• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V albumoch tickeri a glitteri texty

(zamknutá)
13. januára 2009 
autor
no to hej, ale aj tak som netusila ze az take veci sa davaju do albumov :grinning: :grinning: :grinning: fakt musim chodit ku vam castejsie :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2008 o 22:41  • Odpovedz
no konkretne tuto som ju poziadala zmazat, ale tak rozlucka so slobodou k pripravam patri:slight_smile:)
18. máj 2008 o 22:46  • Odpovedz
autor
jasne ja nic proti tomu ale je to prijemne rozptylenie od tych nasic foto v albumoch :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2008 o 22:51  • Odpovedz
26. máj 2008 o 14:59  • Odpovedz
6. jún 2008 o 18:07  • Odpovedz
emjee waw teta je teda kreativna:slight_smile:))

inak poviem vam ze ja ani neviem ako sa take tie blikacky do albumov vkladaju, asik by som si to mala nastudovat:slight_smile:)
6. jún 2008 o 19:45  • Odpovedz
kokso, to je gyyyyyc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jún 2008 o 20:18  • Odpovedz
ale ma krasnou borduru se zirafkama v detskym pokojicku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
6. jún 2008 o 21:13  • Odpovedz
nasa rekordmanka mala dnes 13 kusov vselijakych hovadin, tak som ju poziadala o zredukovanie a pochopila to
12. jún 2008 o 18:40  • Odpovedz
vsetko pochopim, ale naco treba mat v albume hodiny s aktualnym casom to teda nechapem :sweat_smile:
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=152641
a to nie je prvykrat co to vidim
13. jún 2008 o 19:32  • Odpovedz
a ted tam pribyla i beruska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. jún 2008 o 23:52  • Odpovedz
V pravidlech albumu je nove pravidlo - max 2 netextove objekty.
18. jún 2008 o 00:46  • Odpovedz
Fnuk... sebrali mi hracku... :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2008 o 00:52  • Odpovedz
Tak jsem na vsech serverech udelala tema upozornujici na zmenu :slight_smile: Snad se vam budou libit. :grinning: Zamkla jsem je, protoze je za par tydnu, az se to vzije, zase smaznu... Vsude jsem dala link na diskusi o podobne problematice, ale at jsem hledala, jak jsem hledala, nikde na konikovi jsem nenasla tema od emjee o tom, ze maji mit baby v albech jenom omezene mnozstvi tickeru :slight_smile: :grinning: Tak jsem vybrala nejake jine tickerove :slight_smile:
18. jún 2008 o 01:38  • Odpovedz
dik ziraf
a hned prosim o update - glittery nech sa prosim tykaju tehotenstva resp. deti - povodne som chcela tuto foto v albume zmazat, ale zmizol by asi cely album a prisli by ste o zazitok z naozaj na konikovi doleziteho videa http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=20085
18. jún 2008 o 19:07  • Odpovedz
No ty blaho... dekuju za zajimavy umelecky zazitek...
btw. jak to zpivalo to dite, tak to skoro znelo, ze "male mravceky lubi Bob" :grinning: :grinning: :grinning:
jo a ten obrazek se zirafkama taky cool :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jún 2008 o 19:29  • Odpovedz
jo takze update - modre koniky lubi bob :grinning:
18. jún 2008 o 19:35  • Odpovedz
tybrdo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tam sa to ani na tehudemenciu neda zvalit :grinning:
18. jún 2008 o 20:57  • Odpovedz
no kocky mne ako dievcatu z oravy nenormalne drasa usi hlavne to LUBI, no tvrdsie to uz to decko nemohlo vyslovovat :angry: :angry:
18. jún 2008 o 21:37  • Odpovedz
autor
je to uzasne, skoda ze sa to neda skopcit :zipper_mouth: :cry: Hanke by som to pustila a naucila spievat, je to krasna pesnicka :grinning: ja som uzasnuta :wink:
18. jún 2008 o 21:53  • Odpovedz
18. jún 2008 o 23:08  • Odpovedz
zuz aj tak tam ma viac ako 2 glittery - poslala som jej upozornenie do ip
23. jún 2008 o 15:56  • Odpovedz
autor
ja by som mazala cele albumy a bolo by aj po srandach :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2008 o 20:22  • Odpovedz
dovolila som si pripomenut tuto zalezitost uzivatelkam na konikoch a tiez som im bonzla, ze jedine, ako ich albumy my mozme dat do poriadku je uplne ich zmazat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

inak som pozrela dnesne albumy na ceskom konikovi a mam dvojstranovy zoznam, komu som co vymazala a kto ma zredukovat glittery :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to boli iba albumy dnes obnovene... po skuskach budem pokracovat (na ceskom konikovi) :wink:
30. jún 2008 o 20:13  • Odpovedz
ikke :grinning: nachystaj sa na prival srdecnych ip :grinning:
30. jún 2008 o 20:14  • Odpovedz
uz jedna dorazila...
ozaj, zirafy maju nejaku suvislost s otehotnenim? nejaka sonica mi napisala odutu IP, ze ked neviem, ake suvislosti maju jej saty so zirafkami, drevaky na vysokom opatku, muslicka, obraz so snehuliakmi obrovska sedacka z katalogu a pes s tehotenstvom, nemam jej liezt do albumu :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2008 o 20:18  • Odpovedz
jo a dalsia uzivatelka so zirafou, co vraj prinasa uspech...
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1145799&vReferer=

zirafka, vies o tom nieco? :sweat_smile:
30. jún 2008 o 20:19  • Odpovedz
ikke u nas chodi bocian u nich mozno zirafa :grinning: alebo adminka zirafka? :grinning:
30. jún 2008 o 20:23  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.