• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
expertka - mileeeee :slight_smile: konecne dobra správa :sweat_smile:
30. sep 2007 o 20:55  • Odpovedz
..aj ja som tesiva...je to zjavne nakazlive :grinning:
30. sep 2007 o 21:00  • Odpovedz
Ikke, jeeeej, to je milé :dizzy_face: :sweat_smile:
30. sep 2007 o 21:18  • Odpovedz
2. okt 2007 o 13:50  • Odpovedz
:slight_smile: expertka8 :grinning: :grinning: :grinning:

prave som rozmyslala co navarit na veceru, bože aj ma chut presla, fuuuuuuuuuuj...

tento prispevok si mala zaradit do temy "chudneme"... :grinning: :grinning: ake by sme tu boli všetky štíhle :grinning:
2. okt 2007 o 14:04  • Odpovedz
...sloboda...mala som veru obdobne myslienkove poxody...ale nexcela som "babam" kazit xut :sweat_smile: :grinning:
2. okt 2007 o 14:06  • Odpovedz
:grinning: jaaaj :grinning: , tak potom heej, nech sa napapkaju pekne :grinning: ...ale aj ta teta co to tam komentuje /po cesky/tak to hovori nejako bez chuti :grinning:
2. okt 2007 o 14:08  • Odpovedz
casie to je des :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj u nas sa stal podobny pripad, ale vymenu si vsimli ovela skor a opat ich vymenili tusim po tyzdni
4. okt 2007 o 08:03  • Odpovedz
hrozneee, ine bolo, ako vravi emjee, ked na to prisli po par dnoch a nevytvorili si citove puto s "cudzim" dietatom. Ale takto...rok sa starat, kojit, hrat sa , tesit sa z prvych krokov, a potom tento sok...o co vsetko prisli s biologickou dcerkou :frowning2: neviem si to ani predstavit :unamused:
4. okt 2007 o 08:13  • Odpovedz
tak to je fakt sila, ja ale neviem, ci by som po roku nasla odvahu zistovat, ci je to moje vlastne dieta. Lebo ak nie, co potom? Neviem si ani predstavit...dali by mi moje biologicke a to "moje", lubene, by mi vzali?
4. okt 2007 o 08:31  • Odpovedz
:confused: :astonished: snážím sa predstaviť si to, ale ani mi to nejde. :fearful: :confused:
4. okt 2007 o 08:41  • Odpovedz
V rodine nášho tatinka si myslia, že majú takýto problém, ale ten chalan má už 26 rokov - zistili to keď mal 21 - mali mu dávať transfúziu a vôbec nik z rodiny nevyhovoval :astonished: ale všetci sa dohodli, že to nebudú ďalej riešiť :pensive: ale sem tam to každého napadne...
4. okt 2007 o 08:44  • Odpovedz
no to teda hej.neviem si predstaviť čo by nasi so mnou v tom veku a stave urobili. :confounded:
4. okt 2007 o 10:40  • Odpovedz
a tak jej treba :confounded:
4. okt 2007 o 10:52  • Odpovedz
4. okt 2007 o 11:27  • Odpovedz
SILA...v ceskom Trebici...vymenili novorodencov...prisli na to po 10tich týzdnoch :fearful: kedze rodicia jednej z malých boli obaja tmavsi a malí bola blondatá manzel dal spravot test lebo mal podozrenie ze mu bola zena neverná,,,,,,,,vyslo ze dieta neni jeho...to iste vyslo aj zene...teraz pozaduju od nemocnice za kazdý týzden milion.... FAKT SILA
4. okt 2007 o 19:49  • Odpovedz
tak nie po 10 týzdnoch ale dokonca mesiacoch :confused: :confused:
4. okt 2007 o 19:55  • Odpovedz
po desiatich mesiacoch som citala,ci nie?
4. okt 2007 o 19:55  • Odpovedz
ano uz som opravila....ty kokso neviem si to predstavit to je dlhá doba :unamused:
4. okt 2007 o 19:56  • Odpovedz
luculka ok,myslela som ze som zle citala.
4. okt 2007 o 19:57  • Odpovedz
to je hrozne dlha doba,to dieta je uz hrozne lubene,joj az ma mrazi.
4. okt 2007 o 19:58  • Odpovedz
aj mna raz bol o tom dokonca film a rodiny si ich ani nechceli vymenit... :unamused: hrozne,,,,
4. okt 2007 o 19:59  • Odpovedz
4. okt 2007 o 20:51  • Odpovedz
tazko sa vyjadrovat k tomu, ze matka privedie na svet deti s tym, ze im tu pripravi istu smrt. Je to smutne. Ale asi to tak malo byt. Teraz uz len drzat palce Michalovi.
4. okt 2007 o 22:48  • Odpovedz
zucha nesmieš to tak brať určite aj ta mamina si vytrpela svoje nie je jednoduche rozhodnuť sa pre potrat myslím že by sme ju nemali odsudzovať bolo to jej rozhodnutie :pensive:
4. okt 2007 o 23:03  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.