• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
http://www.ta3.com/sk/reportaze/54111_sud-potrestal-mladistvych-za-upalenie-zivej-macky

ja to považujem za výsmech, podmienka, súd len dodal odvahu všetkým bezcitným faganom, možu teraz týrať zvieratá vo velkom, natáčať a "baviť" sa, veď vyviaznu iba s podmienkou!!! :angry: :angry: :angry:
Ja by som ich natvrdo posadila do basy aby im buzíci zadky prevŕtali zato čo spravili!! Sorry že som taká vulgárna, ale načo bola tá petícia za exemplárne potrestanie tých faganov, ktorú podpísalo vyše 10tisíc ludí? Nanič, úplne nanič. Výsmech.
1. sep 2007 o 16:29  • Odpovedz
Cat :frowning2:
1. sep 2007 o 16:59  • Odpovedz
cat: tak ma to vcera rozculilo :angry: . je to ozaj vysmech
a ich mama co vypotila. Ze keby vedeli, ze je to trestne tak to nespravia! Aj jej by sa zisiel nejaky ten trest, to ako vychovava svoje deti. bezcitni fagani. len za to, ze je to trestne to nemali robit?
1. sep 2007 o 17:24  • Odpovedz
lyly, tak tá ich matka musí byť fakt "ťažko inteligentná" žena, ako potom sa už nedivím naozaj ničomu.. :cry: nabudúce si možno vyhladnu bezvládneho starého človeka či malé dieťa za ciel :angry: smradi. :angry: :angry: :angry:
1. sep 2007 o 19:40  • Odpovedz
Cat,moje slova,presne tak prevrtat im dobre zadky :angry: Aspon si to zapametaju.To su neni ludia ale hieny,hnusne hieny.A ta mater :angry: ked toto zapoti,no nieje o com a vychova na bode mrazu.
1. sep 2007 o 21:54  • Odpovedz
podľa môjho názoru mali byť tvrdo odsúdení tí čo to urobili a pri mladistvých by si aj rodičia niečo zaslúžili, veď to aká musela byť výchova, ak sa o nejakej dá baviť....
ináč čítali ste reakcie na tú tému? v nejakom denníku na nete sa objavili ďalšie takéto ukážky z mobilu....teraz to je hádam nejaký "adrenalínový šport" pre mladých :angry: a žeby ma to nejak prekvapilo...úroveň mladých ide prudko dole vodou....
1. sep 2007 o 22:06  • Odpovedz
ahojte no malo by sa to tu volat TO JE HROZA precitala som niekolko stranok a ............. povedat zhrozena je slabe slovo ked to clovek berie den za dnom je to HROZA ta lahostajnost fakt nemam slov
1. sep 2007 o 22:38  • Odpovedz
Niektory mlady ludia nejdu do puberty ale do debility,presna ukazka ako sa debil predvadza.
2. sep 2007 o 18:04  • Odpovedz
...toto je "riesenie"????
...myslim..ze nie prave najstastnejsia volba pre SYSTEM...

http://www.bleskovky.sk/cl/7/171876/Na-prve-dieta-chce-stat-poskytnut-25-tisic-Sk
9. sep 2007 o 20:15  • Odpovedz
...jednorázový príspevok podľa mňa nič nevyrieši... skôr to čo navrhuje exministerka Radičová... t.j. zmena systému pracujúcich rodičov napríklad - t.j. možnosť voľnej pracovnej doby a podobne...
9. sep 2007 o 20:20  • Odpovedz
11. sep 2007 o 12:19  • Odpovedz
No to je otrasne,ze 2 mesiace,hovado jedno,aj dva roky su malo :angry:
11. sep 2007 o 12:41  • Odpovedz
13. sep 2007 o 10:22  • Odpovedz
Cat, nechápem.. ani neodstavila malú rovno po narodením, ani nezačala znovu pracovať po dvoch týždňoch..
vo Fr má matka nárok na materskú len 4 mesiace (mesiac pred pôrodom a 3 po), polovica z nich ani počas tých pár mesiacov nedojčí a deti idú do jaslí (nehovorím, že je to správne, neznášam túto mentalitu ale je to tak)...
Každá matka má právo vybrať si :wink:
13. sep 2007 o 11:36  • Odpovedz
Cat mam taky dojem ze len kvoli tomu,aby sa nepovedalo ze su stare dievky :grinning: :grinning:
13. sep 2007 o 13:28  • Odpovedz
bihan, predsa u nas su trosku ine pomery a odopriet materske mlieko 6 mesacnemu miminku a ponahlat sa do prace ked je financne zabezpecena -ja sa tomu cudujem :confounded:
13. sep 2007 o 13:34  • Odpovedz
Ja si len myslím, že nie každá mamina je schopná ostať niekoľko rokov na materskej bez toho, aby jej z toho švihlo :wink: To znej rozhodne zlú matku nerobí...
13. sep 2007 o 14:40  • Odpovedz
ja predsa netvrdim ze robi, ja sa Andrei divim ze uteka uz dopredu od polrocneho mimi, dobrovolne pride o jeho prve slova, kroky.. asi su jej prehliadky a vecierky dolezitejsie. mozno jej popriat aby aspon nasla naozaj dobru opatrovatelku a aby sa jej nestalo ze k nej bude mat Vanesska silnejsi vztah nez k vlastnej mame. Zaraza ma aj fakt ze chce opatrovatelku na 24 hodin, zrejme nie je ochotna vstavat k vlastnemu dietatu. Ale nech si robi co chce, kazdy sa musi zariadit podla seba.
13. sep 2007 o 14:51  • Odpovedz
no to je sila mna by vystrelo asi namiesto neho júúúj :confounded:
18. sep 2007 o 08:12  • Odpovedz
:astonished: :astonished: :astonished: chudak, este ze tu pitvu neprespal :grinning:
pacna, gratulujem Dominike!! :wink:
18. sep 2007 o 08:14  • Odpovedz
ukana dakujem :wink:
18. sep 2007 o 08:29  • Odpovedz
http://www.bleskovky.sk/cl/11/173136/11-rocny-chlapec-sa-upil-do-bezvedomia#start

niekedy tie decka fakt nevedia co od dobroty, dufam ze sa niecoho takeho nedozijem :angry: a to mal este stastie ze to prezil.
18. sep 2007 o 12:30  • Odpovedz
18. sep 2007 o 14:10  • Odpovedz
ved to ja nenavidim opitych ludi fúúúúúúúúúúúj a 11rokov no to je už privela :angry:
18. sep 2007 o 14:45  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.