• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
2roky :cry: . Chystame sa na IVF. Ty uz si maminka :slight_smile: . Odkial si? :slight_smile:
24. jan 2008 o 21:17  • Odpovedz
Sue -IP :slight_smile:
24. jan 2008 o 21:18  • Odpovedz
babky, je mi jasne, ze nemam co mudrovat, lebo neviem ako sa citite a co prezivate pri snazilkovani, fakt neviem, ale toto by ste nemali ani citat radsej. Ja vam strasne drzim palce, takze to urcite vyjde, verte mi...
24. jan 2008 o 23:18  • Odpovedz
http://www.aktuality.sk/spravy/krimi/osemnastrocnu-dievcinu-zabil-vlak-pred-ocami-priatela
...pred rokom sme bývali ešte pri trati a v noci tam vlak zrazil 17 ročné dievča.Jej otec bol pri tom a mňa zobudilo,ako hrozne kričí......bolo to hrozné pre mňa,hoci sa ma to nejak zvlášť netýkalo,ani som ich nepoznala... :unamused: ....
29. jan 2008 o 10:46  • Odpovedz
ja som v zahranici a tak si dennu tlac pozeram cez pocitac no zienky dnes som vracala :frowning2: citala som plus jeden den co stvarali v koncentracnych taboroch s detmi,matkami,zenamy :frowning2: pisali to ty co prezili boze ako moze niekto tak ublizovat :frowning2:
1. feb 2008 o 16:41  • Odpovedz
ahojte dievcata

vcera som pozerala telku a videla som cosi priserne, nedam vam ziadny link lebo zijem vo francuzsku a afera o ktorej som sa vcera dozvedela je strasieho data, vcera riesili uz iba jej uzavretie.
V skratke islo o to, ze manzelsky par ktory mal 5 deti nezvladol financnu situaciu a po zisteni ze su strasne hlboko v dlhoch, sa manzel rozhodol ze jedine riesenie je samovrazda. Nahovoril aj zenu ale nevedeli co s deti a kedze ich tak strasne "lubili" :astonished: rozhodli sa ze ich "vezmu" so sebou. Matka bola osetrovatelka, tak nemala problem pichnut svojim detom inzulin v nejakom vrazednom mnozstve a muz si mal povodne podrezat zili ale nemal odvahu tak sa osmeloval alkoholom a natolko sa osmelil ze zaspal pred tym ako sa stihol podrezat. Co vlastne robila matka aby prisla o zivot to som nezachytila ale vysledok bol taky ze obaja rodicia sa zobudili na to, ze jedna ich dcera tazko dycha tak zavolali zachranku, zial dievcatko umrelo. Vsetci ostatni to prezili, no a teraz konecne vyniesli verdikt tak po odvolani sa :astonished: otec dostal 15 rokov matka 9 rokov z coho maju myslim uz 3 roky kazdy odsednych vo vysetrovacej vazbe ale na deti ktore tragediu prezili nemaju ziadny narok, pretoze boli statom zbaveny rodicovstva.
Neviem mozno je to mnou ale vam sa nezda ze 9 a 15 rokov za vrazdu vlastneho dietata, dokonca ukladnu ked sa to tak vezme je trosku malo? :frowning2:
4. feb 2008 o 11:53  • Odpovedz
Mirka, ja pre istotu všetky dokumenty o koncentračných táboroch prepínam...
Mne teda úplne stačilo, že sme pri návrate z dovolenky v Poľsku videli asi z jedného kilometra vysvietený KT Oswienčim, prepadol ma strašný smútok, a t osom videla len svetlá lemujúce plot KT...
Nguyen, to je teda strašne málo, za úkladnú vraždu, 9 a 15 rokov? Ja by som im trest naparila raz-dva :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. feb 2008 o 19:38  • Odpovedz
nguyen,to je smutny pribeh,no skoda ze je to skutocnost.Je to malo,no tento svet uz nepozna spravodlivost.
4. feb 2008 o 22:07  • Odpovedz
baby existuje niekde video s tymi ucitelkami vo skolke co umyvali to dievcatko ladovou vodou? :unamused:
5. feb 2008 o 19:57  • Odpovedz
julia,nenasla som,no videla som to a ti poviem ze to bolo dost krute,keby som tam bola nakopem ich tam obe do zadnice a im by som gebulu ponorila do zachoda,chovali sa uplne neprofesionalne.Dieta bolo skoro v soku a ucitelky uplne kludne ako keby sa vtom vyzivali,no neuveritelne.Si myslim ze ta mala tak skoro do skolky nepojde.
5. feb 2008 o 21:41  • Odpovedz
To video som sice nevidela,no uz len zmienka o tom co sa stalo :angry:
Boh zehnaj ucitelkam mojej dcery :slight_smile: -su to ozaj mile panie a kazdy den mi zreferuju o dcerke co jedla,ako sa spravala...-ja nedam na ne dopustit.Ked si predstavim,ze by sa mala dostat k takym "kreaturam" co "vychovavaju " deti studenou vodou :angry: ....
No je to aj o vzajomnom dialogu rodič-učitel....
5. feb 2008 o 22:33  • Odpovedz
Otrasnéééé :angry: :angry: :angry: :angry:
6. feb 2008 o 23:58  • Odpovedz
babyyy, pre boha nedavajte to sem, ved su aj vesele pikosky, toto uz je tak trochu tiez uchylka stale taketo veci citat a pozerat, vsak budeme z toho vsetky labilne... :frowning2:
7. feb 2008 o 00:11  • Odpovedz
Zuzula,ja som tiez pozitívne mysliaci clovek,lenze toto bolo také otrasné,že mi nedalo...
7. feb 2008 o 00:14  • Odpovedz
mi hovor, etuska, moj manzel ma mentalne postihnutu sestru a vsetci ju lubime ako kona, toto keby videla svokra tak skolabuje. Ona by jej aj modre z neba zniesla, keby to pomohlo... :cry:
7. feb 2008 o 00:18  • Odpovedz
Lenze rozdiel je asi v tom,ze vasa rodina tu dievčinu ľúbi a tí otrasní týpkovia majú k tomu veeelmi daleko-ohavy protivne.Keby to boli cudzí ludia,ale vlastná rodina :angry:
7. feb 2008 o 00:20  • Odpovedz
8. feb 2008 o 15:06  • Odpovedz
tak tejto davaju 4 az 8 rokov vazenia..a tej co nechala babatko zive v kociku 10 rokov..podla coho davaju tie tresty..nechapem.. :unamused:
8. feb 2008 o 15:07  • Odpovedz
catrin - presne to isté aj mňa napadlo...tej čo zabila len 4-8,prípadne tej čo vyhodila dieťa to dokonca odpustia a tej čo tiež síce urobila blbosť - nechala svoje dieťa, no tak aby oň bolo postarané, tak dávajú 10r.
Tak sa mi zdá, že čím väčšiu zlobu človek urobí, tým menší trest ho čaká.....
8. feb 2008 o 21:24  • Odpovedz
nera..tiez mi to tak pripada cim horsie sa spravi tym mensi trest daju.. apotom ze sa zvysuje kriminalita..bodaj by nie... :pensive:
8. feb 2008 o 21:41  • Odpovedz
:confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: -uz budem opatrnejsia pri krájaní chleba :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,alebo je asi čas zadovážit si pekaren chleba
9. feb 2008 o 19:35  • Odpovedz
catrin ja keď som to včera sledovala, tak som myslela, že vyhodím televízor od jedu. Mám známeho, ktorý sedel 16 mesiacov, pretože zrazil ožrana, ktroý mu padol pod kolesá auta. Ten človek má z toho celoživotnú traumu. Táto slečna si v pohode bude život užívať ďalej, aj keď verím, že ju to poznačí, ale je to normálne? O akom popôrodnom strese to hovoria? Keď tehotenstvo tajila, tak je zrejmé, že sa na VRAŽDU (nazývam veci pravým menom) pripravovala. Možno by som chápala to, keby sa na dieťatko tešila, pripravovala sa na jeho príchod a porodila niekde sama bez pomoci (čo je síce ťažké si v dnešnej dobe predstaviť) a v šoku z pôrodu a z bolestí by urobila tento hrozný čin. Ale takto? Robí sa u nás masívna kampaň za ochranu nenarodených detí a narodené sa v pohode môžu vyhodiť z okna. Nemáme v tomto štáte zákony postavené na hlavu? Ženu, ktorá nechala dieťa v kočíku v nemocnici chcú zavrieť na kopu rokov a tú čo ho zabila v pohode pustia. Alebo len stačí dobrý právnik?!
15. feb 2008 o 06:04  • Odpovedz
vivien, v žiadnom prípade nechcem obhajovať tú mladú babu, ale to, že žena tehotenstvo tají neznamená, že chce dieťa po pôrode zabiť, ale to, že sa to bojí povedať blízkym. Tento prípad vnímam veľmi citlivo, pretože tá žena porodila v deň, keď som mala rodiť aj ja (ale ja som dva dni prenášala) a v pôrodnici som z toho mala desné sny... :frowning2:
Okrem toho som tiež bola kedysi tehotnou gymnazistkou... Každopádne je to strašne smutné, stačilo len trošku pozornosti rodičov a nemuselo sa to stať...Je pre mňa absolútne nepochopiteľné ako si to tá matka mohla nevšimnúť...
15. feb 2008 o 08:13  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.