• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
tak ja som tehu este tancovala na zabave, neviem ci som aj vyskakovala, ale pokial sa citi O.K., neviem, preco by netancovala. Ved je trenovana, ma kondicku, a neviem, preco by z nej preto mala byt zla matka. Urcite jej nie je dieta lahostajne, ale zasa zmenit zivot uplne a sediet cele tehu na gauci. Ja som robila aj turistiku, plavala, bicyklovala. Ved tehotenstvo nie je choroba :slight_smile:
4. dec 2007 o 08:14  • Odpovedz
zato Britney :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: fakt sterilizovat, to uz je riadna trubka, kade chodi, tade si da spravit decko, ani nevie s kym, chudence jej deti, je mi ich luto :frowning2:
4. dec 2007 o 08:16  • Odpovedz
"Jedným z hlavných dôvodov je to, že sa tu naďalej vyskytujú rozsiahle chatrčové osídlenia - rómske osady a neschopnosť zabezpečiť mechanizmy na predchádzanie núteným vysťahovaniam," zdôvodnil pridelenie negatívnej ceny pre Slovensko zástupca organizácie Claude Cahn. Problémom je podľa neho aj pretrvávajúca snaha
izolovať Rómov mimo sídiel s väčšinovým obyvateľstvom...

http://www.bleskovky.sk/cl/10/184234/Slovensko-porusuje-prava-Romov-tvrdi-COHRE
5. dec 2007 o 12:46  • Odpovedz
ty kokos,mne sa kto kedy postaral o bývanie?! :angry: :angry: :angry:
už mi idú na nervy,títo ,,pozorovatelia"!
5. dec 2007 o 12:48  • Odpovedz
6. dec 2007 o 14:11  • Odpovedz
...škoda, že my sa nemôžme pridať :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dec 2007 o 14:19  • Odpovedz
tak toto s tymi romami :confused: . Tak my ich diskriminujeme,no ja by som povedala,ze sme diskriminovani my. Kto nam da zadarmo byvanie,ked neplatime. Vyhodia nas na ulicu a nikto sa nestara :angry: . A deti sa nemaju ako vzdelavat? Ani k nam nechodila ucitelka domov, sme museli ist do skoly :angry: . Rodicia sa o svoje decka nestaraju , chodia spinave,otrhane... potom sa idu hrat na detske ihrisko a aby sa slusny ludia nebali,ze ich decka chytia nejaku zltacku alebo inu pliagu :confused: . To iste si myslim aj o nasich bezdomovcoch bielych, mam strach posadit deti v meste na lavicku,ze cosi este chytia a skoncia v nemocnici. A nehovorim o vyhadzanych kontajneroch pred blokmi. Vyhadzu,rozhadzu a nechaju tak... Nech si ich ta organizacia vezme k sebe a prevychova ich,ked my to nevieme a oni su super,oni to dokazu :angry: :angry: :angry: .este nas zavru do basy vsetkych pracujucich nieromov,lebo im nedavame polku z vyplaty a uplne vsetko zadarmo :angry: .
6. dec 2007 o 14:25  • Odpovedz
to je sila!-dnes som videla ciganku,mala vo vlasoch tolko vší/hnidy/,ze to sa neda opisat,ona ich mala aspon 1000,a mala dlhe vlasy! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded: este teraz mam zaludok naopak,keby som to nevidela,tak neverim,ze je nieco take mozne.fuj,fuj,fuj.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. dec 2007 o 20:47  • Odpovedz
Roasha to je hrozne :astonished: No ale bohuzial je to realita,vcera som bola v tescu a boli tam tri romske deti,ktore tam vsetko prehadzovali,otvarali a pozerali do vnutra co tam je,personal ako keby tam ani nebol a to boli dost hlucne,boli spinave a smrdeli na daleko,radcej som isla,no keby som ich stretla v oblasti potravin asi by sa aj mne obratil zaludok :confounded:
7. dec 2007 o 09:22  • Odpovedz
leva,lebo sa ich báli.to často vidím,že sa ľudia boja dokonca detí.ale aj ja by som sa.
mna sere,že je dosť rodín,ktorým by tiež pomohlo,keby mali obedy v škole za 1 sk a tak.
ale oni si musia poradiť sami,len preto,že sú biely.
tak to je podľa mňa diskriminácia.
a aj tak my budeme onedlho menšina. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2007 o 11:51  • Odpovedz
Tak to mas pravdu,minule sa tiez take romske dievcata vo veku asi 12 rokov pustili do jedneho bieleho dievcata,ktore na ne pozeralo,kvoli tomu ako boli zmalovane a oblecene a co sa neda prehliadnut,no chuda malo veru v ociach strach,radcek rychlo utekala,tiez som sa neodvazila im nic povedat,ved staci na ne pozriet a vidiet ze od nich mozes cakat co kolvek ako od neandrtalcov.
7. dec 2007 o 12:49  • Odpovedz
ano a najlepšie je,že by všetci len pozerali a nik by ti nepomohol :angry:
7. dec 2007 o 12:57  • Odpovedz
Roasha, presne vcera to vravela moja spolubyvajuca, ze mala taky isty zazitok:slight_smile: nie si nahodou z Kosic?:slight_smile:
7. dec 2007 o 17:36  • Odpovedz
sassa nie som KE,ludia ale si predstavte,ze si po takom"čude"sadnete niekde v autobuse-des. :confounded: :rolling_eyes:
7. dec 2007 o 17:42  • Odpovedz
Ramzesa, tak to s tými vysypanými kontajnermi poznám...
Z kuchyne mám výhľad rovno na kontajnery a keby ste videli, koľko ľudí ich tam príde denne prehrabať, všetko vyhádžu von a nechajú to tam, minule na nich muž kričal z okna, nech to v sekunde nahádžu späť, myslíš, že to urobili?
Ale čo ma úplne nahnevalo bolo, ekď so mvidela, ako sa tam chodia prehrabávať celé rodiny a podotýkam, že to nie sú Rómovia, tri malé deti s matkou a tá sa otočila a mala brucho ako svet, teraz sa chopdí hrabať s tým miminom v kočíku, a vrchol bolo, keď tam prišiel aj ich otec, do kelu, mladý človek, nežijem v oblasti, kde bybola núdza o robotum naopak, je tu prebytok voľných miest, čo sa ľuďom nechce robiť, ale jasné, toto je pohodlnejšiem prehrabať sa, fajčiť, a pozerať na svoje zanedbané a špinavé deti, minule som poslkala muža, nech dá tým chúďatkám aspoň jabĺčka, a dáke staršie rožky, keď som videla, ako po tom chmatli a začali papať, slzy mi tiekli potokom, chúdence...
8. dec 2007 o 19:13  • Odpovedz
9. dec 2007 o 11:49  • Odpovedz
expi, veru je :grinning:
este tu chybaju temy typu Ako si utierate rit? Ako casto onanujete? Pouzivate vrubkovany vibrator? Slahate sa bicom? atd.. :grinning:
10. dec 2007 o 13:44  • Odpovedz
cat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2007 o 13:46  • Odpovedz
jaaaaaaaj baby to je ako nejaky sex-chat.....to už je jaka "parada" :angry: :sweat_smile:
vytahovat pred vsetkymi tieto veci....no neviem....ale 100ludi 100chuti... :rolling_eyes:

cat suhlas :slight_smile:
10. dec 2007 o 14:06  • Odpovedz
ikke, mala by som par kandidatov, ale myslim si ze Norika a Brano budu vitazi :wink: ani sancu ostatnym nedali.... :grinning:
10. dec 2007 o 16:39  • Odpovedz
no u mňa jednoznačne vyhráva silvia horváthová ... :grinning: už aj idem písať mail ... :grinning:
10. dec 2007 o 16:40  • Odpovedz
aj s Pavielom Chrochniakom na čele :grinning:
10. dec 2007 o 16:42  • Odpovedz
na Moru Monsterovu nema nikto v tejto republike :grinning: aj ked sa mnohy snazia zo vsetkych sil :sunglasses: :grinning:
10. dec 2007 o 16:43  • Odpovedz
len škoda, že sa nehľadá najhlúpejší pár ... :grinning:
10. dec 2007 o 16:48  • Odpovedz
podľa mňa durianová a novotný!
10. dec 2007 o 16:51  • Odpovedz
tak to by som tam pridala aj manželov Drapákovcov :grinning:
10. dec 2007 o 16:51  • Odpovedz
no katka, na tých som zabudla, ale dávam im 1OO bodov ... hlavne jeanette ... :grinning:
10. dec 2007 o 16:52  • Odpovedz
he, a ja ze znovaslecna byvalabouckova to ma vyhrate na plnej ciare... ale uznavam, ze brano mojsej je tazka konkurencia :grinning:
10. dec 2007 o 17:07  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.