• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
zucha preco tak zmyslas. ja ked som otehotnela to dieta som milovala od zaciatku.nerozmyslala som ze si ho dam prec ani keby co.tak zmyslala aj ta mamina, a verila v to najlepsie.aj ty cakas babo, tak predpokladam ze uz sa vies vcitit do pocitov maminy! tak pred maminou tych dvojcatiek klobuk dole! prajem jej vela sil, nech bolest preboli!a miskovi vela zdravicka!!! nech to zvladne a aspon on zahoji rodicom rany po strate maleho mareka!
4. okt 2007 o 23:15  • Odpovedz
ja tu maminu obdivujem
4. okt 2007 o 23:17  • Odpovedz
Zucha, mne to pripadalo skôr tak, že tým, že ich matka nešla na potrat im dala šancu na život - keby išla, obaja by zomreli... takto Marek žil pol roka... síce trpel, ale bojoval a dostal šancu na život... pri Miškovi dúfam, že bude bojovať ďalej, nebude trpieť a bude žiť...
(ale moja mamina mala rovnaký názor ako ty :pensive: )
5. okt 2007 o 07:20  • Odpovedz
Millii :astonished:
5. okt 2007 o 07:22  • Odpovedz
...recept na sviečkovú pre všetky zaneprázdnené maminky: http://www.lubomir.007.sk/pages/slovensko/rozne/024.jpg ...a knedľu samozrejme treba kúpiť :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2007 o 07:30  • Odpovedz
milli, to je des :confounded: kde maju rodicov? a este sa ta, pretrcaju ako keby boli neviemako krasne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2007 o 08:11  • Odpovedz
Ale ony si myslia, ze su krasne a stale si pripadaju obezne. Je to psychicka porucha, kt. treba liecit. :astonished:
5. okt 2007 o 09:19  • Odpovedz
milli, myslim ze aj drvivej vacsine chlapov sa chce pri pohlade na take "krasky" zvracat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to choroba, normalny clovek si neublizuje :confounded:
5. okt 2007 o 09:37  • Odpovedz
http://www.milacikovia.sk/show.php?sec=73&sub=73&idart=1252&od=0

ja..uz ani neviem co by som k tomu dodala :cry: zacinam mat pocit ze keby bolo na mne, uzakonim trest smrti v zmysle Chamurapiho zakonnika :angry: :angry:
5. okt 2007 o 12:01  • Odpovedz
...ukazte mi prosim xlapa..ktory priam bazi po takyxto "kraskax ako lusk"...resp.40kg vecne frustrovanyx kopkax kosti..ktore aj keby mali 20kg povazovali by sa za "obezne".... :fearful: ...xlapa...ktory im s vzrusenim bude sepkat sladke slova do uska...a pritom bude vyhladkavat kolennu kost...cestou si "omakne" panvove parametre...ako na harfe si pobrnka na rebrax...a skonci na vypuklyx licnyx kostiax..ktore mu pripomenu..ze by mal predsa len zavolat svojej babicke....!!!
....boze...byt xlapom...tak by na vsetky sviatky dostavala odo mna klobasove nahrdelniky....
...nepomozem si..ale pri pohlade na tieto "modelky"...ma ako prva asociacia napadne...."koncentracny tabor"....a to myslim nema s "krasou" nic spolocne....

...dost bolo srandy....toto je v skutku na zaplakanie...diagnoza jasna....s dozivotnymi nasledkami :pensive:
5. okt 2007 o 12:57  • Odpovedz
cat s tymi zvieratkami je to hrozne...aj som videla aj vidavam ako ludia zvieratam ublizuju...nechcem vidiet co robia v sukromi, ked ich nik nevidi.

zviera nemam, ale toto je hrozne.
5. okt 2007 o 12:59  • Odpovedz
... a videli ste vcera v novinach o tom sikanovani tych malych chlapcov? Jedneho vyzliekli do naha a ten druhy chudacik sa musel modlit... kde to spejeme??? :frowning2: :cry: :pensive:
5. okt 2007 o 13:51  • Odpovedz
coooooooo??????????/to je doba
!!!!!!!!!!!!
5. okt 2007 o 13:52  • Odpovedz
ano melory, ti chlapci isli domov zo skoly, a stalo sa im toto... ti starsi si to nahrali na mobil a ukazovali to v celej skole, ti mladsi chudaci sa este vyjadrili, ze sa velmi hanbia... je to na plac :grinning:
5. okt 2007 o 13:55  • Odpovedz
ale viete co? toto je len u nas, viete co o nas uz koluje na diskusnych forach okolitych statov? A zial maju pravdu, to co sa tu deje je neskutocne, hovadizmus najhrubsieho zrna :angry: :angry: ale co chceme, aka vlada taky narod, ked sa jeden z najvyssich vladnych predstavitelov vyjadruje o druhom ze je zvratok, lajno, hovno a neviem este co a maju stale take vysoke preferencie, asi to o niecom svedci.
5. okt 2007 o 14:19  • Odpovedz
ups, nechcela som tam dat toho smaila, ale toho placuceho :cry: akosi sa mi to vysmyklo, prepacte
5. okt 2007 o 15:24  • Odpovedz
9. okt 2007 o 13:46  • Odpovedz
17. okt 2007 o 12:57  • Odpovedz
expertka by som bola zvedava, ci by sa nad tym pozastavovali, keby to urobil chlap - ti sa ozaj mozu "vyprazdnit" vsade, baby musia vzdy hladat :sweat_smile:
17. okt 2007 o 19:24  • Odpovedz
..nie je čo riešiť... :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2007 o 19:26  • Odpovedz
mali tam dať záchod,teraz je mudrovať neskoro
17. okt 2007 o 19:27  • Odpovedz
Čo ja viem, už len to, že to bolo v tuneli...mohla ísť pred tunelom, alebo po tuneli ,ale prečo v tuneli :confused: Mne to teda normálne nepríde...
17. okt 2007 o 19:47  • Odpovedz
mozno vonku prsalo a prechladla by jej :wink:
17. okt 2007 o 19:48  • Odpovedz
a nefuka v tuneli? :grinning:
17. okt 2007 o 19:49  • Odpovedz
no co, myslela, ze bude mat v tuneli intimco :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
inak tu v holandsku, hlavne teda v zapadnej casti, su "bezne" na uliciach curacie stlpy pre panov :stuck_out_tongue_closed_eyes: musim povedat...dost nechutne, ked vam tak mimochodom zabludi zrak... :fearful:
17. okt 2007 o 19:53  • Odpovedz
nuž,keď to na človeka príde... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je príroda :sweat_smile: :sweat_smile: Len mala chudera smolu,že ju brala kamera :sunglasses: :sunglasses:
17. okt 2007 o 19:53  • Odpovedz
ikke, tie čúracie stĺpy pre pánov :angry: /gracací smajlík tu neni :grinning: /
17. okt 2007 o 20:35  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.