• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tema na odlahcenie: Kolko sedivych vlasov vam pribudlo koli adminovaniu?

(zamknutá)
29. júla 2008 
no len nekric adminka, lebo aj ja ta mozem vymazat :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2008 o 21:21  • Odpovedz
autor
inak mali by ste si vytvorit so zuz temu tehotne adminky..mozno sa k vam casom pridame aj ostatne :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2008 o 21:25  • Odpovedz
takze ziadne upozornenie od malaskoricky od teraz neuvidime, Bob nam to blokol :grinning: teda ona to upozornenie posle ale nam sa neukaze :wink: je to docasne riesenie pokial sa nedohodneme vstetky ze co s nou :grinning:
dnes upratovala svojim odbornym sposobom aj na konikovi.cz a aj na streche.sk :grinning: :grinning: :grinning: asi cisti sk verziu svojim odbornym ockom :grinning: :grinning: :grinning:
takze ked pridete tak dajte svoj navrh ako dalej :wink: :grinning:
3. júl 2008 o 14:09  • Odpovedz
autor
ja by som jej najradsej najskor cez IP poriadne precistila zaludok, teda neviem co vsetko popisala emjee s nou, a ked si neda povedat a bude furt za najmudrejsiu a najsikovnejsiu tak ju na drzo bloknut...ved v pravidlach je napisane ze prevadzkovatel moze kohokolvek bez udania dovodu zablokovat... :sunglasses:
3. júl 2008 o 14:47  • Odpovedz
ale chuda maj nad nou zlutovanie, co bude robit cele dni doma bez konika a strechy? :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2008 o 15:01  • Odpovedz
autor
no dobre zuz, tak sa nad no este zlutujem...ale aj napriek tomi IP odo mna uz k nej putovala :grinning:
3. júl 2008 o 15:07  • Odpovedz
ajo, teraz citam, ze ste jej uz pisali, no prave som jej aj ja odoslala IP:
Ahoj,
"dakujem" za pomoc, ale prosim, skus sa najprv zamysliet nad tym, ci a aky je rozdiel medzi diskusiou vseobecnou (napr. "Bungalov") a diskusiou o konkretnom projekte, o konkretnej veci (napr. "Bungalov 12345").
Zatial totiz mam s tebou viac roboty, nez osohu.
Dakujem za pochopenie.
ikke (admin)

:sweat_smile:
3. júl 2008 o 22:21  • Odpovedz
co hovorite? slon?
vendeta • 1d, 449tt • 18. prosinec 2007 ve 12:38 :wink: :wink: :wink:
3. júl 2008 o 23:16  • Odpovedz
verka • 2d, 449tt
ked sa dari tak sa dari :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2008 o 23:42  • Odpovedz
zaujimave... teraz sa tam ale daju nastavit uz len roky 2007 a 2008, cize max. 106tt :confused:
4. júl 2008 o 01:02  • Odpovedz
mne sa najvviac podarilo dat 79tt :grinning:
4. júl 2008 o 10:15  • Odpovedz
106tt sa samozrejme podari az na konci roku 2008 :wink:
4. júl 2008 o 11:45  • Odpovedz
autor
dnes aspon jeden pribudol, koli jednej neporiadnej a namosurenej novacicke co si neprecita pravidla a este aj ponuka sluzby :angry:
29. júl 2008 o 13:03  • Odpovedz
podarilo sa mi upokojit temu nitra4, tak dufam ze bude klud, ak este pride ten uzivatel mattlock a bude mudrovat treba zmazat urazajuce a nepravdive obvinenia od neho resp. ho aj upozornit a na dalsi krat bloknut :zipper_mouth: nemam rada takym mudrlantov :zipper_mouth:
29. júl 2008 o 23:20  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.