• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V albumoch tickeri a glitteri texty

(zamknutá)
13. januára 2009 
No ja mam zasa ten problem ze akosi narasta popularita tickerov a gritterov :zipper_mouth: niektore uzivatelky sa uz nevedia zastavit a maju v albume aj 5 :zipper_mouth: je problem ze ja ich nemozem mazat iba posielat IP a potom si ich musim pametat a kontrolovat ze ci ich uz zmazali kedze ni eje mozne si dat k albumu poznamku, nedalo by sa aj s tymto nieco urobit? ze by sme mohli mazat resp si si davat na albumy ( tak ako na temy) poznamky ze sledovane :grinning:
dakujem
22. nov 2007 o 16:36  • Odpovedz
btw ja by som pouzivanie html v ramci albumov uplne zakazala :grinning:
22. nov 2007 o 16:44  • Odpovedz
autor
no aj to je riesenie :grinning: uz fakt niekotre uzivatelky nevedia co tam maju dat :zipper_mouth:
22. nov 2007 o 16:45  • Odpovedz
napr. toto http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=75696 - aj ked kamilecka bola ferova a pytala sa ma v ip, ci si to tam moze nechat - lenze mne sa to video doma ani len nenatiahlo, tak som jej napisala, ze nie som privrzencom takychto veciciek v albume, ale ze vzhladom na to, ze si to neviem pozriet, nemozem jej ani povedat, ci si to tam moze alebo nemoze nechat
22. nov 2007 o 16:52  • Odpovedz
autor
inak ved su to na videu fotky :zipper_mouth: to by som uz asi nedovolila :zipper_mouth: no hruza a inak ma 3 veci :zipper_mouth:
22. nov 2007 o 16:55  • Odpovedz
no spomenula som si na to az teraz, ze to mam checknut na rychlejsom nete, takze jej napisem, nech to da prec - zdovodnenie: v albume je dost miesta na fotky
22. nov 2007 o 16:57  • Odpovedz
jeheeeeeeeeej, ja videla tuhle v jednom albu takovou neco jako kostku slozenou z fotek novomanzelu... ruzne se to tam tocilo a ukazovalo to ruzny fotky... musim vam to najit... :grinning:
22. nov 2007 o 23:07  • Odpovedz
jop, to je ono :slight_smile:
22. nov 2007 o 23:11  • Odpovedz
autor
to uz aj tu ma kopec bab :zipper_mouth: mali by sa neako definovat pravidla aj na toto :zipper_mouth:
23. nov 2007 o 09:18  • Odpovedz
no ako pisem vyssie - ja by som to uplne zakazala - okrem toho, ze nam to castokrat rozhadze albumy a vie to napravit len bob, je v albumoch dost miesta na fotky a nevidim dovod, preco by sa mala kapacita albumu umelo navysovat o taketo "obchadzky"
23. nov 2007 o 13:11  • Odpovedz
autor
inak niektory uzivatelia ma ani neposluchaju a maju tam aj kopec tickerov a gritterov :zipper_mouth: ako na nich? kedze ich nevieme my zredukovat :zipper_mouth:
26. nov 2007 o 13:38  • Odpovedz
zuz - neviem :confounded: postrasit, ze zmazes cely album :sweat_smile: :grinning:
26. nov 2007 o 13:42  • Odpovedz
autor
malo by sa aj to dat do pravidiel :angry: uplne ma niektore uzivatelky ignoruju :zipper_mouth: :pensive:
26. nov 2007 o 14:27  • Odpovedz
nielen teba :wink:
26. nov 2007 o 15:11  • Odpovedz
autor
hej ale ich nemozem ani strasit kedze o tom neni ani zmienky v pravidlach a nemame na to ani dosah :zipper_mouth: to by sa spustilo ak by sme zacali fakt mazat albumy koli tomu :grinning: :zipper_mouth:
26. nov 2007 o 15:17  • Odpovedz
O tejto teme som sa par krat uz bavil myslim s emjee.

Moja nazor je na to nasledovny:
- Rozbijanie albumov:
To nastava vtedy ked to daju omylom do nadpisu albumu. Takze proste zakazem HTML (programatorsky) v nadpise a bude to vyriesene.

- Zaberanie miesta na disku:
Tieto veci nie su ulozene na nasom disku, u nas je vzdy len ulozeny kratky html kod, ktory danu grafiku, video alebo flash taha z inej stranky. Takze realne nam to nezabera defacto nic.

Myslim, ze ked vyriesim tie nadpisy a nebude to rozbijat albumy, tak by sme to mohli kludne tolerovat. V podstate je to jedine miesto na stranke, kde uzivatelky maju moznost sa 'realizovat' a nejak prejavit svoj styl (kedze vo fore je html a podpisy zakazane).

Baby proste taketo veci maju rady. Pozerat co maju ine, inspirovat sa, skusi to dat k sebe atd. Keby sme to zakazali, stratila by tato stranka urcity 'fun factor' a myslim ze vela uzivateliek by bolo nestastnych.

Ja doriesim to ignorovanie HTML v nadpise a uvidime ako to pojde dalej. Ak by tam baby davali nieco extremne co si myslite, ze by nemali, supnite sem link a ak by to bolo fakt zleeee tak sa dohodneme ci to budeme zakazovat.
27. nov 2007 o 10:17  • Odpovedz
no ten posledne spomenuty je fakt husty :slight_smile:

Asi sa mozeme dohodnut ze nebudeme tolerovat:
- hudbu (je to fakt o nervy ked je niekto v praci ma zapnute repraky a zrazu mu z toho nieco zacne hrat na celu kancelariu)
- nieco co otvara nove okna alebo presmorovava na inu stranku

OK? Mozem to dat aj do pravidiel.
5. dec 2007 o 10:40  • Odpovedz
autor
len aby sme my mali na to dosah a mohli aj mazat nie iba upozornovat :pensive:
lebo vela mamiciek to ignoruje :zipper_mouth:
5. dec 2007 o 11:00  • Odpovedz
suhlasim bob

ten link od zuz je teda ze "uf uf"
5. dec 2007 o 11:01  • Odpovedz
Tyjo, zuz, kde na to chodis :grinning: :grinning: :grinning: Ten dnesni suverenne vede moji osobni hitparadu...

Jinak s tou hudbou je bajecne, kdyz si clovek rozklikne 3 alba od jedne uzivatelky, v kazdem je jedna a ta sama pisnicka, ale jak se kazda stranka nahraje v jiny okamzik, tak z toho vznikne uchvatny hudebni gulas... Poslala bych vam ukazku, ale moje "favoritka" uz si to upravila a hraci ma jenom jedno album...
6. dec 2007 o 03:07  • Odpovedz
12. dec 2007 o 17:00  • Odpovedz
autor
zirafka, vyhravas :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2007 o 22:00  • Odpovedz
zuz :grinning: musime pockat, kym to bude oficialne v pravidlach
12. dec 2007 o 22:48  • Odpovedz
autor
super dovtedy to tam bude mat kazda a to sa budu musiet tie tisice albumov prezriet nanovo :angry: :angry: :angry: dufam ze sa aspon budu dat zmazavat tie veci :zipper_mouth:
12. dec 2007 o 23:09  • Odpovedz
A mame tu novinku - privesek k ukazateli mysi :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=71115
1. feb 2008 o 10:07  • Odpovedz
20. feb 2008 o 22:15  • Odpovedz
Taky mam jednu novinku :slight_smile: slide show s pisnickou
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=43212
20. feb 2008 o 23:24  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 7
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.