• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
mracik chápem ako si to myslela, aj sa asi vieš lepšie vžiť do jej pocitov, ale predsa babe v jej veku musí byť jasné, že jej to neprejde, ale že to dieťatko sa raz narodí a bude to museť riešiť. Možno to beriem veľmi emocionálne, ale ja som o jedno dieťatko prišla a dve z mojich najbližších príbuzných sa roky o dieťatko usilovali a nepodarilo sa...A že si to matk anevšimla, k tomu niet čo dodať. Ale niektorí dnešní "rodičia" si nevšímajú iné veci...
19. feb 2008 o 05:57  • Odpovedz
cat - pekna cica :grinning:
19. feb 2008 o 07:58  • Odpovedz
...stoji za precitanie....prijemne citanie :slight_smile: :wink:

Tak počúvaj, čo sa mi stalo.
Moje dieťa nechcelo jesť. Tak som mu to dal príkazom a išiel na balkón fajčiť. Krpec volal, že mám zavrieť dvere, lebo mu je zima. Nové balkónové dvere sa však stále otvárajú, preto som mu povedal, nech ich zvnútra sám zavrie. Môj poslušný Jonáško zavrel. Akonáhle zistil, že sa k nemu nedostanem, odložil lyžicu, zapol si telku a mňa vonku si nevšímal.
Klopal som, ale on sa iba usmieval, pekne som ho prosil, načo začal vyjednávať. Povedal, že otvorí, ak mu sľúbim, že nemusí jesť. Ešteže nepovedal, aby som si kľakol. Takto ponížiť som sa však nechcel. Začal som búchať a nadávať, nech okamžite otvorí. Ďalej sa veselo smial, veľká sranda, ale mňa už v tričku s krátkym rukávom humor prešiel.
Poriadne som tresol do dverí a povedal mu, že ho zderiem ako hada. Môj synček sa zľakol. Potom povedal, že by mi aj otvoril, ale bojí sa, že dostane na zadok. Toto trvalo dobrých 20 minút. Ľudia z domu oproti pozerali na mňa ako na blázna. Nakoniec som mobilom zavolal na pevnú linku a zmeneným hlasom som si k telefónu pýtal sám seba.
Jonáš povedal, že otec nemôže ísť k telefónu, lebo je na balkóne. Nato som odvetil, že ja viem, ako tam svojho otca vymkol. Jonáš sa opýtal odkiaľ to viem ? Povedal som, že som Boh a viem všetko, aj to, že nechce jesť. Na druhom konci telefónu bolo chvíľu ticho, potom sa ma spýtal, či Boh môže zariadiť, aby nedostal bitku.
To sa mi nepáčilo, ale na druhej strane, Boh je milosrdný, tak som mu to sľúbil. Jonáš mi potom bez slova otvoril dvere a začal jesť. Ani ja som nič nepovedal, iba som si k nemu sadol a spýtal sa ho, ako mu chutí ? "Dobre tata," povedal a po chvíli dodal, "volal mi Boh." "A čo povedal ?" "Že nemáš toľko fajčiť."
22. feb 2008 o 22:42  • Odpovedz
jeeej to je nadherne...hned to poslem nasej babicke ona fajci :slight_smile: ale toto sa jej bude pacit tak mozno prestane a ked nie tak skonci na balkone :dizzy_face: .ow my nemame balkon,co teraz...
22. feb 2008 o 22:53  • Odpovedz
expi som sa nasmiala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zlate :dizzy_face:
22. feb 2008 o 22:56  • Odpovedz
....asi prestanem fajcit :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2008 o 23:18  • Odpovedz
22. feb 2008 o 23:29  • Odpovedz
Baby,videli ste vcera v spravach?Co vy na to?
26. feb 2008 o 22:01  • Odpovedz
no je to otrasne :angry: ozaj uz nemozes nicomu verit,clovek aby mal nervy co skodlive zasa kupi,aby sme si zacali hracky stružlikat z dreva a podobne.Dojcenska flaska,to uz je ozaj sila,uz sa asi kasle aj na kontrolu dovaza sa vsetok sajrajt sem,no hrozne ma to poslednej dobe stve.
26. feb 2008 o 22:23  • Odpovedz
Normalne premyslam,ze malej kupim klasicku sklenenu flasu-dufam,ze existuju nejake z tvrdeneho skla-nerozbitne.Mate niekto taku?
Lebo my pouzivame Canpol babies a ta sa dokonca sterilizuje v mikrovlnke,tak neviem... :unamused:
26. feb 2008 o 22:26  • Odpovedz
tak nerozbitnu by som aj ja brala :grinning:
26. feb 2008 o 22:30  • Odpovedz
Veľmi sa netešte, môj malý rozbil aj sklenenú fľašu.. :grinning: :grinning:
27. feb 2008 o 10:13  • Odpovedz
franzi tak to je sila :confused:
29. feb 2008 o 11:35  • Odpovedz
toto je hrozne, chudatko ta baba, druhe dieta uz nikdy nebude mat..:
http://archiv.markiza.sk/?31337d=01.03.2008&31337p=1&31337v%5B%5D=34408
2. mar 2008 o 15:44  • Odpovedz
cat, toto bolo vcera v spravach, ze? no hruuuza :frowning2:
2. mar 2008 o 15:50  • Odpovedz
hej,bolo,dufam ze ta kocka aspon prezije,ma len 23r. :cry:
2. mar 2008 o 15:54  • Odpovedz
cat, tiež som to pozerala a zhrozila sa, 23 ročná baba a bez maternice, otras, aspoň, že to jedno bábo má OK
2. mar 2008 o 17:22  • Odpovedz
http://www.bleskovky.sk/cl/10/219518/Zena-ktora-sekerou-zavrazdila-syna-do-vazenia-asi-nepojde citali ste toto?Neviem ci ste to sledovali ked sa to stalo....sestrin priatel bol privolany ako policajt tam a vravel ze to bol hrozny pohlad....chuda maly....a mama asi tiez :frowning2:
4. mar 2008 o 15:17  • Odpovedz
A čo keby ste sem dali aj niečo pozitívne? :angry: :angry: :angry:
4. mar 2008 o 19:44  • Odpovedz
lasenka zrovna som to citala,boze hrozne,to nemohol spravit clovek,takto sa nechovaju ani zvierata :frowning2:
4. mar 2008 o 19:53  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.