• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tabuľka chlapec - dievčatko

(zamknutá)
10. februára 2010 
cucuska, je to jasne ze dievcatka dlhsie preziju ako chlapci... ti musia najst rychlo vajicko pripravene na oplodnenie inak do dvoch hodin mru.. baby preziju aj dva dni :wink: to je jasne a vie sa to davno :grinning: podla toho my cakame babu :wink: co zatial aj naznacuje vsetko :grinning:
20. jún 2006 o 14:11  • Odpovedz
Tak to je super zuz11
20. jún 2006 o 14:25  • Odpovedz
alex ja nechápem ako to vysvetluješ.... :frowning2:
asi som prehriata....
20. jún 2006 o 16:29  •  1 dieťa  • Odpovedz
Alex:

ja:28-4*7=0
on:32-4*7=4

takze ani tak to nevychadza;))
20. jún 2006 o 17:17  •  3 deti  • Odpovedz
alex, a když jsme stejně staří??
20. jún 2006 o 17:49  • Odpovedz
skafandrik, ja mam ten isty problem :grinning: sme dve velke nuly :grinning:
20. jún 2006 o 17:51  • Odpovedz
zuz, asi to budou dvojčata :grinning:
20. jún 2006 o 17:54  • Odpovedz
skafandrik: presne dvojcata, alebo nasobok dvojciat :slight_smile:)))
20. jún 2006 o 18:02  •  3 deti  • Odpovedz
nie podla uzv cakame iba jedno aktualne :grinning:
20. jún 2006 o 18:09  • Odpovedz
zuz, pozeram, ze ti tu dopraju :sunglasses: my sme na UZV este neboli,az ten buduci tyzden, ale asi by bolo brusko vacsie pri dvojickach, moj drahy sa pytal hlavne ked pocuvali srdiecko, ze ci tam je len jedno :grinning:
20. jún 2006 o 18:17  • Odpovedz
ta sedmickova metoda sa pocita podla veku pri pocati alebo podla predpokladaneho terminu narodenia? :confused:
20. jún 2006 o 18:29  • Odpovedz
Mno, ked som sa pozrela na obdobie, kedy pravdeodobne so mnou a mojou sestrou otehotnela mama...tak ta tabulka vysla... :slight_smile:
29. jún 2006 o 15:26  •  2 deti  • Odpovedz
Ahoj holky,
tak mně ani mým třem kamarádkám ta tabulka nevyšla. Měli jsme mít podle toho všechny tři holky no a všechny čekáme klučiny :slight_smile: tak nevím, jestli to není jenom výmysl???
30. jún 2006 o 08:13  • Odpovedz
Nám to vyšlo a sestre tiež.
11. máj 2009 o 11:17  • Odpovedz
Nam to take vyslo, ale zas 3 mym znamym ne :wink:
20. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz
Nám nevyšla tabulka, ani křivka, ani stáří krve :wink:
Vyšlo mi to jen podle kývání prstýnku zavěšeného na vlas :slight_smile: :grinning:
20. máj 2009 o 22:22  • Odpovedz
prosim vas ako je to podla toho prstienku??? kedysi sme si to ratali, ale uz som zabudla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2009 o 22:23  • Odpovedz
lucaska...obrucka sa zavesi na nitku a umiestni sa nad dlan. pravou rukou trikrat urobis zvisly pohyb s nitkou hore dole (ale tak aby si nou nekyvala do bokov, len hore dole). a potom zastanes znovu nad dlanou. ked to ukazuje kruzok = dievca a ked ciaru = chlapec.
p.s.: vysledok nezabudni brat s veeeeelkou rezervou :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2009 o 22:48  • Odpovedz
tu si mozte pozriet video, ako sa to robi s obruckou :slight_smile:
http://tvnoviny.sk/zeny/som-v-tom-s-miskou/den-119-funguje-to.html
21. máj 2009 o 07:21  • Odpovedz
Takže nám taky nic nevyšlo :slight_smile: Ani tabulka, ani určení podle krve, ani kartářka, ani věštkyně ani ani.. Všude nám vyšel klučík a podle utz to bude holčička :grinning: :grinning: Ale třeba nás ještě bude čekat v září překvapení :wink:
21. máj 2009 o 07:23  • Odpovedz
Ahojte. Pridavam sa tiez k tym ktorym to nevyslo. Moja intuicia (na prd podla tohto :grinning: ), obrucka, tabulky aj sedemrocna krv mi ukazovali dievcatko. Len manzel tvrdil od zaciatku ze on veru robil druheho chlapca a babulu poriadne ani nepripustal.
Takze moja rada- neverte tymto povedackam- chlap vie co robi :grinning:
21. máj 2009 o 07:26  • Odpovedz
Ahojky holky,tak čekáme chlapečka a podle nějakých dvou tabulek to měla být holčička. Takže nevyšlo a intuice mi stejně napovídala, že to bude klučík :slight_smile:
21. máj 2009 o 08:24  • Odpovedz
ahote...no mne vsetci vravia, a aj som si myslela ze budeme mat chlapca..az do 4D ultrazvuku ked doktor povedal, ze to bude dievcatko..boli sme v soku, ale sme stastny...potom nadedko urobil toto s tym prstienkom, potvrdil nam divecatkol..uvidime, ajtak sa uplne k tomu nepriklanam, mam tam nejake zadne dvierka a kupujem vsetko v zltom a bielom a take neutralne barvičky.. :grinning:
21. máj 2009 o 10:00  • Odpovedz
xxiixix ...chlap vie co robi:o))) to sa mi paci,ozaj, moj muzik od zaciatku hovoril,ze to bude chlapec:o)))) aj ja som taky tusak mala,uplne som to tak citila:o) nejaka intuicia alebo co:o) ale inak mne vsetky tieto zabavne somarinky visli:o) aj obrucka, aj ta nejaka tabulka podla veku zeny a mesiaca splodenia,aj podla tej sedemrocnej krvi... vsade ze chlapec... :o) ale to su skorej nahody:o) pre zabavu:o)
22. máj 2009 o 17:12  • Odpovedz
baby moja suseda ma 4 deti a vislo jej vsetko podla tabulky tak neviem ze ako to vlastne je,aj mi sa nechame prekvapit ale podla tabulky to ma byt dievca podla prstena tiez dievcatko a aj tie prepocty rokov aj tam dievca tak neviem sak uvidime
22. máj 2009 o 17:47  • Odpovedz
tak ten můj chlap taky říká že ví co dělá...a nevyšlo mu to :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2009 o 17:50  • Odpovedz
Ta mně podle tabulek vychází holka, podle věku holka, ale podle ultrazvuku čekáme kluka :grinning: Tak uvidíme, co na nás vykoukne v září :slight_smile:
22. máj 2009 o 18:45  • Odpovedz
kde je jaká tabulka?
9. feb 2010 o 22:02  • Odpovedz
kocky ja som na koniku videla dve tabulky jedna nam vysla chlapec a druha nam vyslo dievcatko...takze,?
9. feb 2010 o 23:54  • Odpovedz
Tak mně vyšlo, že jsme měli mít kluka - a máme dvě holky :sweat_smile:
10. feb 2010 o 09:57  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.