• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
jaaaj, ja ze robili novu reklamu na sony :sweat_smile: :sunglasses:
16. jan 2008 o 17:35  • Odpovedz
tak nebudete mi verit, ale my tu pastu mame doma a uz je prazdna... :angry: :angry: :angry:
18. jan 2008 o 23:34  • Odpovedz
aj ja kupujem tieto pasty,uz som aj utekala pozriet,momentalne mame colgate herbal propolis,tak dufam ze ta je v poriadku.Akurat minule som spomenula ze nekupujem pastu co nepoznam,ked bola ta afera nedavno,vravim colgate a signal poznam a preto ich kupujem a aha BUM,uz ozaj nevies co kupis :angry:
19. jan 2008 o 23:01  • Odpovedz
Hmmm,aj mna to soklo-kupujeme Colgate dost casto :angry: ,ale uz som kupila aj taku bylinkovu z lekarne,tak hadam ta bude O.K. A chystam sa presedlat na detsku prirodnu kozmetiku-cim menej chemie,tym lepsie.
19. jan 2008 o 23:05  • Odpovedz
Aja mám colgate, tak snáď nie Herbal White... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
19. jan 2008 o 23:17  • Odpovedz
Ja by som sa chcela vyjadrit k tomu prispevku co pridala bzuco. Vraj tu matku uz vypatrali a hrozi jej az 10 rocny trest za opustenie dietata.

Zda sa mi to hroooozne prehnane, ved ona mu nechcela zle, sice ho opustila, ale nechala ho ciste, oblecene v peknom kociku s listom v nemocnici. Nechcela mu predsa nijako ublizit, len asi citila, ze sa onho nedokaze postarat, tak ho tam dala. Viem, mozno mala postupovat inak, podla nejakeho poriadku co plati v takychto pripadoch alebo ho mala dat do hniezda zachrany, na adopciu, ale bolo to skratove jednanie a zrejme si myslela, ze je to v tej chvili najlepsia vec, aku pren moze urobit.

Podla mna si ta zena nezasluzi ist do vazenia. Skor by mala vyhladat pomoc psychologa (psychiatra).
21. jan 2008 o 11:25  • Odpovedz
podla mna tu babu vysetri niekto a povie, ze mala poporodnu depresiu a nebola zodpovedna za to co urobila - neuvedomovala si to - a je to vyriesene :slight_smile:
21. jan 2008 o 11:27  • Odpovedz
yasminele...mam presne tan isty nazor nato ako ty..zda sa mi to prilis prehnane...Podla mna to povazovala za najlepsie ked to spravila..ine svoje babatka zabiju a vacsinou sa im to prepece a idu sedet na trapne 2 roky... :angry: ...a tejto chcu dat 10 rokov pritom mu nijako neublizila len mozno chce aby mal lepsi zivot...
21. jan 2008 o 11:28  • Odpovedz
a ta mlada co vyhodila novorodenca z okna ma dostat podmienku?http://www.bleskovky.sk/cl/10/200889/Mikolasik-Podmienka-pre-matku-ktora-vyhodila-dieta-z-okna-Zabrante-tomu-

a ta co mu v podstate nechcela zle, vsak ho nehodila do kybla, urcite niekde opodial pozorovala co sa s nim udeje, neverim ze zdrhla, ma dostat 3-10rokov, to je sila
21. jan 2008 o 11:32  • Odpovedz
francizska..presne o tom hovorim..tiaz ma presne napadol ten pripad s tym babatkom co ho vyhodila z okna..a ma dost podmienku..je to akoze uplne trapne...
21. jan 2008 o 11:34  • Odpovedz
Catrin: Vsak to, ze ake vselijake zvrhlosti sa deju na svete a oni by jej za toto dali 10 rokov,

ale tiez si myslim ako pise geegee, ze nakoniec nepojde do vazenia. To len tak strasia ludi stale v tej telke :slight_smile:
21. jan 2008 o 11:36  • Odpovedz
yasminelle...no hadam to tak bude..a mozno ze si babatko nakoniec aj necha...ked mu neublizila tak ho musi predsa lubit...
21. jan 2008 o 11:38  • Odpovedz
nezavisle od toho, co sa s nou nakoniec stane, je to prinajmensom chore :frowning2: aby tu, co sa o svoje babatko postarala potrestali viac ako tu, co babatko zahodila :frowning2:
21. jan 2008 o 12:16  • Odpovedz
Tiež som toho názoru, že je to prehnaný trest pre tú maminu... ale keby ho dala do hniezda záchrany, tak by jej trest nehrozil... ako by tam popchala všetky tie veci čo tam pre malého Samka doniesla...
Čudný systém.
Aj u nás bola jedna dievčina a vyhodila bábo z okna (už je asi prváčik) a urobili to tak že mala psych. problém.
A to nikto nevedel že je tehotná...to znamená, že jej úmysel bolo zatajiť tehotenstvo :frowning2:
21. jan 2008 o 12:35  • Odpovedz
23. jan 2008 o 14:55  • Odpovedz
23. jan 2008 o 15:22  • Odpovedz
to je hrozné :angry: :cry: :cry: :cry:
23. jan 2008 o 21:05  • Odpovedz
24. jan 2008 o 16:58  • Odpovedz
neuveritelne :cry:
24. jan 2008 o 19:48  • Odpovedz
Kam to spejeme?Niekto sa stara o svoje postihnute,alebo tazko chore dieta a robi to s velkou laskou a vypatim sil a niekto si zmrzaci vlastne zdrave deti? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry:
24. jan 2008 o 21:00  • Odpovedz
Baby ahojta, co to tu preberate, citala som o tom netvorovi co dobil svoje dievcatka a vybehli mi slzy :cry: . Etuska suhlasim s tebou....Je to vsetko strasne nespravodlive...Je mi z toho zle.... Mali by ho zaabit!!!!!!!! :frowning2: :angry: :cry:
24. jan 2008 o 21:09  • Odpovedz
Vraj si pichal heroín :angry: no to nie je ospravedlnenie. :angry: :angry:
24. jan 2008 o 21:10  • Odpovedz
No to teda nie je :confounded: . Je to nechutne... Ja patrim medzi tie ktorym sa nedari mat babenko a som z toho uz zufala a ked citam taketo clanky mam pocit ze vsetko na tomto svete je nejak naopak :cry:
24. jan 2008 o 21:13  • Odpovedz
Ako dlho "snazilkujete"?
24. jan 2008 o 21:14  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.