• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
5. apr 2007 o 23:05  • Odpovedz
:cry: prave som si to pozrela,nieco hrozne!
5. apr 2007 o 23:14  • Odpovedz
vo svete? :grinning: bohuzial taketo veci sa deju aj na slovensku :confounded:
10. apr 2007 o 21:21  • Odpovedz
tomaslavka3 - krasnu rodinku mas :wink:

je to naozaj hrozneeee, ako pise emjee, aj na slovensku sa to uz stalo, ved len dnes som citala o lesbickej show na strednej skole v Nitre :frowning2:
10. apr 2007 o 21:25  • Odpovedz
12. apr 2007 o 17:48  • Odpovedz
dufam, ze operacia dopadne dobre a ze budu mamine chlapci robit len radost.
12. apr 2007 o 18:01  • Odpovedz
...uz knecne viem..ako odradim moje starsie dieta od "Barbie"..uz ix mame doma 8..a stale nema dost :sweat_smile: ..len mam obavy...ci to nebude pre nu SOK??? :sweat_smile: :grinning: ..co poviete??? :grinning: /pozrite obrazkovu galeriu/
http://www.bleskovky.sk/cl/15/155445/Dvojcata-Shane-a-Sia-maju-krivky-ako-Barbie
2. máj 2007 o 10:38  • Odpovedz
No a Miško a Marek to je fakt smutne :frowning2: to je mojho uja kolega co sa mu to stalo.Spolu robia v Irsku...A hovoril mi že im nedavali vobec ziadnu šancu kim boli v brušku...A ako sa narodili tak im davali 90% na prežitie..Dopadlo to dobre...Dufam že su zdravucky..Už nemam o nich info lebo už ujo pošiel do Irska
2. máj 2007 o 18:11  • Odpovedz
6. máj 2007 o 09:08  •  2 deti  • Odpovedz
smutneee
6. máj 2007 o 09:17  • Odpovedz
To už čo sa deje? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
8. máj 2007 o 09:58  • Odpovedz
sue
mne sa normalne rozum pozastavuje nad takymi vecami :rolling_eyes:
8. máj 2007 o 10:02  • Odpovedz
KUŘIM - Komora pod schodmi, dva štvorcové metre betónu namiesto dlážky. Diera bez okien. A v nej nahý, zviazaný chlapec! Hororový obraz sa naskytol policajtom v jednom rodinnom dome v českom Kuřimi v okrese Brno. Desivý príbeh pripomína osud unesenej rakúskej dievčiny Natasche Kampusch - s jediným rozdielom: Tyranom nebol úchylný únosca, ale vlastná matka!

„Tridsaťročná, rozvedená, osamote žijúca žena týrala osemročného syna pravdepodobne už od decembra minulého roku. Za menší priestupok ho zatvárala v miestnosti bez okien. Ruky mu zväzovala lepiacou páskou. Jesť a piť dostával málo. Niekedy mohol jesť len so zviazanými rukami. Potrebu vykonával do vedra,“ hovorí policajt Aleš Mergental.

Žena, ktorá študuje diaľkovo sociálnu pedagogiku, vyučovala svojho slabo počujúceho syna doma. Zakazovala mu stretávať sa s kamarátmi, ale dokonca i s dvomi súrodencami. Policajti teraz vyšetrujú, či týrala aj ich. Na stopu prípadu prišli len náhodou. Jeden otec zo susedstva tyranky si pre bezpečnosť svojho dieťaťa vyrobil babyset, teda elektronickú súpravu na stráženie dieťaťa v jeho izbe. „Po inštalovaní kamery sa mi okrem obrazu našej izby ukazoval i desivý obraz akejsi pivnice, v ktorej bol nahý chlapček. Až neskôr mi došlo, že som sa naladil na frekvenciu niekoho iného,“ opisuje sused, ktorý informoval políciu. Aj týraný chlapec mal totiž v komore kameru!

Žena najprv políciu
reklama
nechcela pustiť dnu. Potom odmietla vydať kľúč. Malého väzňa oslobodili až hasiči. Krkavčej matke hrozí osem rokov basy. Chlapček je teraz v starostlivosti lekárov.
11. máj 2007 o 21:05  • Odpovedz
BRATISLAVA - Bratislavská polícia vyšetruje prípad údajného sexuálneho zneužívania maloletých dievčat 34-ročným školníkom, ktorý pracuje v jednej z bratislavských stredných škôl.

Informáciu dnes priniesla v

relácii Televízne noviny TV Markíza. So školníkom, ktorý je otcom dvoch detí, sa skamarátila 37-ročná matka a jej 13-ročná dcéra Jessica. Po nejakom čase matka začala tušiť niečo zlé, lebo dcéra písala školníkovi správy so sexuálnym obsahom. Potom prinútila dcéru, aby sa priznala. Tá jej povedala, že so školníkom mala niekoľkokrát pohlavný aj orálny styk. Jessica matke povedala, že so školníkom niekoľkokrát spala aj jej 13-ročná kamarátka.

"Mám potvrdené, že rodičia kamarátky mojej dcéry sa obrátili na políciu," povedala pre TV Markíza Jessicina matka, ktorá nasledovala ich príklad. Podľa bratislavskej policajnej hovorkyne Aleny Toševovej polícia prípad vyšetruje a vypočúva svedkov.
11. máj 2007 o 21:07  • Odpovedz
je to smutne ale taketo spravy citam kazdy den. :frowning2:
11. máj 2007 o 21:08  • Odpovedz
http://www.youtube.com/watch?v=6UCpcKThiWw

tak nasmiala som sa, co vam poviem
14. máj 2007 o 19:49  • Odpovedz
...tuto hudobnu premieru som nahodou zahliadla v sobotu...mala sa ma pytala preco sa tak skerim??? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2007 o 19:52  • Odpovedz
uzasna parodia
14. máj 2007 o 19:58  • Odpovedz
14. máj 2007 o 20:21  • Odpovedz
dobra haluuuz :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2007 o 20:23  • Odpovedz
to je sila :pensive:
23. máj 2007 o 20:28  • Odpovedz
Tak to je naozaj sila! :confused:
24. máj 2007 o 07:43  • Odpovedz
Prepacte ale uz to musim niekam napisat....

Kazdy den mi pride aspon jedna sprava, takzvany hoax - poplasna alebo inak nepravdiva zavadzajuca sprava.....

Bud to je popalene dievcatko na ktore hladaju rodicia peniaze uz od roku 2005 ( http://www.hoax.cz/cze/index.php?action=hoax_detail&id=415&pageDesc=popalena_holcicka_-_falesny_prislib_penez_za_sireni_e-mailu ), alebo je to spoplatnenie ICQ ktore sa chysta uz od roku 2004( http://www.hoax.cz/cze/index.php?action=hoax_detail&id=358&pageDesc=zpoplatneni_icq ), ale podobna somarina ktora ma len nanajvys rozculi. Ludia, aj ja som bola v tej nevedomosti pokial mi kamarat nedal link na strankuj www.hoax.sk .Ked teda dostanete spravu podobneho charakteru, uistite sa prosim na tej stranke ci to nie je dalsi hoax....je tam o tom napisane kopa, dokonca tam je aj databaza tychto nezmyslov.....

Co ma vsak uplne dorazilo a nastvalo je, ze najprv mi ta sprava s popalenym dievcatkom prisla s tym, ze nech to preposlem co najviac ludom lebo za kazdy email maju tri koruny. A pred par dnami mi prisiel ten mail aj s cislom uctu a nejakou kontaktnou osobou na ktoru sa mam obratit. Zda sa mi to ako dost hlupy a nemoralny vtip....toto dievcatko koluje po internete uz dost dlho a teraz sa tam niekto opovazi dat este aj cislo uctu :angry: :angry: :angry: :angry: no nehnevajte sa ale toto je uz vazne sila.....

Prosim vas preto, viem ze ste mnohe o tom asi ani nevedeli, ale pred tym nez poslete takuto spravu vsetkym ludom vo svojom kontakt liste, pozrite sa na tu stranku.....
5. jún 2007 o 21:10  • Odpovedz
veronice aj kvoli takymto veciam zasadne nepreposielam maily dalej :wink:
5. jún 2007 o 22:05  • Odpovedz
no sak uz ani ja :slight_smile: ale tiez mi to trvalo kym ma niekto upozornil....teraz ked mi pride takyto email, vzdy im poslem odpoved s odkazom na tu stranku....ale to s tym dievcatkom ma fakt dorazilo :unamused: :angry: :confounded:
5. jún 2007 o 22:43  • Odpovedz
5. jún 2007 o 22:46  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.