tak jsem stejně o to přišla :stuck_out_tongue_closed_eyes:) ale i to už mám za těžký prachy zpět a hned jsem zase zálohovala, dost jsem se poučila :sweat_smile:

Mám se nenápadně zeptat někoho z uživatelů? Vím o jedné uživatelce co si nechává všechny IP.

Jj Jani také to mám celé prázdné a roztáhnuté.

No kdyby to byl nějaká admin IP nebo hodně soukromá (tady se ty maminy mám takový pocit baví snad jen o kojení - takže žádná tragédie) tak to by bylo hodně zlý.
29. jún 2009 o 13:46  • Odpovedz
autor
nemam taku ani medzi prijatym ani odoslanymi, ja mam poslednu odoslanu z 2.4 a potom az 8.4, lebo medzitym som nebola online
30. jún 2009 o 11:21  • Odpovedz
já mám z toho období spoustu přijatých a odeslaných, takže jsem nebyla schopná to zkontrolovat všechno. ale co jsem zkontrolovala, tak to bylo ok.
30. jún 2009 o 13:29  • Odpovedz
Jo a dneska jsem znova našla u svého jména ten blbý popis porodu, to se nedá nějak plošně opravit co? :rolling_eyes:
30. jún 2009 o 13:35  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.