• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
12. júl 2006 o 16:36  • Odpovedz
Akurat som to kukala na spravach :unamused: , ale hlavne je, ze babetka su uz tam kde maju byt :slight_smile:
12. júl 2006 o 19:11  • Odpovedz
baby, nechcem vás desiť, ale ktovie koho deťmi sme... kedysi sa taketo veci na vzduch nedostali, ak vôbec rodičia rozdiel zaregistrovali... :unamused:

netrdím že je to okey... ja by som ich pokutovala za spôsobenú ujmu rodičom a rozhodne vinných vyhodila... to nie je normálne, aby niekto tak ignorantský robil s bábätkami.... :angry:
12. júl 2006 o 19:40  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (38. tt)  • Odpovedz
tie spravy su hrozne, behaju mi z toho zimomriavky po chrbte, aj tak nechapem ako ich mohli zamenit ked im vraj davaju nezmyvatelne peciatky na nozicky okrem tych stitkov :fearful: a ked budem rodit ja, tak som drahemu povedala, nech dobre pozera, ci nam daju s babom rovnake cislo a kam ho nesu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2006 o 19:50  • Odpovedz
veď si to počula... deti mali iné číslo na štítku a iné bola na karte... prosto absolútna ignorancia... :rolling_eyes:
12. júl 2006 o 19:56  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (38. tt)  • Odpovedz
no mna urcite nevymenili prilis sa podobam :grinning: :grinning:
12. júl 2006 o 20:07  • Odpovedz
Ja som tiež našich. Mám znamienko od narodenia tam kde ocino, a syn keď sa narodil mal tiež zn. na tom istom mieste ako ja. Tak je určite môj.A manželov samozrejme.
12. júl 2006 o 20:25  • Odpovedz
Ako ich mohli vymeniť keď okrem čísla na ruku sa napíše meno a číslo aj na nožičky či chrbát, či riťku? Moj muž bol pri tom ako Tomovi sestrička na jedno stehienko napísala veelkú sedmičku a na druhé ešte aj celé priezvisko- a to hnusnou hrubou čiernou fixkou- ešte doma mi to z neho nešlo týždeň zmyť :grinning:
12. júl 2006 o 21:01  • Odpovedz
Nezodpovedné živly panujú aj v zdravotníctve, čo je smutné. Neviem si predstaviť, že by na to neprišli teraz ale oveľa neskôr.
12. júl 2006 o 21:16  • Odpovedz
Uf.Som rada,že boli decká v porodnici celý čas so mnou a s manželom.
12. júl 2006 o 23:21  • Odpovedz
Baby, teraz večer hovoril v správach, že v jednej z rodín postihnutých touto výmenou sa niečo podobné už stalo a na zámenu prišli po osemnástichrokoch (ak sa nepletiem)... a to už je dosť... :confused:
12. júl 2006 o 23:25  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (38. tt)  • Odpovedz
to je fakt hrozne :astonished:
inak co sa tyka porodu na zachode,nebudete mi verit,ale ja som sa tiez narodila doma na zachode :dizzy_face: ,oco isiel vyzerat sanitku pred panelak a mamina uz usla na wc a tam som uz pekne vysla von,zdrava ako repa,inak mamina je porodna sestra tak vedela co ma robit :wink:
13. júl 2006 o 00:05  • Odpovedz
Tak ja som tiez nasich, som ako kopia otcovej mamy v mojom veku, takze si mozem byt ista nielen mamou, ale aj otcom :grinning:
13. júl 2006 o 07:33  • Odpovedz
ja neviem, je to hrozne, ale myslim si, ze je tam zopar veci, ktore nesedia...
13. júl 2006 o 08:32  • Odpovedz
je to hrozné, neviem si to ani len predstaviť. Ale predsa, materský inštinkt tej jednej matky nesklamal..

Inak, teraz si robia z toho na Exprese srandu a vyhlásili súťaž pre občanov z Dolného Kubína pod názvom "Nájdi svojich rodičov po 20 rokoch" :grinning:
13. júl 2006 o 08:35  • Odpovedz
asi by sme boli prekvapení keby sme vedeli o všetkých prešliapoch v zdravotníctve.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Veď voľakedy si to ani nemali ako overiť. A ja sama poznám prípad keď v jednej pôrodnici vypadlo babätko z rúk sestričky, následkom čoho bola smrť maličkého, jeho mamku to riadne zobralo a ešte dodnes sa z toho nevie dostať.
V našom zdravotníctve je asi všetko možné, žiaľ, ale keď niekto pozná niektorých lekárov či sestričky tak myslím sa ani nečuduje.
Aby som však všetkých nehádzala do jedného vreca, pred niektorými by som dala aj klobúk dole (keby som ho mala) tak sú zodpovední a dobrí.
13. júl 2006 o 09:05  • Odpovedz
katrin :grinning:

ja viem, ze som nasich. ked sa na seba niekedy kriticky pozeram, vidim, ktore blbe geny som zdedila. :grinning: a o podobnosti nasich... este ze nemam plesinu :grinning: ale vlasy po mame - take huste haro :grinning:

ja ked porodim svojho chrobacika, asi mu hned spravim nejaky cucflecik od lasky na krciku a minimalne si ho takto na par dni - hodin oznackujem sama :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:

ale musi to byt hrozne blbe, ked to ludia zistia az po rokoch... ved tam moze dojst aj k nedovere, keby na to dosli napriklad odberom krvi a genetikou a testami a zrazu zistia, ze nema ani jednu ich krvnu skupinu...

ps - newyork girl - neviem co to malo znamenat, ale snivalo sa mi s tebou :slight_smile: nechapem - tvoj muz ta ziadal o ruku a ja som to videla v sne....
len tolko :dizzy_face:
13. júl 2006 o 09:09  • Odpovedz
...toto je vážne *SILA*...ja niekedy už prestávam veriť,že tento svet je normálny...

http://www.bleskovky.sk/cl/10/119377/Otec-hodil-3-rocneho-chlapceka-o-zem-
13. júl 2006 o 09:17  • Odpovedz
fuj babulky to je hrozne, ani to sem na forum nedavajte, to by malo byt o pozitivnejsich veciach, nie takeho horory...... :frowning2:
13. júl 2006 o 09:39  • Odpovedz
expertka,az mi rozum stoji pri takychto ludoch,na co maju deticky,take krasne nevinne,ked su otrasny rodicia???????????????????????????????? :cry:
13. júl 2006 o 09:48  • Odpovedz
..babenky...ja sa v tom tiež nevyžívam...ale TOTO je *pouhá* realita :angry:
..keby som bola BOH...takýmto ľuďom by som v živote nedopriala držať svoje vlastné dieťa v náručí :angry: :angry: :angry:
13. júl 2006 o 09:53  • Odpovedz
keby ma muz raz udrel alebo maleho,koniec,odchadzam od neho toviem na 100%,preco niektore zeny trpia a nechaju trpet aj vlastne deti to je hroza :astonished:
13. júl 2006 o 10:04  • Odpovedz
to co je :astonished: :astonished: :astonished:
28. júl 2006 o 16:54  • Odpovedz
..krissy1...čo myslíš???..toho drúka alebo túto psyxo tému???
28. júl 2006 o 16:57  • Odpovedz
toho blbecka myslim,ale celkovo aj prispevky v tejto teme,ako dokazuju,ze su ludia sprosty a nezodpovedny :frowning2:
28. júl 2006 o 17:55  • Odpovedz
...babulky, a takto to s tým neviniatkom skončilo http://www.bleskovky.sk/cl/11/91153/Novorodenec-s-ktorym-sa-hrali-polske-sestry-zomrel :cry: chúďatko...tým by som odťala ruky :angry: :frowning2:
28. júl 2006 o 23:21  • Odpovedz
to je strasne, ja by som im neodtala ruky, ja by som ich dala rovno do plynu!!!
28. júl 2006 o 23:25  • Odpovedz
sue, to sa dialo, akurát niekedy, keď sa domi narodil, bola som zhrozená, som si myslela, že to bude mať následky... tie fuchtle hnusné, fuj, veď ich práca nie je povolanie, ani robota, to je poslanie...

a to s tým novorodencom na kramároch, že im spadol a bude mať trvalé následky, no nemám slov, úplne mi búši srdce, je mi z toho zle, si to nieviem predstaviť, že to odnosím, zdravé porodím a ešte v pôrodnici mi to dokaličia tak, že to bude mať celoživotné následky... už len aby mi ho vymenili s novorodencom inej mamičky... asi pôjdem nabudúce rodiť do brna alebo do rakús
28. júl 2006 o 23:54  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.