• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Test denníkovej témy

(zamknutá)
1. decembra 2008 
zuz nebud namyslena :grinning: mne tu jeden typek s mixerom pravidelne otvaral temy "emjee nebud na mna zla" "emjee nezatvaraj mi temu" "emjee budem plakat" :grinning: :grinning: :grinning:

anaxamon a kde je problem, si sa mala aj ty zdvihnut o druhej, pekne by ste spolocne zamkli a hajde domov :grinning:
26. jún 2008 o 15:38  • Odpovedz
tak ja som mala zatial vlastnu temu (okrem oznamenia o adminovani) akurat od znameho fekalofila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a asi zabijem 80% konika i ostatnych for, bo sa stazuju na to ze maju leto. si neuvedomuju, ze leto bez teplot nad 25 je tak dobre na depku :rolling_eyes:

:wink:
26. jún 2008 o 17:06  • Odpovedz
dneska mam mrkvovy den, uz som zjedla styri, priprava na co najlepsie opalenie:slight_smile:)) len ako ja nemam rada slnko, tak to sa asi potommoc neopalim :grinning:

a konecne je piatok, to ma tiez moc tesi :grinning:

a brat dosiel z anglicka tak sa dnes vidime to ma tiez tesi :grinning:
27. jún 2008 o 11:40  • Odpovedz
anax, moja neter v mimiveku zboznovala mrkvovu stavu, nasledkom coho mala "opalenu" pokozku aj uprostred zimy :grinning:
len netusim, kolko toho musi vypit dospely clovek, ked ona ako 6kg babo vypila denne nejake dva deci... tak bajocko pocitam 2 litre? :grinning:
27. jún 2008 o 12:01  • Odpovedz
hehe, anax... bys mela videt standu, kdyz ma mrkvovej den :grinning: :grinning: :grinning: to je schopnej sezrat klidne i dve kila naraz :grinning:
27. jún 2008 o 21:24  • Odpovedz
Mily dennicek,
akosi uz nikto nema nic co povedat tak zacnem ja :grinning: :grinning: :grinning:
zo zdravym som absolvovala 4 kondicnu jazdu a hned zajtra rano ( skoro rano uz o 8:45 ma caka dalsia) to je u nas mimochodom este noc :grinning: :zipper_mouth: :grinning:
len potom pobyt na hupackach skoncil na kramaroch na detskej pohotovosti.... ale nastastie si zevraj natrhla iba uzdicku ktoru mala tak ci tak moc nizko a zubar by ju musel tak ci tak rezat ( takze si este aj dobre urobila) :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning:
to je vsetko pre dnesok, idem do hajan pomaly :wink: dobru noc dennicek :wink:
28. jún 2008 o 23:03  • Odpovedz
ahojte, kedze vcera som do dennicka neprispela tak dnes aspon napisem ze nic nove:slight_smile: dennicek nebude bohatsi:slight_smile:)
29. jún 2008 o 22:03  • Odpovedz
bre ranko, ci den ci co to je :grinning:
dnes konecne prsi a ja sa z toho vytesujem ako mala...sice mam nevhodnu obuv do dazda a verim ze az pojdem po robote domov, tak sa neprizabijem, ale aj napriek tomu sa konecne lepsie dycha :dizzy_face:

dnes ma caka navsteva socialnej poistovne a "strasne" sa tam tesim ked viem ze tam bude milion patsto ludi, ale ked som bola leniva tam ist po ine dni a nechala si veci na posledny den, tak mi treba... :sweat_smile:
30. jún 2008 o 09:51  • Odpovedz
mily dennicek,
dnes som sa o sebe dozvedela ze:
- som asi z inej planety
- som naprogramovany admin a idem cez city ludi
- ze to tu kvoli mne bude moct bob coskoro zavriet
a este do polnoci sa urcite nieco zaujimave o sebe dozviem :sweat_smile:

to vsetko na margo toho, ze zvieratka nepatria na stranky o byvani :fearful:

idem naladit moje tykadielka, vecer budem "phone home" a potom sa rozbehnem na svojom bicykli ponad najblizsie lesy... ked vam ozije skapinajuca kvetinka, budete vediet, ze ikke je zachaanenaaaaa :sunglasses: :grinning:
30. jún 2008 o 14:03  • Odpovedz
mily dennicek
je mi dnes hrozne blbo (furt tu nemame toho grcacieho smajla) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra rano mam ist nalacno na odber krvi a uz teraz mi je z toho zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude asi tym tehotenstvom :wink: do pasu si to este nedam, ale adminky to mozu vediet uz teraz - ak vsetko dobre pojde niekedy vo februari bude emjeemimi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: (gratulacie do ip alebo v adminovskych temach :wink: )
30. jún 2008 o 20:21  • Odpovedz
tak mily dennicek,
ked uz aj emjee tak aj ja sas musim priznat ( tiez iba vsetkym adminkam a adminom) ze v januari ( mozno uz v decembri budeme 4 :grinning: :grinning: :grinning: )
nastastie keramika je uz pomaly za mnou, uz sa ozyva iba ojedinele :grinning: :grinning: :grinning:
a zaroven emjee a emjeemimi oficialne gratulujeme
1. júl 2008 o 13:24  • Odpovedz
no zuz tak prostrednictvom dennicka ti aj ja chcem ofifialne pogratulovat tu pred ocami vsetkych adminiek, nech sa nasa komunita pekne aj nadalej rozrasta...a to iste aj emjee aj ked tebe som uz v nejakej inej teme gratulovala..

a do denicka dnes napisem ze sa mam fajne bo uz som sama v robote, sefka na sluzobke a pustim sa do starych zamknutzch a nepouzivanych tem, mam cas do piatku.. :grinning: :grinning:
1. júl 2008 o 13:45  • Odpovedz
takze zuz a zuzmimi oficialne gratulujeme aj my :slight_smile:

dnes som bola na krvi, sestricka sa bala, ze mam "tucne packy" a ze mi nebude vediet tu krv zobrat, a zobrala na prvu supu - mam si zapamatat odkial mi brala, lebo vraj v 15tt bude brat zase :grinning: to kolko ma budu vyciciavat pocas celeho tehu?
1. júl 2008 o 20:04  • Odpovedz
mily dennicek,
jaaaaaaaaaaa dneeeees asi niekoho zabijem :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
prepacte ale to zelene more na konovi co ani odfarbit sa neda... nemam na to nervy :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: keby aspon neplietla piate cez deviate :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
fakt jednu temu chcela zamknut ze na ms.sk sa to prebera.. dalsiu chcela zluzcit tehule s atopickym exemom a babetka :zipper_mouth: potom aj babetka s batolatami si pletie no hruuuuuuza :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: po jej upratovani by sme tu mali polovicu tem :grinning: :grinning: :grinning: a asi dost vela nespokojnych uzivateliek :angry:
2. júl 2008 o 16:10  • Odpovedz
tak dnes som narazila na tetu snazilku na adminku teda malaskoricka, aj ja..konkretne na modrejstreche:slight_smile:)

este ze je teta zuz velmo sikovna a rychlo sa dohodla s ujom bobom ze teta malaskoricka nebude moct uz "snazilkovat adminkovat" lebo nemoze pouzivat vykricniky :grinning:
3. júl 2008 o 19:00  • Odpovedz
teta zuz je cool :grinning: :wink:

jinak ja i sme gratulujeme zuz k zuzmimi a emjee k emjeemimi a prejeme hlavne spoustu zdravicka :slight_smile:

jo a tetu zirafku pokousal nakej hmyz, takze asi umre :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. júl 2008 o 19:41  • Odpovedz
aj ja gratulujem vsetkym ku vsetkym mimi :wink:
3. júl 2008 o 21:59  • Odpovedz
teta zuz to zariadila tak ze teta nova adminka moze klikat a posielat kolko chce vykricnikov, len nam sa nezobrazia :grinning: :grinning: :grinning:
ikke videla si tie linky u Teba o tetusky adminky? :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2008 o 22:10  • Odpovedz
v praci to dnes dobre vymysleli, apson raz za cas...vypnu nam o jednej vodu koli revizii a nas posielaju domov..no ako dobre..xixi..aspon si konecne mozem povybavovat veci na ktore som cez tyzden nejako nenasla cas :grinning:
4. júl 2008 o 11:18  • Odpovedz
to ma teta anaxamon dobre :slight_smile: :dizzy_face: zavidim :grinning:

teta zirafka byla dneska u dokiny, vyfasla antibiotika a nema chlastat :grinning:
4. júl 2008 o 14:12  • Odpovedz
teta emjee cez tyzden spinila, ale kedze bola na sluzobke v nemecku, mohla ist dokimu az v piatok - predpisal jej ascorutin, kde sa na pribalovom letaku pise v tehotenstve zakazane :sweat_smile: zobrala dva a spinenie skoncilo, tak radsej vysadila
dnes uz jej je zase na grcanie, takze asi je to dobre
5. júl 2008 o 16:04  • Odpovedz
teta ikke s ujom ikkiakom si dnes kupili sijaci stroj. ujo ikkiak terazky odusu vysiva ozdobnymi stehmi :grinning:
za chvilu bude na rade teta ikke, ktora si prvykrat v zivote sadne za elektricku siciu masinku...
5. júl 2008 o 17:37  • Odpovedz
vazeny dennik vazene tety adminky, kukam ze "teta" sa celkom ujala:slight_smile:))
moja teta kamaratka s ktoru sa takto oslovujeme by bola rada..:slight_smile:

dnesk som zapla svadbu az o pol siedme teda nedavno bo som cely den robila stare ucty co sa mi povalovali p stole...a potom som mala navstevu, aj s malou cickou carlou dosli...ale ta bola unavena a len spala na koberceku pri balkone:slight_smile: snad ju nebudu boliet krize :grinning:

tete emjee prajem nech maly chrobacik poslucha a rastie a tete ikke prajem aby dosila s celymi prstikmi :grinning:
5. júl 2008 o 19:54  • Odpovedz
teta zuz a zuzmimi hlasia ze konecne rozrastanie oznamili aj rodicom ( teda zatial len zuz rodicom :grinning: ) takze jeden kamen zo srdca mi odpadol a konecne uz nemusim zatlkat a vymyslat si :grinning:
ale vam poviem ze nasi si nic nevsimli, musela som im to az poobede pri kave vyklopit a moja mamina ma chcela poslat do fitka lebo ze som velmi pribrala ( tehu moznost ju nenapadla) :grinning: :grinning: :grinning:
no a teta zuz ide asi pomrazit neaku tu urodu :zipper_mouth: a zbezne upratat tatosov :wink:
teta zuz ma keramiku velmi rada a nadalej ju objima kazdy den :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: a to je uz v 14tt a v pondelok taha na 15tt :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
5. júl 2008 o 22:46  • Odpovedz
po dnesnom nakupnom dni som prisla domov s dvoma topankami, jedny svadobne balerinky za 299 sk a druhe cierne slapky za 199 sk..no kto by sa nevytesoval...keby ze nie som na nakupoch sama ale s niekym kto poradi tak by som mozno uz mala aj korzetik pod svadobne saty a nejake tie spodare tiez:slight_smile:) ale aspon viem kam najblizsie zamierim ked budem mat spolocnost:slight_smile:
6. júl 2008 o 20:52  • Odpovedz
ikke dnes prezrela 30 stran fotiek na MK.cz a rozoslala tisice liibesbriifov :stuck_out_tongue_closed_eyes: s pocudovanim zistila, kolko ludi ma problem naratat do dvoch...
a este ze je taka dobra a pise uzivatelkam, ze im vymazala fotky, tak sa jej jedna (ktoru zrovna ako jednu z mala nemala zaznacenu) ozvala, ze co ako jej vymazala :grinning:
6. júl 2008 o 22:25  • Odpovedz
mily dennik,
moj uzasny manzel zacal s odplienkovanim nasho Drobca hned na noc, samozrejme to skoncilo o druhej v noci s placom, precikanym pyzamkopm a postielkou, takze som ju musela zabalit, prezliect pyzamko a tlacili sme sa v posteli :zipper_mouth: kedze just ona musi spat o 90 stupnov otocena ako my :zipper_mouth: a samozrejme od 7 hore :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ale zato poobede spali aj s tatinkom 4 hodky, zakial ja som mrazila, varila a umyvala okno :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
no co a teraz cakam kedy susicka dosusi a ja padnem do tej postele :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
6. júl 2008 o 23:18  • Odpovedz
asdfsd
7. júl 2008 o 03:48  • Odpovedz
adsfadsfa
7. júl 2008 o 03:51  • Odpovedz
Mily dennicek, preco je v zozname tem vidno, ze sem vcera teta zuz prispela (a pokial si dobre pamata, prispela sem aj teta ikke), ale vcileky teta

ikke vidi iba dennickove spravy zo soboty 5.7. ? konkretne to teraz u mna vyzera, ako keby som toto pisala do dennicka 6.7.. sipka smerom ku 7.7. je nefunkcna a link na pondelok 7. jula 2008 neexistuje... :fearful:

dodatok: no tak to je haluz, teraz po odoslani spravy mam uz aj funkcnu sipku smerom ku 7.7. a dokonca i ku 8.7.
7. júl 2008 o 15:31  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.