• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

T mobile akcia

(zamknutá)
11. decembra 2009 
Caute baby,
pred chvilou mi volala nejaka pani z BA - z pevnej linky, ze je z T mobilu, ci mam chvillku cas. Pytala sa ze ako dlho mam svoj telefon, vravela som ze asi tri roky (mam Easy), ze ako casto nabijam kredit...a potom ze teraz mam moznost si vybrat telefon za 1 E, s tym ze uz sa nic nedoplaca a ostava easy, cize si budem dobijat kredit ako stale. A ze sa meni program, ceny budu lacnejsie a do vsetkych sieti rovnake.. Ze si mam tie telefony co su v ponuke pozriet na www stranke tmobilu a ze ona mi este dnes neskor zavola. Mne by sa aj novy telefon zisiel, len neviem ci tomu mozem verit...ze mi ho donesie kurier a nemusim ist ani do pobocky :confused:
Nie je tu niekto kto by vedel ci to nie je nejaka somarina? Nie ze naletim a este ma budu exekuovat :sweat_smile:
Diky :slight_smile:

ozaj...nejde mi otvorit stranku t mobilu, uz som paranoidna...
11. mar 2009 o 14:41  • Odpovedz
denduska, hovori sa tomu direct marketing alebo telemarketing :wink: asi ti ponukla easy fix
11. mar 2009 o 14:55  • Odpovedz
autor
no...ved ja by som ako nenamietala, len som zadala to cislo do googlu a zistila som ze sa viac ludi zaujima kto to vlastne je..... :confused: je to 0257531111
11. mar 2009 o 15:02  • Odpovedz
denduska, mozno nejaky predajca si nahana ksefty. ja som kupovala cez kuriera, ale v orange a vsetko ok. zmluvu som podpisala pred nim, skontroloval op a este som mala aj 1 mesiac zadarmo :slight_smile: ved mas infolinku gratis, tak si zavolaj a bude vsjo jasno :grinning: web nejde ani mne, asi maju vypadok
11. mar 2009 o 15:07  • Odpovedz
hej je to fix,,,aj mojmu ocovi volalli a dal im udaje a najlepsie bolo, ze sa potom uz neozvali dake 2mesiace,,,tak sa nasi zacali bat ze ci to niekto nezneuzije ale isli do t mobilu a bola to nastastie pravda :slight_smile:
11. mar 2009 o 15:25  • Odpovedz
No a mne volali este minuly rok v decembri a odvtedy akosi mi nikto nic nepriniesol...ani telefon za korunu! :grinning: Mozno maju toho vela,ked musia obvolat vsetkych svojich klientov...ale naco ludom motaju hlavy? :sweat_smile:
11. mar 2009 o 15:36  • Odpovedz
ahojte. ano, je to fix, moji rodicia to maju uz asi 2 mesiace. fix v t-mobile je teraz za 6e, takze super.
ja mam fix-ko ale ten stary, mesacne dobijam 10e. poviem vam, ze by sa mi ale novy mobil zisiel
11. mar 2009 o 15:38  • Odpovedz
ahoj, aj my s manzelom mame fix, telefony sme dostali obaja...manzel dobija za 9eur..a ja za 15..a vzdy prveho mi 15 da t-mobile, vtedy bola taka akcia...a sme spokojny
11. mar 2009 o 15:50  • Odpovedz
autor
tak diky :wink: ale aj tak to asi hned teraz nevyuzijem, lebo si chcem tie telefony pozriet..a to sa pri mojej malej narychlo neda..
mne sa nezdalo na tom to, ze mi povedala ze rychlo sa musim rozhodnut a ked som vravela ze dnes to nestihnem popozerat, ze ci mozem skocit aj do pobocky tmobilu neskor, tak ze nie nie nemusite, vsetko vam donesie kurier,....akoby sa zlakla...
11. mar 2009 o 16:04  • Odpovedz
aj mne dnes volala... lákala ma,... presviedcala, ze najnizi mozny kredit je 9 eur, pritom ja viem a dobijam za 6, ale nevadi.. a nakoniec som sa jej opytala, a nie je tato "akcia" nahodou easy fix? Dama na telefone zostala chvilku zaskocena a potom z nej vyliezlo, ze nooo ano, je to fix... Tak som jej povedala, ze dakujem, ale neprosim.
11. mar 2009 o 16:08  • Odpovedz
autor
ved to ze ani mne nepovedala ze je to fix..
11. mar 2009 o 16:12  • Odpovedz
denduska, no ked pojdes na pobocku, tak urobis kseft niekomu inemu :stuck_out_tongue_closed_eyes: kto preda, ten ma za to odmenu :wink:
11. mar 2009 o 16:21  • Odpovedz
denduska môj manžel pracuje pre túto spoločnost a ked by si sa ho opýtala, tak by ti určite odporučil ísť priamo do predajne, pretože keď ti volá skrytý volajúci nevieš ho identifikovať a teda v prípade, že ti niečo zatají nevieš si to s ním vydiskutovať a taktiež pri prípadnej reklamácii musíš vyhľadať firemnú predajňu
11. mar 2009 o 19:14  • Odpovedz
Ja som sice oranzova, ale svokrovcom takto volali, ze dostanu mobil, budu si nabijat kredit... moj muz im tridsatkrat povedal, ze budu viazani a nemaju nic podpisovat bez neho, ale stari ludia su najmudrejsi na svete a teraz maju fix, viazany na dva roky, sice dostali mobil, ale musia si dobit kredit kazdy mesiac asi 9 alebo 10 E... a najhorsie je, ze sme na to doplatili my, lebo svokra nam vkuse vyvolava za kazdu kravinu :rolling_eyes:
11. mar 2009 o 19:21  • Odpovedz
autor
felixko, ved prave preto mi to bolo podozrive, ze je to az prilis "virtualne" :sweat_smile: ale teta povedala ze zavola neskor, a uz nevolala... tak aspon mam pokoj :slight_smile:
11. mar 2009 o 19:52  • Odpovedz
neviem, ja by som tomu neverila, lebo keď volá t-mobile, tak volá bud z utajeného alebo skráteného čísla...
11. mar 2009 o 20:39  • Odpovedz
Viete mi niekto vysvetlit teraz co ma T-mobile akciu s tymi kuponmi pre blizkeho (aj ich vela ludi predava). Je tam pisane ze sa da aktivovat Pausal Podla seba 1+1 balicek zadarmo na 2 roky. To znamena ze ked im dam kupon, budem volat 2 roky zadarmo? Budem platit len za hovory nad ramec tych minut co su v programe? Dal si to uz niekto?
10. dec 2009 o 17:11  • Odpovedz
Produkty T-mobile nepredáva len T-mobile, ale aj iné spoločnosti, ktoré majú s t-mobilom zmluvu, takže to bolo asi z tade, ono je to určite zavádzanie, kedže ti nepovedia, že sa zaväzuješ na 2 roky a že si musíš dobíjať kredit každý mesiac. Len sa to potom ťažko dokazuje, že nevraveli pravdu a ako tu už niektorá z Vás píše, najviac asi nachytajú starších ľudí, lebo za ich čias takéto chytáky neboli a dajú sa ľahko oklamať.
V tejto dobe chce naozaj skoro každý človeka oklamať a treba byť veľmi opatrný. :unamused:
10. dec 2009 o 17:28  • Odpovedz
Dada, to je stara tema, ja som ju trochu dnes obnovila s novou otazkou :sweat_smile:
10. dec 2009 o 17:42  • Odpovedz
ja som sa takymto sposobom dopracovala k telefonu este pred 2 rokmi, bolo to uplne bezproblemove... podmienka bola ze si kazdy mesiac dobijem 9 euro, oni my pridaju 5 euro... ale za hovory platim vela, teraz je to hadam vyhodnejsie uz :wink: nebala by som sa toho :slight_smile:
11. dec 2009 o 04:56  • Odpovedz
Nikto ste si teraz nedavali novy pausal a nemali ste ten kupon? :confused:
11. dec 2009 o 14:26  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.