• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V albumoch tickeri a glitteri texty

(zamknutá)
13. januára 2009 
zuz, s nou som sa uz relativne uzmierila :wink: mala tam v tom albume aj printscreen nasej IP komunikacie, to som zmazala
5. sep 2008 o 13:21  • Odpovedz
to je inak rozum pisat si "tak dolezite udaje, ako som sa kazdy den svojho tehu citila" do albumu verejneho fora a ocakavat, ze je to este budeme zalohovat
6. sep 2008 o 13:13  • Odpovedz
elkacka detto:

elkacka napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
ahoj. nezda se ti docela sprosty, ze nekomu smazes album, i kdyz si neuvedomi, ze tam ma 3 obrazky misto dvou?? Neni to sprosty smazat nekomu dlouhou praci, kdyz se s tim albumem dela...a ma tam veskery udaje o kontrolach a vyvoji miminka???? Me se to docela sprosty zda..Muj manzel je IT programator a ma nastarosti nekolik svych serveru, ale toto se nam zda jako sproste a drze chovani, ktery by neudelal nikdo na svete, kdo nekdy neco dokazal vytvorit a ukazat svoji rodine a pratelum.... je smutny, jaky lidi s nama na svete zijou...

ja som odpisala:
je smutne, ze mnohi uzivatelia ignoruju pravidla a upozornenia administratorov...
nikomu si nedovolim zmazat album bez predchadzajuceho dorazneho upozornenia a poskytnutia dostatocneho casu na upravu.
ikke
7. sep 2008 o 21:52  • Odpovedz
8. sep 2008 o 12:14  • Odpovedz
su tam 3 glittery a mozu byt max 2 - nech si to nejako rozdeli, trebars aj kazde dieta do ineho albumu

inak tieto netextove prvky nam bol cert dlzen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2008 o 21:21  • Odpovedz
to hej, ja sa furt neviem prehryzt k starsim albumom, takze kontrolovane su az tie od 28.8. na MK.cz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2008 o 21:29  • Odpovedz
neva, aspon nieco :grinning:
8. sep 2008 o 21:40  • Odpovedz
12. sep 2008 o 11:37  • Odpovedz
12. sep 2008 o 15:04  • Odpovedz
zuz, neviem... ja som myslela, ze to je ako tie farebne napisy napr. u rezetky, ale teraz vidim (ked si dam zobrazit zdroj), ze to je nejaka www.popcorn ci co ... cize vlastne asi tiez netextovy odkaz.

zirafka, ako "autor" tohto pravidla, alebo bob? viete k tomu nieco povedat?
14. sep 2008 o 15:49  • Odpovedz
kokso...som sa normalne zlakla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uz jej pisem...
21. sep 2008 o 15:05  • Odpovedz
treba este stale kontrolovat vsetky albumy? alebo uz staci namatkovo?
tento tyzden tu mam moju argentinsku skorosvagrinu, takzebudem na tychto strankach o dost menej ako zvycajne :wink:
23. sep 2008 o 09:34  • Odpovedz
Zuz rezetka tam má jen dva ne? To ostatní jsou HTML tagy :wink:
23. sep 2008 o 15:44  • Odpovedz
autor
hej ale co ma co lebka spolocne s detmi a s nasimi strankami :zipper_mouth: :grinning:
23. sep 2008 o 16:11  • Odpovedz
Zuz no to je fakt, ale ona je do těch lebek nějaká celá hotová :sweat_smile: Malej má i dudlíka s lebkou :sweat_smile: :grinning:
23. sep 2008 o 17:58  • Odpovedz
rezetka je totiz drsna rockerka :wink:
23. sep 2008 o 20:32  • Odpovedz
23. sep 2008 o 20:35  • Odpovedz
Nevím kam to zařadit týká se to spíš alb, koukal jste někdo na to :astonished:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=71569&vGroupOffset=0
23. sep 2008 o 20:39  • Odpovedz
uz som poslala bobovi dotaz ohladne tych 4 albumov...
23. sep 2008 o 20:58  • Odpovedz
ani bob nevie, ako je to mozne... idem dotycnej napisat
23. sep 2008 o 21:22  • Odpovedz
Já na to taky koukala jako blázen :sweat_smile: Prvně jsem si myslela, že je to nějaký trik HTML nebo tak něco, ale když to jde i jiné uživatelce, asi to bude nějaká chybička :wink:
24. sep 2008 o 09:41  • Odpovedz
mam jej to naozaj zmazat?
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=11720&vReferer=%2Fphotos%2Fambret

dvakrat som ju upozornila, ani sa neozvala aby napisala, ze ma tri deti, ci moze mat tri tickery... :unamused:
25. sep 2008 o 10:04  • Odpovedz
odkedy si jej pisala bola na stranke a mala sancu si to precitat? ak ano, zmaz, nepiseme im predsa ip preto, aby ho ignorovali
25. sep 2008 o 17:44  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.