• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
:slight_smile: tak o tomto mi rozprava drahy :grinning: :grinning:
14. aug 2006 o 07:34  • Odpovedz
...a videli ste niečo padať????..my sme len zahliadli pod rúškom tmy...ako susedia vyhadzovali smeti z 9.posx. ...a tie padali...a padali... :sweat_smile: :grinning:
14. aug 2006 o 08:59  • Odpovedz
14. aug 2006 o 09:05  • Odpovedz
no pekne,to je jeden z dovodov preco neprispievam zobrakom,vsade sa pise,aky su to prachaci-a tiez charity,ved od zakona je dane,ze mozes mat charitu ak budes z vytazku odvadzat len 1o% vyzbieranych penazi-a co zvysok?zeby drahe auto,dovolenka....hnus,fuuuuuj radsej si kupim casopis od bezdomovca,alebo ked je charita pre zvieratka za kurunky ti daju aspon pohladnicu....ach jaj ludia vytazia na vsetkom :frowning2:
14. aug 2006 o 09:25  • Odpovedz
my to riesime tak, ze zanesieme obrovske balenie granuli do utulku, financne manzel pomaha detskemu krizovemu centru - to dava peniaze priamo na ich ucet, a tych ludi pozname, aj tam chodime za detmi, ja im robim take drobne veci zadarmo a tak,
zobrakom nedokazem davat peniaze, radsej dam, ked si uprimne pyta na pivo, ale ked mi klamu a chcu ist na vlak a podobne veci,,,,, ja som z toho smutna.
obnosene veci riesime rozne. a baby - mam kopec veci do ktorych sa nezmestim..... :grinning: tak to davame rozne bud do utulku pre tyrane a opustene zeny alebo s kamoskami si vymenime nejake veci.
je mi luto, ako sa niektore organizacie dokazu este aj na tomto nabalit. cest tym skutocnym charitativnym organizaciam.

a inak tie zarucene infosky z NC by som asi nebrala vazne. nikdy nevieme, preco su ti ludia odsudeni zit na ulici. v kazdom pripade je to smutne a tragicke. je mi ich luto, nemozem ich ani odsudzovat, no nedokazem sa s nimi stotoznit. a cenim si tych, ktori sa nejako vzchopili, a dostali sa z ulice prec. je to tazke...
budme radi, ze sme v teple nasich domovov. :dizzy_face:
14. aug 2006 o 11:23  • Odpovedz
no ja deckam pred tescom nakupim jedlo,ponožky,nedavam im drobne,ani nič podobne,prispievam pre slepcov a do utulku sme raz kupili konzervi a neskončili v miskach tam určenych,čo ma velmi sklamalo,a kupujem nota bene,aj kolko krat nekupim,ale dam im dvacku či pajdu,teraz sice nie,ale predtym,ono snaha je,aj sa poznam s babenkou od tesca,nemozu vela krat za to ze su na ulici,nie kazdy ma skvelych rodicov,nie kazdy ma vobec rodicov,štat sa nestara co bude s detmi ked musia opustit branu domova,takze nie kazdy zobrak ,bezdomovec je alkoholik a fetak,jaaj a kupujem tiez unesco pohladnice a posielam sms ked su povodne atd.
14. aug 2006 o 11:34  • Odpovedz
nazdáááárek Expertka :grinning: :grinning:
15. aug 2006 o 08:36  • Odpovedz
...ervotoc...česť práci :wink:

...*nerovný súboj*...
http://www.bleskovky.sk/cl/10/122393/V-lade-zahynuli-traja-cestujuci
15. aug 2006 o 09:12  • Odpovedz
no tak to som vcera pozrela v spravach,som po sto rokoch vzhliadla očkom :grinning: :grinning: inak som určite za vacsie pokuty,prisnejšie tresty,trebars ako u čechunov :angry:
15. aug 2006 o 09:22  • Odpovedz
nekompromisne, má v sebe alkohol - zobrať vodičák, nech je to aj prezident!!!
Nerešpektuje základné pravidlá, taktiež...a naraz si každý rozmyslí čo môže čo nie.
Ale hlavne nespoliehať sa nato, že keď mám známych policajtov alebo som sám policajt tak z toho vyviaznem bez problémov, lebo to už ani nie je možné čo sa všetko tu odpúšťa bez akejkoľvek pokuty, či nejakého stíhania... :angry:
15. aug 2006 o 09:26  • Odpovedz
...najviac ma mrzí fakt,že väčšinou ten čo zavinil obdobnú nehodu vyviazne s ľahkými zraneniami..a nevinní na to doplatia najväčšou cenou..životom.. :pensive: :frowning2:
15. aug 2006 o 09:42  • Odpovedz
no to maš pravdu,xxxx krat,kolko mrtvych a šoferovy nič,alebo len škrabance,ale žiť s tym.....nera ja poznam dosť policajtov,hm a nikdy som ich nejako,nijako nezneuzila :grinning: oni maju toho tiež dosť,čo všetko si vypočuju,zažiju,minule znamy zastavil babku ,bo sa točila na križovatke,vzadu jej deti lietali,svetla nemala zapaté,ani pás nemala a vyskočila na nho s ružencom,a už ho preklinala po xy pokolenie....
15. aug 2006 o 09:53  • Odpovedz
nehovorím, dúfam sú aj správni, ale čo povieš nato, že opitý policajt zrazí dievčatko na bicykli, ktoré ide pekne po kraji za otcom. Zrazí ju tak, že ju na kapote vlečie niekoľko metrov, vyhodí ju to von z cesty a potom si veselo ujde.
Toto nie je vymyslené, to videla na vlastné oči sestra, rýchlo vyšla z auta, jej manžel ho začal prenasledovať, až musel zastaviť, ale vôbec nebol ochotný. Ona za ten čas dievčatko dala do stabilizovanej polohy a zavolali záchranku, ináč mala zapadnutý jazyk, ktovie ako by to dopadlo, lebo aj jej otca stiahol a mal zlomenú nohu.
Keď ich prišli pozrieť potom do nemocnice, dievčatko bolo kompletne v sádre, lebo nožky mala dolámané, aj panvu, ale žije. A ten policajt si veselo robí ďalej a nič sa mu nestalo, vyvliekol sa z toho. Keď to sestra počula, pýtala sa priamo na polícií či s tým nechcú niečo robiť....ale to už ani neviem ako dopadlo. Tak čo nato povieš.
Netvrdím, že všetci sú takí, ale sú takí a je ich dosť až-až!!!!
15. aug 2006 o 10:08  • Odpovedz
no to hej,aj politici a vysokopostaveny su často dokazom toho,že možu všetko :angry: :frowning2: :unamused: :pensive: :confused:
15. aug 2006 o 10:53  • Odpovedz
to je realita...zial,,, :frowning2: a kde je Ex?ju zastupuješ? :grinning: :grinning:
17. aug 2006 o 09:47  • Odpovedz
ale nezastupujem, ale nedalo mi to....čo je na našom slovensku "normálne"
17. aug 2006 o 09:54  • Odpovedz
..tak tomu to hovorím teda *riadny trapas*...sledujete to??? :sweat_smile:
http://www.aktuality.sk/bulvar/koktejl/rozvedeni-so-zavazkami-ponizuju-odmietnute-zeny
17. aug 2006 o 21:44  • Odpovedz
18. aug 2006 o 20:21  • Odpovedz
22. aug 2006 o 09:06  • Odpovedz
rozvedeni so zavazkami sem tam kuknem a neviem sa vynacudovat co to tam vlastne je..je to podla mojho nazoru otrasne. Chlapi s IQ hojdacieho konika, zeny akoby z inej planety. Nech sa slovensky narod zabava...
22. aug 2006 o 13:03  • Odpovedz
jaj expertka co keby nam to darovali :grinning: preco to nechaju prepadnut :frowning2:
22. aug 2006 o 20:52  • Odpovedz
Emjee a z coho by mali na dalsi jack pot? :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2006 o 20:54  • Odpovedz
..emjee..jojóóój..už sme dnes robili pri večeri rodinný rozpočet z JACKPOTU :sweat_smile:

...já si vás koupím všexny!!! :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2006 o 21:12  • Odpovedz
moc sa neteš, ja si pre tie prašulky idem ráno aj s tiketom... :sunglasses:
22. aug 2006 o 21:37  • Odpovedz
..tak predsa si ho našla????
..vieš o tom,že sme NAJSAMLEPŠEJŠIE kamarátky??? :grinning: :sweat_smile:
22. aug 2006 o 21:38  • Odpovedz
kto si,??? si tu nová???
22. aug 2006 o 21:39  • Odpovedz
a preto by si sa mala podelit :grinning:
22. aug 2006 o 21:39  • Odpovedz
...zuzu..ma NESERvitkuj!!! :grinning:
22. aug 2006 o 21:41  • Odpovedz
No dobre to pivko zajtra ti zaplatím :grinning: ale len jedno! :slight_smile:
22. aug 2006 o 21:43  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.