• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
ja nechapem ze to vobec existuje :fearful:
26. jan 2007 o 09:10  • Odpovedz
som to akurat citala, co to bolo za hnusobu :angry: pochybujem ze nevedela ze ide rodit :angry:
26. jan 2007 o 09:19  • Odpovedz
vzhladom na vek tej "matky" musime predpokladat, ze rodila uz apson take 5 dieta a musela teda vediet, ze rodi.
navyse ked jej rastlo brucho a male kopalo to akoze necitila?
je mi zle z takychto "matiek", ktore si nevedia vazit ako lahko otehotneju, ako im stat vychadza v ustrety a este idu rozpravat taketo voloviny......
26. jan 2007 o 09:42  • Odpovedz
no jo.. otras :frowning2:

inak, bola som svedkom debaty medzi doktorkami na Antolskej a jednou rómskou spoluobčiankou, ktorá podľa všetkého ušla z pôrodnice a opustila svoje dieťa (podľa toho rozhovoru už jej 4-té)..... bolo mi z toho na grcanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2007 o 12:15  • Odpovedz
otrasne.Ale stava sa.Mam zazitky dokonca us s praxi na zdravotke ked sme boli na gynde
26. jan 2007 o 12:19  • Odpovedz
ked hovorite po nemecky a chcete sa zabavit, alebo mate problem a neviete ho vyriesit,alebo chcet niekomu len tak pomoct, alebo chcete si zarobit ako moderator, tak ihned sa registrujte na http://derproblemloesungsweg.de/forum/, viac otazok vam zodpovem na magdalena777@gmx.de
30. jan 2007 o 21:49  • Odpovedz
Expertka, super :grinning:
31. jan 2007 o 21:29  • Odpovedz
1. feb 2007 o 20:27  • Odpovedz
uz ste poculi?:
narodilo sa v mexiku 7kg babatko :astonished: dali mu plienku pre 6mesacne dieta, inak je zdrave ale straasne velike.
1. feb 2007 o 20:36  • Odpovedz
aa nasla som to aj takto, nesko, alebo zajtra sa to bude dat aj pozret na nete, inak sa to vysiela v spravach
http://www.ta3.com/sk/reportaze/22826_mexiko-novorodenec-vazi-vyse-6-kilogramov
1. feb 2007 o 20:38  • Odpovedz
7kg, rozum mi stoji.
1. feb 2007 o 20:39  • Odpovedz
Tak ja dam jeden vlastny - prave som prisla od lekarky. Ordinuje normalne od tretej ale dnes tam mala vela ludi a tri surne pripady ktore sli skor nez my cakajuci. Ja som bola druha na rade a predomnou jedna pani s dvoma chorymi detmi. Pri nas taktiez stala jedna tehotna mamicka so synom, mohla byt tak uz v 7.-8. mesiaci.... Ta pani s dvoma detmi sa o 15:15 zacala rozculovat a hovorit sestricke ze kolko ma este takych pripadov co idu skorej nez ona, ze ona tam s detmi sedi uz hodinu a ze nemoze tak dlho cakat. No ja na nu vyplestila oci ze o co tej zene ide??? Sak necakala tam ona sama tu hodinu!! Presla polhodka a lekarka zacala normalne ordinovat. Co myslite, kto sa vtrepal prvy do ambulancie? Myslite ze ta tehotna? OMYL!!! Ta s tymi dvoma detmi sa jej tam vtrepala a vobec ju nepustila!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: No strasne nieco.....a tomu sa hovori ucta....jak keby ona nebola tehotna a nikdy jej dieta nemalo horucku.....to ma fakt ze rozculilo....tak som tu tehotnu mamicku potom pustila ja....chapete? To je uz vazne sila takato nevrazivost!
6. feb 2007 o 16:52  • Odpovedz
veronice, prepac, ale mna nik nepusti tehotnu to je jedna vec, a ked budes mat dve deti a budes s nimi sediet u lekara si spomen na svoj nazor. ja mam dost cakat s jednym sice hyperaktivnym hugom.
7. feb 2007 o 19:05  • Odpovedz
veronice zalezi od toho ake velke tie deti mala. Ja som zazila jeden vystup u lekarky. Bola som tehu a s malym dvojrocnym . Bola tam jedna zenska so starsou pubertalnou dcerou. nevyzerala zeby umierala a ta zena vkuse frflala kolko vela vzdy treba cakat. Cely cas co tam cakala sa jej usta nezavreli. Moj zacal strasne kricat vysla sestricka, ze mame ist dnu. Ta zena tam zacala robit cirkus. Dr. jej na to povedala,ze o poradi rozhoduje lekar a ze je to male dieta. Tak ta zenska vzala karty a isla prec. Dr. si z toho nic nerobila. Ja som ostala v soku akoby zabudla, ze aj ona mala male deti. Niektory ludia su strasne egoisticky. Ale im sa to raz vrati. nasa pediatricka je perfektna a mozno jej to trva dlhsie, ale aspon mam istotu, ze mi kompletne prezrela dietatko a mozem sa jej hocico spytat, nikdy ma neodbije a neponahla prec.
7. feb 2007 o 19:28  • Odpovedz
mel, fpoho, ja sa nehnevam :slight_smile:
vies, ja to chapem ze ked je dieta malicke, tak je tazko s nim niekde obsediet a toboz ked su dve tri....- mne maminka vravi ze som bola tiez taky certik :slight_smile: No tamtie deti mohli mat jedno 12 a druhe tak 13-14 a veru nevyzerali na umretie. Im to ocividne nevadilo ze cakaju bo boli ticho a hrali sa s telefonmi :unamused: Iba ich mama robila cirkus...
a k tomu nepustaniu ta - mne sa to zda automaticke ze vidim tehu mamicku tak ju pustim ci stojim niekde v obchode v rade, u lekarky ci v autobuse. Proste sa mi zda egoisticke a z isteho hladiska aj neeticke nedat takymto maminkam prednost - vsak uznaj, maju (vlastne mate :slight_smile: ) niekedy co robit vydrzat stat alebo niekde dlho cakat s dietatkom pod srdcom a este jednym ktore drzite za ruku...

ramzesa, presne tak, aj ja mam taku pediatricku u ktorej sa sice dlho caka ale viem ze ma da za kratku dobu dokopy.

Ja som clovek trpezlivy a naucila som sa to prave u lekarov ked som raz na ortopeda cakala 11 hodin (a teraz fakt neprehanam!) ale teraz si vravim ze sa mi to oplatilo. Ten clovek (ano, on je najskor clovek a az potom lekar) sa o mna zacal po 4 rokoch naozaj starat a doteraz som mu vdacna. No ale co som tym chcela povedat - niektori ludia by si to mali prezit tiez aby vedeli co je to naozajstne cakanie nie nejaka hodina u pediatricky :confounded: (podotykam ze vtedy som mala 12 rokov.....)

Aj tak si myslim ze sa nemala co rozculovat a tu tehulku pustit. Tych 5 minut by este urcite vydrzala.
7. feb 2007 o 23:57  • Odpovedz
8. feb 2007 o 17:21  • Odpovedz
no baby, este na margo toho pustania tehotnych dopredu - ja som takto cakala v poradi v cakarni plnej ludi, dost nervoznych, lebo bolo 15.30, ordinac. hodiny koncili o 15.00 a bolo nas tam este asi do 15 a jeden starsi pan vyrazne nahlas povedal, ze mam ist dopredu, ked som tehotna, podla zakona mam vraj na to narok a nikto na to ani nemukol - bola som vybavena prednostne. Neviem, ci taky zakon existuje, ale padlo mi to dobre... cakala som, ze tam snad nieco od tych kaslajucich a kychajucich ludi chytim, ale zlaty ujo sa postaral :slight_smile:.
13. feb 2007 o 01:25  • Odpovedz
no gulicka, to hej, potesi. A malo by to tak byt. Tehu a male deti dopredu !!
13. feb 2007 o 01:30  • Odpovedz
no tak to je fakt sila :confused:
15. feb 2007 o 21:46  • Odpovedz
ex, pred chvíľou som to čítala, sila
15. feb 2007 o 21:47  •  2 deti  • Odpovedz
na slovensku by mohla povedat: to sme este na biologii nepreberali... :confused: :rolling_eyes:
15. feb 2007 o 21:49  • Odpovedz
ako moze 11 rocne dievca vyzerat ako 16 rocne? nechapem :astonished:
15. feb 2007 o 21:50  • Odpovedz
emjee, tak to sme 2 nechápavé :wink: :grinning: :grinning:
15. feb 2007 o 21:52  •  2 deti  • Odpovedz
podla mna uplne normalne - ako napr. 15 rocne vyzera na 20 - rocne
15. feb 2007 o 21:52  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.