• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Únik plodovej vody

(zamknutá)
12. júna 2008 
Mam taku otazocku, ako by som mohla zistit ci mi z vytokom a podobne neodchadza aj co to z plodovej vody. Citala som daco o temesvaryho roztoku ale neviem kde ho zohnat. Nechcem stresovat len ma to zaujima. Lebo su pripady ked plodova voda unika po castiach, preto by som bola rada za kazdu informaciu. Dakujem :slight_smile:
28. máj 2008 o 15:03  • Odpovedz
Marse ahoj, mne dala kamoska taku vlozku z lekarne ktora sa sfarbi podla toho ci je to moc alebo plodova voda, skus sa spytat v lekarni. :wink:
28. máj 2008 o 15:05  • Odpovedz
Ahoj v 21. týdnu mi odteklo malé množství plodové vody.Do nemocnice jsem přijela z vložkou, kterou politi ti temešvarym roztokem a vložka zmodrala což je pozitivni test - nicmene neni to 100%. Potom existuje ještě jeden speciální drahej test, kde odebiraji vzorky přímo z děložního čípku. Ten je průkazný, každopádně odtok pl. vody je pěknej průser, protože se může do dělohy dostat infekce. Naštěstí jsme to zvládli.Ale nikomu nepřeju.
11. jún 2008 o 21:59  • Odpovedz
ahoj, mne pred 2 tyzdnami unikla v noci ked som spala nejaka tekutina. isla som do nemocnice. nechali si ma to 2 dni, nasadili antibiotika a urobili mi taky ten test - vyter, tampon z posvy. nastastie to nekoniec nebola plodova voda...ale brali to dost vazne
12. jún 2008 o 20:38  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.