• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
To by som neprežila :pensive: strašné :frowning2: niečo také...a u tých poľských sestier...to kde sa v človeku berietoľká zloba? :frowning2:
29. júl 2006 o 00:14  • Odpovedz
no sue, asi nemaju kuska citu a vlastne deti
29. júl 2006 o 00:34  • Odpovedz
fuu baby,tolka nespravodlivost,ani v nemocnici sestrem nemozte verit,ja by som sa asi od svojho dietata ani na krok nepohla :cry: nic prijemne takto zacat rano,kde to spejeme,ako to ti ludia mozu,tyrat babetka-by som ich postrielala,nech sa vrhaju na dakoho kto sa moze branit :frowning2: :pensive:
29. júl 2006 o 09:19  • Odpovedz
8. aug 2006 o 12:18  • Odpovedz
No comment :pensive:
10. aug 2006 o 17:09  • Odpovedz
hruza
inak ako mohla dat svoje dieta medzi dve deti?ked uz preco nebolo pri nej teda?mna by to ani nenapadlo,a v noci babenko tam dat?no strasne
chuda male a chudatka tie deti,ked si to uvedomia ako s tym budu zit?aj ked to nie je ich vina je to len a len vina matky,strasne ,no des a hruza,co sa to deje :frowning2:
10. aug 2006 o 17:30  • Odpovedz
nech je to hocijak..pre tu matku to musi byt hrozne. Nemozeme sudit, ak nevieme v akych podmienkach zila. Dnes ziju ludia vseliako.
11. aug 2006 o 17:07  • Odpovedz
ano ludia žiju vselijako,nezalezi teraz na podmienkach,matku by to proste napadlo,že bezpečnost babetka,dietata je na prvom mieste
11. aug 2006 o 17:23  • Odpovedz
ale všimnite si kto je zväčša taký "zodpovedný"...naši "milí" čiernobiely spoluobčania, s tým už by trebalo niečo robiť, no nedeje sa to na západnom slovensku, ale na východe a ten je pre Bratislavu taaaaaaak straaaašne ďaleko, že občas mám pocit, že Slovensko končí pri Trnave :angry:
11. aug 2006 o 18:02  • Odpovedz
expertka dnes maš meškanie :grinning: :grinning: :grinning: ja ta berem už jak ranne noviny :grinning: myslim to v dobrom samozrejma,zas aby sa tu niekto zbytocne nenavazal,ano? :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :angry: vzdy nieco niekde vytiahnes,nasla si aj nieco o tom podavani kravskeho mlieka detom?hm?E? :grinning: :grinning: a teraz k člankom,važne to je sila,je to hrozne co sa to deje :angry: :confounded: Nera ja mam pocit ze pre niektorych blavakov je blava cely slovac a zvysok je sedlac,tak si zakladaju podaktori jedinci na tom ze ziju v hlavnom meste :confused: hlavna vec ze nase hlavne mesto tvoria pristahovalci a co je este lepsie najma z vychodu,len kapaaanek im to nekape do minulosti...ale ja zas točim o inom,dnes mi to ale ide :slight_smile: :grinning:
11. aug 2006 o 20:40  • Odpovedz
..ervotoc...radšej nex meškajú *ranné správy*..ako by mala meškať MS :sweat_smile: :grinning:
...ááááno...nenavážajte sa do ervotoca!!!!!! :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2006 o 20:48  • Odpovedz
11. aug 2006 o 20:51  • Odpovedz
12. aug 2006 o 15:01  • Odpovedz
no úsmevné pre nás, ale ktovie či aj tej mamičke je do smiechu....
Bolo by Ti smiešno na jej mieste??? :wink: :wink: :wink:
Ja neviem, ale ja by som sa asi "smiechu nevedela zdržať". :slight_smile: :slight_smile:
12. aug 2006 o 15:16  • Odpovedz
..u mňa by to bol *smiex zúfalstva* :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2006 o 15:17  • Odpovedz
veď práve!!!
Moja babka je z trojčat a aj sestra´, aj ja sme len trpli, aby sme to nezdedili :wink:
Je to síce zlatunké, ale nemusím všetko prežiť..... :slight_smile: :wink: :slight_smile:
12. aug 2006 o 15:20  • Odpovedz
..moja mama poxádza z jednovaječnýx dvojčiat...a v manželovej strane sa tiež naxádzajú dvojičky...takže aj my sme *tŕpli* na sono... :sweat_smile:
..je to krásne...2-násobná radosť,ale aj 2-násobné starosti :wink:
12. aug 2006 o 15:23  • Odpovedz
Čo k tomu dodať, mala ešte pred tými trojčatami 2 staršie deti, tak asi sa jej 5 detí zdalo málo, tak má hneď ďalšie 4 -a naraz. A to má len 40 rokov. Bože to musí byť hrozné, veď jedno mimi vie človeka umoriť tak že večer padá polomŕtvy do postele :grinning:
12. aug 2006 o 15:28  • Odpovedz
no tie staršie si majú aspoň na kom to všetko vyskúšať :wink:
12. aug 2006 o 16:03  • Odpovedz
..ja som taký vyhľadávačský NEZMAR :sweat_smile:
...hodím sem jeden link z výstavy voskovýx figurín pod názvom *Autentický pôrod*...kliknite si na ďaľšie foto...nemala som odvahu si ešte jednu hodiť do albumu... :sweat_smile: ...v každom prípade "aj toto je život" :wink:

http://show.idnes.cz/show_obrazem.asp?r=show_obrazem&c=A060216_144800_show_obrazem_gra
12. aug 2006 o 16:36  • Odpovedz
12. aug 2006 o 17:22  • Odpovedz
uff, expertka, dávaš tu dosť kruté články. :frowning2:

chcela by som len povedať k tej stránke www.bleskovky. sk - pred časom tam uverejnili niekoľko správ o vrahovi v našej obci - dopodrobna o tom, ako vykonal vraždu, že už sedí vo väzení a neviem čo ešte a napokon vysvitlo, že vrahom je ktosi ÚPLNE INÝ.
Ja by som správam na tej stránke až tak neverila. V tých príbehoch je určite niečo pravdy, ale nevieme nikdy všetky okolnosti.
Podľa mňa ich je hlavným zámerom šokovať.
Ja len toľko, že nemusíme veriť všetkému, čo sa dočítame. Určite má každá správa viacero verzií...a odsudzovať by sa nemalo podľa článkov "senzáciíchytivých novinárov".
12. aug 2006 o 17:24  • Odpovedz
To prvé je také zvláštne...mám z toho taký zmiešaný pocit.....
Ale to druhé ma vie vytočiť do nepríčetnosti....pri takýchto správach stále mám otázku kto je v tomto štáte diskriminovaný!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry:
Veď to už nie je možné, prečo sa nepomáha radši takým rodinám čo si to zaslúžia, čo by si to aj vážili?!?
Som zvedavá či ukážu ako to vyzerá aj o mesiac - dva....už to bude neobývateľné a čo potom zas budú žiadať nejakú výpomoc???Dokedy sa to bude ešte tolerovať????
12. aug 2006 o 17:27  • Odpovedz
..nika...veď sa aj táto téma dosť výstižne volá...*to je sila* :astonished: :grinning:
12. aug 2006 o 17:28  • Odpovedz
nika to posledné nemusí byť vymyslené....veď si z Košíc, treba Ti o tom ešte niečo hovoriť???Nemáš takých prípadov dosť okolo seba???
12. aug 2006 o 17:31  • Odpovedz
nuž ale viete najviac ma vie dojat to, ze romsky spoluobcania a pod. mozu byt rozbit ako chcu vzdy sa pre nich najde nieco nove...no to ma podrzte a ked si predstavim, kolko mladych rodin s detmi nema kde hlavu sklonit (biely)
akurát, že tú silu väčšina berie len z jednej strany... :pensive:
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.